Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Łódź - Przedszkole Żywioły (model edukacyjny Sternika)

W Łodzi powstaje nowe przedszkole, które będzie realizowało program oparty o wychowanie w wartościach, w nurcie edukacji spersonalizowanej (model edukacyjny Sternika).
Przedszkole Żywioły rusza 1 września, a mieści się na ul. Chocimskiej 13 (okolice ronda Lotników Lwowskich).
Zapraszam na naszą stronę www.zywioly.edu.pl
Marta Wawrzyniak

Komentarz

  • @Bea,
    nie gotuj.
    Myśmy tak w Krk zaczynali w 2007, a połowa moich wątków to takie prawie, jak ww. pani - za zaproszeniami na dni otwarte, wykłady itd.
    Zresztą na takim "do" poznałam pierwszą forumkę z orga, czyli Kingę.
    ..............................................
    A tak, z ciekawości w googla "Martę Wawrzyniak" wrzuciłam, i widzę, że to bardzo ciekawy człowiek (choć to niedokładne słowo, ale jest 1 w nocy i innego nie znajdę), zobaczcie:

    http://dziecisawazne.pl/nie-mowimy-o-naszym-dziecku-ze-jest-chore-wada-genetyczna-nie-jest-choroba-rozmowa-z-marta-wawrzyniak-mama-dziewczynki-z-zespolem-downa/

    a potem blog, który potwierdza, że ona to ona.
    https://cudzycia.wordpress.com/

    @MartaWawrzyniak
    - napisz o sobie ze dwa zdanie, tu: http://www.wielodzietni.org/discussion/8716/powitanie#latest
    - Sternik na forum jest bd znany. Od każdej strony, że tak powiem. Zachwyty były, niektórym się skończyły, a niektórzy walczą na froncie walki, żeby było lepiej.
    Łodzianki z forum wiedzą, że "S" rusza.
    - Jak macie jakiś fajny wykład, to wklejaj z wyprzedzeniem. W Krakowie kilka osób z forum chętnie chodzi na wykłady do przedszkola, choć dzieci tam nie mają (i w bliskiej perspektywie nie zamierzają mieć).
    - Jak zaprosicie do siebie Rose Pich na wykład (http://opusdei.pl/pl-pl/article/wiecej-miosci-w-spoeczenstwie/), to pół forum się zjedzie. Ja pierwsza.

    Zaraz napiszę Ci priv., jak masz pytania - pisz.

    Pozdrawiam, powodzenia!
    k.
  • AnnaLena, dozwala się czytać ze zrozumieniem wypowiedź @kowalka.

  • @MartaWawrzyniak czy Ty nie pracowałaś w prywatnym przedszkolu integracyjnym jako wychowawca na Osinowej w Łodzi?

  • I chyba jesteś dobrą koleżanką Julki K?
    (ja znam Cię ze słyszenia;)
  • edytowano lipiec 2015
    Również starym forumowym constans jest grupa jędzolących na poziom, którzy mogliby zrobić sobie i wszystkim innym przysługę i się wylogować.

    No, @MartaWawrzyniak, jak Rosę Pich zaprosicie, to ja też przyjadę :)
    Powodzenia z projektem. Kiedyś mieliśmy syna w Nadarzynie i miło wspominamy.
  • W sumie reklamuje

    Ale.pewnie nie tylko.na naszym forum
    Podejrzewam, że to będzie.pierwszy i ostatni post

    Natomiast nie widzę w tym nic nadzwyczajnego
    Rozkręca.babka.interes i nagłaśnia gdzie może
    A, że dobra inicjatywa
    Niech reklamuje i zaprasza:)
  • Ktoś może skorzystać
    Ktoś nie

    Ja jestem z Łodzi
    I ponieważ kojarzę osobę

    Jak najbardziej będę polecać
  • @Daga, ale plizzz
    no - nie rozkręca interes!
    Jak już - to rozkręcają, całym (niewielkim pewnie) stadem, dobrą inicjatywę dla siebie i innych "waryjatów" (na początek to nie ma innej opcji. )
    i będą całe życie do tego dokładać. :)
    Już o tym wiedzą (opcja: "a teraz Was zniechęcimy" to element edukacji "międzymiastowej") , ale dalej chcą.
    Znaczy - krzepić, zachęcać i pamiętać w modlitwie, jak ktoś uważa, że warto.
    k.

  • Jasne:)
    Rację masz

    Bi ale wiadomo,.ze jak z czymś się startuje
    To.fajnie żeby się.rozbujalo
  • ja tylko przeciw "interesowi" tu jestem, nie rozkręcaniu.
    Interes ma znaczenie dochodowe jednak, a tu jest, khem, khem, dokładanie :).
  • No dobrze by było jakby i dochod był przy okazji
  • Ktoś może zna przedszkole Żywioły w Katowicach?
  • @Daga - jak jest już na zero, szczególnie na początku to już jest spełnienie marzeń.
    (tzn. pracownicy dostają właściwe pensje, plus cały wynajem/ opłaty itp.).
    Na co innego dłuugo nie ma, chyba, że jest jakiś hojny darczyńca.
    Tak więc informacja - promocja - wolontariat, załatwienie sprzętów, przygotowanie budynku malowanie itd. - wolontariat, bardzo często Zarząd - wolontariat.
    Czyli - płaci się tam, gdzie się musi, bo by nie było sprawiedliwie.
    U nas w pierwszych latach także - sekretariat - wolontariat.
    Ee, no - długo by wymieniać.
    Ale to jest tak, że każdy lubi inne sporty ekstremalne ;)
  • @MartaWawrzyniak to w takim razie zbieżność nazwisk - cieszę się że to nie Ty.
    Tamta pani dopuściła się wraz z innymi rażących zaniedbań w wyniku których moja niepełnosprawna córka zaginęła.
    Na szczęście wszystko skończyło się dobrze ale to już zasługa policji i obcych ludzi.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.