Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

witam :-)

Jestem tu nowa i od razu mam pytanko. Czy jest tu jakas mamusia ktora moze polecic dobrego ginekologa w Poznaniu ktory bezpiecznie przeprowadzi mnie przez 5 ciaze jestem po 4 cc i chce uniknac wykladu o mojej nieodpowiedzialnosci. Z gory dziekuje pozdrawiam

Komentarz

  • Dr Tomasz Dmochowski.
    Wygugluj sobie nr, kiedyś miałam, ale wziął i przepadł.
  • Chyba teraz w żadnym.
  • Był ordynatorem w Trzciance, pracował w Raszei.
    Teraz nie wiem
  • Aktualnie chyba w żadnym, ale idę do niego w najbliższą sobotę i sama będę pytać więc jak nie zapomnę to napiszę jaka padła odpowiedź
    jedyny plus jaki widzę to że termin wizyty można mieć prawie od ręki (jeśli się nie jest wybrednym to w tygodniu daradę a nie półtora miesiąca jak kiedyś bywało... :) )
  • Wiadomości z dzisiaj: puki co nigdzie, ale nie dlatego że nie chce, prawdopodobnie niedługo zacznie mieć jakieś dyżury na Lutyckiej, ale to jeszcze nie to, jak stwierdził...
    Dobrą wiadomością jest to że chce, i szuka, więc jest nadzieja :)
  • I jeszcze: od 7sierpnia idzie ma urlop tak że lepiej umówić się wcześniej na wizytę bo standardowo krótko przed i po urlopie jest trudniej z terminami
  • Super! Jak rodziłam Stasia, akurat miał dyżur na Lutyckiej i robił mi cc.
    Znaczy jest szansa!!
    Nie pojde zatem na Polną
  • nie miałam z Nim cesarek...ale rodziłam kilka razy u T.Polecam - baaaardzo!!!!
    do czasu Twojego porodu może zdarzyć się wszystko...a nawet jak nie - poleci Ci do kogo się zgłosić może...warto spróbować
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.