Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wątek dla chudzielców :P

Założyłam osobny wątek....dla chudzielców. Nie wiem ile tu nas jest ale przecież nie mogę być jedyna :) ? Tylko chudzielec zrozumie chudzielca ;) Wystawiłam parę rzeczy ale na "bazarku wielodzietnych" mnie wyśmiali ;) Może tu znajdą chętnych ???

Wystawiłam parę rzeczy na olx, w większości spódnice, rozm. 34, 36 ,38. Wygląd raczej uniwersalny więc może jak na kogoś za małe to będzie dla nastoletniej córki ?? - to w związku z niedawną dyskusją o bezsensownie małych rozmiarach
Pierwszeństwo mają wielodzietni, co do kosztów wysyłki to napisze jak już wyśle....z pieniędzmi też mogę poczekać-postanowiłam dozbierać do wózka więc to pewnie i tak troooochę potrwa

http://olx.pl/oferta/wyprzedaz-szafy-rozmiar-34-36-38-CID87-IDaQfaD.html#xtor=EREC-143-[id1]-20150710-[displayLink]-17703117@1-20150710165700

http://olx.pl/oferta/wyprzedaz-szafy-cd-rozm-34-36-38-CID87-IDaQip9.html#38573e84a5
«1

Komentarz

  • Nie jesteś sama z tym rozmiarem.
  • Mam na sprzedaż sukienki w rozmiarze 34 i spódnicę w rozmiarze uniwersalnym. Uwaga niabawarystyczne ;) http://pokazywarka.pl/wejdip/
  • Jaka długość spódnicy,kolor i cena.
  • a wpisze sie dla zmylki ;)
  • @Agnieszka88 piękne sukienki, niestety jak dla mnie za krótkie...ale piękne :)
  • Boszszszsz!!!!
    Po co ja tu zaglądam?
    >:P
  • 36 się łapie? Nie wiek, nie........
  • edytowano lipiec 2015
    @Awia, ta ostatnia spódnica to ma jaki kolor? Bo widzę fiolety, ale czy dobrze widzę?
    Do pracy bym miała fajną :)
    A ta koszulka nr 1 to jakie kolory?
  • Podobno jestes tym co jesz. Jak zaczne pisac watku dla chudzielcow stane sie chuda?
  • Mnie się podoba ta spódniczka biała z czerwonym wzorem i sukienka czarna i fioletowa.
    Hmm... ale gdzie ja bym to założyła, jak w krzakach a właściwie w lesie mieszkam :-/
  • I bardzo dobrze że powstał ten wątek od razu bedę wiedziała na kogo uważać w realu ;)
  • @Elwik do mnie czy do awi piszesz o tą spódnicę? ;)
  • A jakie ulatwienie dla admina - nie dosc że wszystkie do zabanowania zebrane w jednym miejscu to jeszcze same sie na liste wpisuja
  • @Bea, o ile pamiętam, to Ty też w zakres się mieścisz ;)
  • @kiwi spódnica fioletowa (kolor stonowany,ciemny fiolet),mogę jutro przy świetle dziennym zrobić fotkę, a koszulka:czerwona, różowa fioletowa,szara,biała...ufff...:) wszystkie kratki też stonowane kolory.
  • @Marzena33 ja nie w lesie mieszkam (a bardzo żałuje....) ale też okazji brak, do tego albo karmie albo jestem w ciąży :) Biała spódniczka ma 3 malutkie żółte plamki-prawie nie widoczne ale trudno je uchwycić aparatem i wolałam nie wystawiać (jak je zauważyłam) co by się nikt nie gniewał :)
  • Kilka forumowych etatowych chudzielców nie widzę w tym wątku.
    A w ogole to wam powiem, ze po spotkaniu w Krk to mam wrazenie, ze rozm 36 jest jednak dominujący ;). Sorry

    Jak mamy taki wątek to się wyżalę, 3 mies od szóstego porodu minęły, a ja nie dosyc ze na wadze mam nadal 5 z przodu, to jeszcze nie wróciłam do rozm 34 ;))). Jak rzyć?
  • Ja chciałam tylko zapytać, czy tutaj wśród chudzielców jesteście tolerancyjni...
    image
  • Czy liczy się częściowe bycie chudzielcem, np. łydki mam chude i pięty - wszystkie czółenka mi klapciają ?
  • @Joanna, chodź złożymy sobie swój wątek dla częściowych chudzielcow.
    Ja mam chude łydki. Jak już mi się już uda kupić zimowe buty to jest to sukces skupiony niemałym wysiłkiem.

    @Anka, wiesz ile ludzi marzy o 5 z przodu? A Ty narzekasz.
  • edytowano lipiec 2015
    Kozaki to rzeczywiście marzenie ściętej głowy chyba że...wstawię implanty powiększające łydki :)
  • @Joanna36 Ty się kwalifikujesz do całościowych chudzielców a nie częsciowych, widziałam na AMR

    Wnioskuję o bana;-)
  • dziekuje za ten wątek...
  • @Agnieszka88 a po ile te sukienki masz?
  • @ramatha oddam te 3 letnie za 20 zł łącznie już z przesyłką. Czyli za przesyłkę i wysłanie męża na pocztę ;) Wkopałam je z pudełka, i tak zauważyłam że każdej coś dolega ;) biała z czerwonymi kwiatkami ma jakąś żółtą plamę na górze, na pewno jej nie miała jak pakowałam... różowa ma rozdarcie na szwie między podszewką a suwakiem, a ta w różowe kwiaty ma 3 jakieś małe plamki z przodu, ale nie rzucają się w oczy w tym wzorze. Ech... gapa ze mnie
    @Elwik 95 cm długości, w pasie 33 do 50 cm x2. Kolor to taki niebieski tu go lepiej widać--> http://pokazywarka.pl/ilpdvb/
  • @Elwik 30 zł już z przesyłką.
  • @Agnieszka88 oh to poradzimy. A takie cudne sa ze mam ogromna nadzieje ze cos sie uda poradzic :) to ja bardzo poprosze.
  • To ja podsumuję sobie :) w cenę wliczona już wysyłka, sprzedam:
    http://pokazywarka.pl/p8td1s/
    1.Długą, przewiewną niebieską spódnicę, 95 cm dł., szer. w pasie 33-50 cmx2, 30 zł z przesyłką @Elwik, @Olesia, dajcie znać czy któraś zainteresowana.
    2. Czerwoną sukienkę Pretty Girl 34 cudna jak nowa grubszy materiał. Skład: 50% bawełna, 45% wiskoza, 5% elastan.
    Długość: ok 90 cm,
    szerokość między pachami ok 39 cmx2,
    szerokość w talii ok 34cm x 2.
    40 zł
    3. Spodnie Mango 34 rurki, na kogoś z bardzo szczupłymi łydkami 30 zł
    4. Bawełniana bluzeczka na cienkich ramiączkach, bardzo małe 34 raczej 32/34 z pięknym haftem. 15 zł
    5. Szara koronkowa tunika/sukienka z za długą podszewką, chyba wyprałam w za wysokiej temperaturze 20 zł
    6. Sukienka egzaminacyjna jak nowa 34-36 30 zł
    7. Bluzka koszulowa de facto bardzo fajny materiał 36 za 15zł
    8. 9. 10. Spódniczki po 15 zł za sztukę, bądź 25 za wszystkie 3
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.