Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

oszczerstwa nt. Matki Teresy z Kalkuty - było?

Z serii: znalezione na fejsie. Zrobię copy&paste, żeby nie nabijać im wizyt. I bez rozwinięć, tylko same punkty. To nie jest warte czytania :-&



10 Mother Teresa’s Home for the Dying provides abysmal medical care.
9 Mother Teresa’s goal was missionary work not helping the poor. - no cóż, to raczej nie jest oszczerstwo, choć autor miał to a myśli ;)
8 Mother Teresa’s Missionaries of Charity baptized the dying without their permission. - j.w.
7 Mother Teresa’s Missionaries of Charity Organization has shady finances
6 Mother Teresa took money from known fraudsters and refused to refund it – even when this refusal caused real harm to innocent people.
5 As well as consorting with fraudsters Mother Teresa was friends with the leaders of some of the most reprehensible political regimes in the world.
4 Mother Teresa had a hard line stance on abortion, contraception and divorce, except where her Friends were concerned. (ponoć chwaliła rozwód Diany)
3 Mother Teresa was rarely in Calcutta preferring to fly around the world to promote her opinions.
2 Mother Teresa liked to be seen to help but provided very little actual help.
1 There have been no miracles attributed to Mother Teresa

Oczywiście, nie ma żadnych odnośników (bo i do czego?).
Ktoś może dysponuje odwrotnością? Wątpię, by dało się przekonać takich, którzy "wiedzą lepiej", ale wydaje mi się, że nie należy sprawy olać.

Komentarz

  • Ha, sama bym go chętne obejrzała ;)
  • @joanna_91 ziemia jest na 4 złówiach i jest płaska no i w centrum wszechswiata.
  • Lubimy Pratcheta? ;)
  • Po wafla to wkleiłaś?

    Ktoś może dysponuje odwrotnością? Wątpię, by dało się przekonać takich, którzy "wiedzą lepiej", ale wydaje mi się, że nie należy sprawy olać.
  • W temacie Matki Teresy - właśnie wyczytałam na fejsie o jej "szybkiej nowennie". W nagłych potrzebach miała zwyczaj odmawiać dziesięciokrotnie modlitwę św. Bernarda ("Pomnij, o najświętsza Panno Maryjo").
    Dlaczego dziesięciokrotnie? Dziewięć razy, bo to nowenna, a 10 raz dziękczynnie :D
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.