Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Czy ktoś mieszka w Cardiff?

Moja siostra wyjechała do tego miasta zaledwie 2 tyg temu i jeszcze nie radzi sobie ze sprawami urzedowymi a tu trzeba zapisać dzieci do szkół.itd.

Komentarz

  • OT

    @Ab Katarzyna ma taki cudny grzebień od Ciebie... Gdzie go kupiłaś w tej Uk?
  • Właśnie wiem. Mam rodziców w Uk wiec mogliby mi kupic ale nie wiem gdzie ich pokierować na to....
  • ja za daleko mieszkam , niestety :(
  • Moja szwagierka tam mieszka,ale oni akurat na urlop zjechali do PL na 2 tygodnie.
    Jednak możesz mnie molestować,żebym z nią pogadała, bo ja mogę zapomnieć.
  • @agnieszkamama przypominam się delikatne. Moja siostra przyjeżdża do kraju 9.08 na 2 tygonie . Czy możliwy będzie kontakt Twojej szwagierki i mojej siostry między 3.08 a 8.08?
  • oni właśnie w piątek wyjeżdżają. Ale może maila lub skypa wymienią?dziś zagadam ze szwagierką.
  • @agnieszkamama podam może telefon tamtejszy do siostry . ona jest w Cardiff do 9.08 potem na 2 tygodnie wraca do Polski i znów do Cardiff. Zależy mi aby się zdzwoniły zaraz po powrocie Twojej szwagierki do Cardiff. Siostra potrz3buje pomocy w zapisaniu dzieciaków do szkoły .Podobno jest tam szkoła katolicka.
  • dostawszy priv :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.