Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Walka o serce

edytowano czerwiec 2015 w Ogólna
Konto skasowane na prośbę użytkownika.

Komentarz

  • Nie rozumiem... da się przeprowadzić operację - to kwestia TYLKO pieniędzy... a jednak jest to wskazanie do przerwania ciąży...
    Świat zwariował...
  • Najlepsze rozwiazanie to tanie rozwiazanie wedlug NFZtu. Aborcja nie bedzie kosztowala 137 000 euro. Zalosne to....

    Za Kubusia I jego rodzine +++
  • Ciekawe, czy jak urzędnicy z nfz-tu zachorują np. na raka i ich leczenie też będzie kosztować kilkaset tysięcy to się pozbawią życia przed próbą leczenia, żeby nie narażać siebie i innych na koszty leczenia...

    Rodzice chorych dzieci muszą sami radzić sobie z chorobami dzieci, bo jedyne co proponuje im państwo to pozbycie się problemu... Nawet nie daje im się wyboru - bo przecież nikt im nie zapłaci za to leczenie, jak zdecydują się na operację. A tyle się mówi, że zwolennicy aborcji powinni mieć prawo do wyboru...
  • a można prosic o numer konta?
  • edytowano czerwiec 2015
    aaa...nie zauważylam. mąż wraca za tydzien i wtedy przelewem damy.

    patrzylam wlasnie na strone i tam dla robiacych przelewy z zagranicy brakuje kodu Swift. on tez jest oporcz IBAN potrzebny.
  • Münster? Prof. Malec? Rozumiem, ze fundacje Cor Infantis rodzice znaja?


    (postaram sie wplacic, bo co pewien czas wplacam cos na podopiecznych prof. Malca, ale nie wiem, ile bede mogla)
  • Podczas pobytów w szpitalu z naszą G. przed i po jej operacji, poznałam rodziców kilkorga dzieci z tą straszną wadą.
    Mam nadzieję, że u Kubusia wszystko się uda. Wiem że HLHS operuje też z powodzeniem zespół prof. Skalskiego na Prokocimiu w Krakowie.
  • Wysłałam coś.
  • Wysłałam i ja małe conieco
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.