Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

piąta cesarka???

Witam jestem mama 3 wspanialych synow i malutkiej coruni ktora powiekszyla grono aniolkow majac dwa miesiace smiercia łóżeczkowa...jest to moja osobista wielka tragedia poniewaz bardzo jej pragnelismy i czekalismy...planowalismy zeby trafic przed owulacja zeby przezyly żeńskie plemniki...tyle staran i bylo nam dane cieszyc sie nia i ją kochac tak krotko...chcialabym sprobowac za jakis czas jeszcze raz ale nie znam nikogo kto mialby wiecej cesarek niz ja...jest tu jakas mama po 5 lub wiecej cesarskich cieciach. ?
«1345

Komentarz

  • jest .

    przykro mi z powodu Waszej córeczki :(
  • Ja jestem tylko po 3 cesarkach. Wszystkie nasze dzieci przyszły na świat w ten sposób. Też myślimy o kolejnym dziecku. Oczywiście jest lęk o zdrowie, ale chęć bycia rodzicami jest silniejsza. Czy znacie jakiegoś konkretnego lekarza w okolicach Kielc lub w Warszawie, który mógłby taką ciąże poprowadzić i przeprowadzić 4 cięcie? Tu gdzie mieszkam, gdy lekarz usłyszał o naszym pomyśle.....Ujmijmy to tak, że mocno odradzał...
  • @gosssiunia pomodlę się za Twojego Aniołka
  • weź skończ się bawić w kotka i myszkę.
  • kolejny troll
  • Najlepiej przeczekać aż rana się zagoi.
  • jak żyć ???
  • Wakacje sie zaczynajo, młodzież zaczyna sie nudzić
  • ja pierdziu...
  • Nie przejmuj się tym co jest pisane. Jesteśmy tylko ostrożni bo różne listki nam się trafiają. ;)
    W jakim zawodzie pracujesz?
  • Eee... nie wiem,wyrecz mnie pliz? :-S
  • Bo kurde ma. Jak rzyc? ;)
  • A jesli to nie troll, tylko troche infantylna osoba? Glupio, co?

    @gosssiunia staraj sie pisac jak dorosla osoba, to nie kafeteria, tu nie ma dziewczynek ani pachnacych dzidziusiow, tylko sa kobiety z dziecmi, ktore pracuja w domu ;)
  • A dzidziusie tak znowu nie pachną.
  • Moj dzidzius zwykle smierdzi. Chociaz to juz kawal chlopa.
  • Dlatego Maciejka nie pojechalam z taranem,tylko usiluje wprowadzic element dystansu. Tak tez rozumiem mader.

    gosssiunia,pierwsza rzecz-nie strzelaj focha na kazda uwage,bo nie jestes pierwsza,co wpada,oczekuje czerwonego dywanika i bukiecikow stokrotek oraz pelnej uwagi i aprobaty. Druga-Ojejuju Cie slusznie zapytala,co maz na to. Bo piszesz ciagle ja,ja,ja-ja mam dzieci,ja bym chciala. Trzecia rzecz-naprawde uwazasz ze potrzebne sa nam szczegoly Waszego malzenskiego zycia intymnego?!
  • Nie rozumiem....Kobieta przeżywa stratę....Można w delikatniejszy sposób zareagować, jeśli ma się jakieś wątpliwości....I nie oceniajmy innych zbyt pochopnie
  • O ja pierdziu,znow foch. Tak,znamy sie dobrze. Niektorzy nawet sie przyjaznia,odwiedzaja, trzymaja swoje dzieci do Chrztu i przyjmuja porody. To jakis problem?
  • Marzena33,gosssiunia otrzymala merytoryczna pomoc w sprawie kilku cc-Ojejuju podala jej linki. Zamiast sie wczytac,woli puszczac fochy. Coz,trudno-to forum,tak,tak. Ma niski poziom. Ale,mader,z zalem dementuje,to nie moje,ja tylko z upodobaniem uzywam.
  • AnnaLena,jak mawia tatapafcia-dozwala sie czytac ze zrozumieniem.
  • E. milia A to zmienia postać rzeczy....Widocznie chyba gosssiunia potrzebuje się wygadać....
  • Marzena33,ok-wygaduje sie. I rozmowcy,jak to w zyciu,stosuja rozne strategie. Wspolczuja, dystansuja sie, pokazuja inny punkt widzenia, radza, sprowadzaja na ziemie itd. Strzelanie focha,ze nie zebralo sie tu koleczko poklepujacych jest dziwaczne. Wpadanie na przypadkowe forum i zaznajamianie go od strzalu z detalami zyciorysu? Hm. Ok. Ale mozna jej pokazac inne opcje? Czy wolno tylko dywaniki z radosci,ze zechciala dolaczyc?
  • Miałam coś napisać ale nie będę się wypowiadać na ten temat.
  • To wykwit madrosci zbiorowej,ktora atakowala onegdaj nasze okopane stanowiska,a to zarzucajac nam rzeczony poziom wlasnie,a to oczekujac lagodnosci i delikatnosci od pewnej matki majacej dwucyfrowa liczbe potomstwa,a to twierdzac ze katolicy powinni...

    Ech,kiedys to byl naprawde niski poziom,nie to co teraz,teraz to juz takich niskich poziomow nie robia.
  • Nigdy,tego tekstu bedziem bronic wlasna piersia,silom i godnosciom osobistom!

    Poza tym,to mit konstytutywny dla forum,jak go odrzucic? Niedasie.
  • A my mamy kulę i widzim kto nasz.
  • Dodatkowym impulsem do odezwania się na tym forum jest to, że trudno gdzie indziej znaleźć tyle pomocnych informacji na temat wielokrotnego cc, mnie właśnie to tu sprowadziło przeszło trzy lata temu.
  • Powiem jedno: skoro chcesz rozmawiac z doroslymi o powaznych sprawach, to rozmawiaj , jak dorosly - chyba ze masz zaswiadczenie o niedorozwoju umyslowym.
  • hmm,
    anioły są to istoty duchowe, które posiadają inną naturę niż człowiek, który jest rzeczywistością duchowo-cielesną.
    Zatem mówienie "aniołek" o zmarłym dziecku może być odbierane jako infantylne.

    Mnie ciekawi coś innego - nagła śmierc łóżeczkowa w 2 mcu życia.
    Czy nie było to skorelowane ze szczepieniem? Badania niezależne dowodzą, że śmie©ć łóżeczkowa występuje w 1 dobie, 7 dobie, 14 dobie lub 21 po podaniu szczepionki - zwłaszcza "multi w 1"
    Ciekawa jestem czy tutaj można zaobserwować podobną zależność?

    Pamiętam z dzieciństwa opowiadanie babci, z tej samej grupy co "panna młoda zacięła się zamkiem sukienki ślubnej i umarła" o kobiecie, która straciła dziecko (o ile mnie pamięć nie myli - utonęło) i popadła w obłęd. Nocami biegała po lesie i szukała swego dziecka. Pewnej nocy w lesie istotnie znalazła zagubione/porzucone dziecko i ozdrowiała - przyjęła je jako własne utracone dziecko. Potem miała kolejne dzieci, ale te znalezione kochała najbardziej.
    Była to sytuacja przedwojenna.

    I jest najzupełniej możliwe, że kobieta po utracie dziecka zachowuje się w sposób histeryczny/niedojrzały i potrzebuje o tym mówić itp. Świat nie sprzyja wielokrotnym ciążom i porodom przez CC/po CC

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.