Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Zdrada Ameryki

Kraj zbudowany niegdyś na zasadach chrześcijańskich odrzucił swoje dziedzictwo i stał się współczesnym Związkiem Radzieckim, forsującym na siłę chorą ideologię. Ciężkie czasy nadchodzą.
«1

Komentarz

  • Ameryka jak Ameryka. Mnie jest smutno jak widzę ilu moich znajomych z FB, preferencji jak najbardziej hetero, przemalowuje sobie zdjęcia profilowe na tęczowo, w owczym pędzie idiotycznej akcji "celebrate pride"
  • U mnie tylko dwie sztuki, ale się im nie dziwię - feministki :P Z drugiej strony, znam więcej feministek, ale widać mają więcej rozumu :)
  • To u mnie nikt. Nawet z tych, co by mogli.
  • Ja też nie zauważyłam na swoim fb.
    Żyję w jakiejś zonie...?
    Śmiać się, czy płakać...?
  • Ja po jednym z lepszych warszawskich liceów oraz elytarnych studiach (hy hy) mam sporo leminżerii i lewactwa w znajomych.
  • edytowano czerwiec 2015
    @Kotek - czyli mam się cieszyć, że nie kończyłam elitarnych studiów? Uffff... :D
  • O, rano pisalam, ze nie mam teczowych znajomych...

    to teraz mam o dwoch mniej:)
  • aaa....dzisiaj bylam w centrum Dublina i tutaj wszędzie tęczowe flagi....w sklepach, barach, nawet przed Dublin City Council....nie doszlam do Parlamentu, ale pewnie tam tez jest... 8-|
  • Kasujecie znajomych którzy mają tęczę?
    Ja tego nie zrobie, celowo.
    Zresztą już się pojawiają teksty nie cierpię nietolorenacji popieram miłość jak ci się nie podoba skasuj mnie.
    I właśnie nie skasuje nikogo bo właśnie chce żeby oni mieli znajomych którzy mają inne wartości, żeby widzieli jakie linki lajkuje co udostępniam, może kiedyś coś ich ruszy.
    A jeśli ich mierzi moja nietolrancja to niech mnie usuną.
  • Przyjdą muzułmanie i zrobią porządek.
  • A może chcecie się wypowiedzieć i to udostępnić? Takie coś znalazłam własnie na jednym tęczolubnym profilu: http://questionpro.com/t/ALf1DZSqQ3 Może niech się wypowiadają także ludzie o poglądach innych niż lewackie, żeby im za słodko nie było. Ciekawe, czy takie opinie też biorą pod uwagę.

    Rozwaliło mnie to: W tłumaczeniu polskim LGBTQIA to Lesbijki, Geje, osoby Biseksualne, Transpłciowe, Oueer, Interpłciowe i Aseksualne oraz sojuszników - co jeszcze tam można dodać?
  • A tu ciekawe spojrzenie na tęczowe profile: jakie wnioski może wyciągnąć Facebook na ich podstawie? http://www.theatlantic.com/technology/archive/2015/06/were-all-those-rainbow-profile-photos-another-facebook-experiment/397088/?utm_source=SFFB

    On social media this weekend, many people celebrated the decision. Others spoke against it, or kept silent rather than risk conflict with friends and family. It’s possible that another effect may come into play: a spiral of silence where people who now imagine themselves in the minority keep more quiet about their political views. - więc masz rację @maliwiju, nie ma co kasować i chować się ze swoimi poglądami. Dlaczego niby mamy schodzić do podziemia?
  • Transpłciowe i interpłciowe to nie bardzo po polsku :-? Może lepiej: przepłciowe i międzypłciowe? ;))

    Sojusznicy to feminazistki, rzecz jasna.
  • co jeszcze tam można dodać?

    pedofile zoofile i swingi
  • przykro mi i tyle
    w jakim świecie będą żyć nasze dzieci...
  • Wyjdzie teraz na to, że nie tylko Putin ale komuniści w Polsce mieli rację, upierając się, że wraz z zachodem przyjdzie do nas zgnilizna moralna, najgorsza jaka istnieje...
  • edytowano czerwiec 2015
    "Jeśli zwyciężą Niemcy, zapanuje terror, a zagładzie ulegną małe narody. Jeżeli zwycięży Anglia, przy władzy pozostaną masoni, Żydzi i królować będą w naszych krajach nieobyczajność i korupcja. Jeśli będzie to Rosja, wówczas diabeł zdobędzie władzę nad światem i nastanie piekło"
    bł. Alojzy Kardynał Stepinac, 5.11.1940
    podkreślenie moje
  • No to powinna zapanować Polska tylko jeśli nadal nie pozbieramy się z naszym burdelem i pierdolnikiem to marne szanse. Przepraszam za brzydkie słowa, ale od rana wkurza mnie chociażby bajzel w systemie rekrutacji dzieci do szkół ponadgimnazjalnych.
  • edytowano czerwiec 2015
    Elunia, nie ma to jak psia kupcia ;) na tęczowej trawce
  • Mann też zmienił zdjęcie...
    i "proboszcz" z Plebanii

    http://m.onet.pl/wiadomosci/swiat,734n84
  • ilość ludzi z wypranymi mózgami mnie przeraża, a nawet nie mam fejsbuka :-S czyli teoretycznie nie mam pojęcia o faktycznej skali zjawiska ;)

    ogólnie rzyg.

  • Nie wiem czy ktokolwiek będzie miał odwagę mówić szczerze o bezsensownosci podporządkowywania wszystkiego organizacjiom LGBT.
  • edytowano czerwiec 2015
    Na FB paru moich zagranicznych znajomych, których jeszcze nie spotkałam realnie ale wiem, że to prawdziwi ludzie w dodatku pasjonaci tego samego hobby co ja poumieszczało na głównym zdjęciu tęczowe tło. Odpadłam. Ręce opadają i wszystko inne. Ja rozumiem, że ktoś ma defekt w psychice, zaburzenia popędu, kogoś takiego w rodzinie i nie chciałby aby ten został pobity przez np. skinów. Ale uwielbienie powszechne dla tego zjawiska jest dla mnie niepojęte. :-&
  • edytowano czerwiec 2015
    slyszeliscie o nowej akcji przeciwko ks. Oko i Terlikom?

    http://m.wyborcza.pl/wyborcza/1,105402,18272378,Internauci_sie_skrzykneli__Nie_chcemy_ogladac_ks_.html

    ps: przeciwko tym drugim o ponad 3 tys. wiecej osób podpisalo
    ps2: byla kontrakcja zdjęc bialo-czerwonych (o czym nie wiedzialam). a tutaj "jedynie sluszny komentarz" http://bezuzyteczna.pl/polacy-sprzeciwiaja-sie-teczowym-213522
  • Chyba herezje głosi nieświadomie ten mem :) jak to "prawo do kochania drugiej osoby i tworzenia z nią rodziny"? A to już nie można wielu osób kochać? Toż to dyskryminacja!
  • a czytaliscie to? moim zdaniem ta rodzina jest na najlepszej drodze do rozpadu.

    http://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/1,98083,17392731,Moj_tata_z_banku_nasienia.html

  • @Joanna_91

    im wiecej czytam artykulów i komentarzy to mam wrażenie, że tego typu osoby widzą co chcą widzieć i rozumują tak, aby było po ichniemu. Głusi i ślepi na argumenty "nieswoich"
  • "proszę chwilkę poleżeć i pocelebrować ten moment." :-& :-& :-&

    dalej nie czytam.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.