Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Pizza we Wrocałwiu, blisko zoo

Czy blisko zoo jest jakaś dobra pizzeria? A może warto zamówić do zoo z jakiego dobrego lokalu? Co polecacie? Szukam pilnie dla potrzebujących.

Komentarz

  • pizza station, ma kilka lokali we wroclawiu, ze Spoldzielczej jest najblizej do ZOO
    pizzastation.pl
  • @Kluska, a nie wiesz, czy mają dobrą pizzę? Kiedyś w jakimś lokalu pizza była straszna, gruby placek, pseudo pomidory i coś udająca, bez powodzenia, ser. Porażka.
  • my zamawiamy w pizza station na Strzegomskiej. ciasto maja grube, cienkie i cienkie chrupiace. Bardzo dobra jest moim zdaniem. Od pewnego czasu tylko tam zamawiamy, bo ja generalnie pizzy nie lubie, a tamtejsza np Ohio na cienkim bardzo mi podchodzi. Niestety pizza tam sa relatywnie drogie.
  • edytowano lipiec 2015
    a napisalam ze zamawiam ze strzegomskiej, bo stamtad mamy najblizej.
  • @Ania D. pyszna pizza jest w Tutti Santi- włoska- ul Hallera Zamówienia tel. 730 30 15 30- skopiowałam ze strony
    my ją jemy w Kaliszu
  • Potwierdzam, Tutti SAnti rządzi i wymiata. Ja preferuję Sanata Ritę
  • dobrze wiedzieć na przyszlosc jak zawitam znów do Wroclawia:)
  • no tak, tylko tutti santi nie jest zbyt blisko zoo, niestety..
  • ale Ania myślała o zamówieniu ..... chyba
  • @katarzynamarta

    Normalnie powinnaś karnie pobiegać albo jakieś przysiady pociupać :P za wywołanie mnie tutaj :))

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.