Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Która pielgrzymka?

Marzy mi się pielgrzymka... Taka prawdziwa, ,,chodzona"... :) NIe za długa, maks dwa tygodnie. Najbardziej marzy mi się ta do Gietrzwałdu: http://www.mszatrydencka.waw.pl/index.php/duszpasterstwo/pielgrzymka-gietrzwad, ale niestety wtedy jestem w pracy :( Ale! Przecież, gdzie jak gdzie, w Polsce jest dużo tras do wyboru :) Poradźcie, podzielcie się doświadczeniami - która jest Wam szczególnie bliska? Które trasy/grupy polecacie? Będę ogromnie wdzięczna za pomoc!

Komentarz

  • ach, Wilno.........wszyscy wiedzą o tejże właśnie, z Suwałk, a chodzi też Warmińska !!!
    Byłam i bardzo przeżyłam,podobało mi się. Jest inna od suwalskiej,bo idzie jedna grupa,bardziej rodzinnie i kameralnie. Ona wychodzi 6 lipca, dociera 15, jest nocleg, a potem 16 główny dzień w Wilnie, na MB Szkaplerznej, ja akurat tam i wtedy szkaplerz przyjęłam............
  • Dwa tygodnie idzie pielgrzymka z Pisza do Częstochowy. Wyruszają 29 lipca, a na miejscu są 11 sierpnia.
  • Polecam pielgrzymkę lefe z Warszawy na Jasną Górę. Albo jej odmianę indultową - trochę luźniejszą.
  • My chodzimy z warszawską paulińską "16". Zwyczajne wędrowanie z modlitwą, dla nas ćwiczenie w stałości, bo rodzina małżonki przeszło 50 lat tak idzie.
  • my dwa razy szliśmy z Kalisza i witaliśmy ze wzruszeniem warszawską !
  • @Kresowianka, gdybyś się zdecydowała na naszą, możesz przyjechać do mnie na nocleg
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.