Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

tani kurier

Witam, czy moglibyście mi polecić taniego, sprawdzonego kuriera i wytłumaczyć lopatologicznie jak to załatwić

Komentarz

  • Jeśli chodzi o zagranicę, chyba najtańszy jest Pocztex. W kraju, nie wiem.
  • Sama się chętnie dowiem./ Dwa razy skorzystałam z K-ex , wypełniałam przez net dane, następnego dnia kurier przyjeżdzał po paczkę i naklejał gotową naklejkę z tym adresem, który wcześniej podałam. Zadziwiło mnie to :)
  • Można skorzystać z sendit.pl

  • Dzieki, ja z miesiąc temu pierwszy raz wysylalm cos poczta. Teraz przyszła pora na kuriera a dla mnie to wyższy level
  • Np. Twoje buty
  • Zjada mi posty
  • Ale jadna paczke ma bardzo duza i ciezka i tutaj boja sie ze poczta będzie drogo
  • Podjade z tymi bambetlami w poniedziałek. Zobaczymy co powiedzą. Dla mnie to czarna magia. Szkoda ze mailem nie da się wyslac. A teraz sobie postawiłam za punkt honoru rozeslac wszystko z czego nie korzystamy
  • Obsługa sendit jest dziecinnie prosta, można się także logować przez allegro. W takich serwisach najczęściej nie ma różnic strefowych, paczka DPD kosztuje ok. 15 zł z VAT.
  • Niektórzy nie przyjmują żywności. Chciałam wysłać ostatnio do syna kurierem, a w końcu skorzystałam z poczty. Choć droższa nieco była, ale przynajmniej bez problemów z zawartością.
    Choć może to i problem, kiedy się czyta regulaminy
  • Z mojego doświadczenia wynika ze da sie wysłać wszystko o ile jest zapakowane w karton;)
    @Sylwia1974 przysłała nam tak wózek 3w1 za jakieś 30zl (?)
    Ja wysyłałam foteliki samochodowe, odbierałam rózne cuda i jak są w kartonie to nawet ciezsze licza sie jako standardowe przesylki i wychodza taniej niz w kształcie przedmiotu nawet jak masz 5 warstw folii bąbelkowej;)

    Dpd lubie, nie zawiodlam sie jeszcze, siodemka u nas porazka, pocztex ok, ale u nas w dziwnyc porach dostarcza :)
  • Ja bede miala kartony wiec standardowo
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.