Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Nieudane imię dla dziecka?

Nadaliśmy dziecku dość nietypowe, naszym zdaniem fajne imię, które jednak wielu osobom się nie podoba, i mnie samą też niestety przestało zachwycać, tzn teraz nadałabym inne. Myślę, że być może dziecku będzie ciężko nosić takie nietypowe, przez wiele osób niezbyt lubiane imię. Jak sobie z tym poradzić?
«13456730

Komentarz

  • Znam takiego co w wieku 20 lat zmienił. Wy już raczej swoje zrobiliscie. A nietypowe imię bywa atutem.
    Zna ktoś na forum Symplicjusza?
  • U nas w rodzinie jak się zastanowić, połowa nazywa się inaczej niż w dowodzie. Nie wiem czemu, tak wyszło.
  • @kaja2 z czym masz problem z imieniem dziecka i czy was na nie stać..
    wybacz ale to jakaś dziecinada
  • @kaja2
    można się wybrać do USC i rozpocząć procedurę zmiany imienia. Dla nieletnich chyba też USC - albo sądownie, nie wiem.
  • kaja2 jakie to imię? Moze polowa forum tez tak wola do dziecka? ;-)
  • Symplicjusz? Pewnie rodzice jak najprościej nazwać chcieli... ;)
  • Euzebiusz? Przecież to ładne imię!
  • Euzebiusz ladne bardzo :).

    Iwo?
    Lea?

    ;) moje dwa typy przy pierwszej ciazy :)

  • Euzebiusz ladne bardzo :).

    Iwo?
    Lea?

    ;) moje dwa typy przy pierwszej ciazy :)

  • NAjdziwniejsze imię,jakie do tej pory poznałam,to



    Walcz
  • Zawszeć mogło być Wałcz :)
  • Myszon i Zyraf sa najdziwniejsze.
    zwlaszcza, ze nasz prosiak morski mial na imie Myszon wlasnie i nie wiedzielismy, ze to ludzkie imie.
  • Sama jestem ciekawa ;) moze Mścibór?
  • W pierwszej chwili pomyślałam o Adolfie, że no tego, takiego imienia bym nie dała.
  • Nieudane imię dla dziecka jest wtedy gdy setki bądź tysiące innych dzieci nosi to samo imię. (Julia, Tymek) :D
  • Taja
    23:02 Podziękuj
    Sama jestem ciekawa moze Mścibór?

    -----------------

    Jutrowuj, Kociebor, Miłodziad, Mszczuj, Nielubiec, Wiercisław, Zdziebąd... a najpewniej Budzigniew :)
  • Mialam wielka ochote nazwac syna Mszczujscislaw. Juz widziala tych zaplutych Niemcow, przy probie wymowienia jego imienia ;)
  • Dziewczyny, dziękuję. Zeszło ze mnie całe dzisiejsze napięcie:))
  • Mialam kiedys rybke,bojownika. Nazwalam go Mscislaw Dezyderiusz. Zdechl byl pod brzemieniem imienia chyba.
    Podziękowali 1Nika76
  • A mnie się tak Tristan podoba. Pewnie dlatego ciągle wyskakują dziewczyny. Izolda odpada.
  • Brandon?
    Dżessy?
    Dżessyka?

    :D
  • Napięcie wzrasta...
  • Rzadko kto woła na Jana Jan. Prędzej Jasiuuuu! Albo Jachu, Jaśku itd.
    Ha! A ja mówię do mojego Panie Jasiu! (to z "Braci Koala") :D
  • Albo Panie Janie (to z popularnego kanonu) :-\"
  • Ja tam akurat jestem fanką oklepanych imion. Dziekuje swym rodzicom ze mam pospolite, a nie jakas stefania albo zygfryda ;)
    Brat moj za to ma oryginalne dosc i sie go dlugo wstydzil.

    Chociaz .... zyjemy w czasach kiedy im dziwniej tym lepiej, i malo kto sie przejmuje czy dziecko bedzie sie wstydzilo przedstawic w mlodzienczym wieku czy nie.

    W sumie imie imieniem, gorzej jak nazwisko "nietwarzowe"hyhy
  • @Kalinosia - moim zdaniem masz oryginalne imię - nie znam osobiście ani jednej Twojej imienniczki, tylko praz fejsa :D
  • @Kaja2 się wystraszyła Waszych pomysłów i znikła :P
  • eee. Mój mąż chciał nazwać syna Lech, ale nie pozwoliłam.

    Uff!

    ATSD moi bracia mają raczej nietypowe imiona. Ja ma dwa różniące się jedną literą, z czego oficjalne jest pierwsze, a drugie w użytku.
    Chyba ciężko skrzywdzić dziecko imieniem.

    A jak sam zainteresowany? Imię się mu podoba?
  • Ja bym zmieniła juz mojej Ł ale dziewczę sie juz zżyło ;) ale u nas w mieście to teraz mega moda na Łucje :(
  • Nie tylko w waszym;;)


    Chociaż.mi to nie przeszkadza
    Piękne imiona typu Jan, Anna, Maria,.Łucja,.Zofia ...

    Są po prostu ponadczasowe i się wcale nie dziwię, że rodzice dają je dzieciom


    Te"modne" wymyślne rzeczywiście szybko się nudzą


    Ja też byłam długo jedyna w klasie, szkole
    I marzyłam aby mieć.zwykle imię :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.