Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Parki rozrywki i tego typu miejsca komercyjne w Polsce

Odkryłam dziś cos takiego:

magiczneogrody.com/

«1

Komentarz

  • I takie coś:
    czarodziejskadolina.pl/

    Jakie macie doświadczenia z takimi miejscami?

    Znacie inne?
  • Bilety w takie miejsca tylko na gruponie, prawie przez pół taniej.
  • Moje doświadczenie jest takie, że fajnie jak dzieci pojadą ze szkolną wycieczką.
  • Na farmie iluzji byli moi z klasą.
  • Parki miniatur są mało ciekawe przynajmniej dla dzieci.
    Fajnie było w Inwałdzie, dużo atrakcji w cenie biletu.
    Ja uwielbiam wszelkiego rodzaju karuzele, huśtawki, górskie kolejki itp.
    teraz marzę o wyjeździe tu: http://energylandia.pl/pl/

    kluczową sprawą wg mnie jest wybieranie takich parków rozrywki żeby bilet wstępu obejmował już wszystkie atrakcje, żeby w środku nie było żadnych dodatkowo płatnych atrakcji, wtedy można spokojnie się z dziećmi poruszać.
  • http://delipark.pl/ - takie coś niedawno pod Poznaniem otwarli.
  • edytowano lipiec 2015
    W Zatorze oprócz parku Dinozaurów jest jeszcze naprawde bardzo fajny park
    Energylandia.
    Jest naprawde super. Pisze to osoba jako nie lubiąca tego typu atrakcji.
    Są atrakcje dla 2-3latków i to sporo i dla starszych dzieci oraz dla dorosłych.
    Wszystko nowe, ładne , czyste.
    Jak 20 lat temu byłam w euro dysneylandzie zrobił na mnie podobne wrażenie.
    Polecam.
  • Byliśmy teraz w Magicznych Ogrodach. Było przesuperaśnie.
  • My ostatnio bylismy w lesnym parku niespodzianek w Ustroniu. Zarówno dzieci jak i dorośli zadowoleni.
  • Zalinkowany przez Elunię park techniki polecam. W większości mądra rozrywka. Spełniłam tam marzenie o chodzeniu w wielkim kole dla chomika.
  • Byliśmy w tym średniowiecznym parku techniki (Eluni link), jest koło chomika potwierdzam :)
  • Ja polecam park dinozaurów w Krasiejowie. Dobra zabawa dla całej rodziny , nawet kąpielisko jest . I te wielkie dinozaury naprawdę robią wrażenie ).
  • @uJa

    Nie zastanawiaj się, koniecznie jedź do Energylandii

    Ja wprawdzie nie byłam, chyba się już zestarzałam na takie atrakcje :))
    Młody był, koniecznie chce wrócić, ponoć rewelacja!!!!
    cóż obiecałam, więc będę musiała :D
  • @uJa
    w energy wszystko jest w cenie. Oprócz jedzenia w restauracjach.
    Bardzo polecam dziewczynki też bedą zachwycone.
  • Energylandię planujemy na sierpień, urodzinowa wyprawa dla dzieciaków ;)
  • Nie mam kim jechać dziewczynki za małe trzeba by je tylko pilnować, ni może Mila by coś skorzystała. Mąż nie czuje bluesa; ) samej to nie zabawa
  • @uJa ja sobie na spokojnie o tym poczytam i może się wybiorę ;) będzie okazja się spotkać.
    Zadzwoń jutro jak będę w pociągach, co?
  • jutro pracuję ;)

    ale wiesz ja bym tam chciała bez dzieci sorry ;(
  • Myslimy o Energylandii w najbliższą sobotę, ale podobno nie warto w weekend z racji dużych kolejek. Faktycznie nie uśmiecha mi się czekanie z dziećmi w taki upał.
    Ktoś był w ostatnim czasie i wie, jak to wygląda?
  • ja w końcu bylam  (wygrałam bilety :D i bylam bez dzieci) ale w pażdzierniku w powszedni dzień tygodnia i to atrakcje czekały na nas a nie my na atrakcje, od 10 do 14 przejechaliśmy się na wszystkim po kilka kilkanaście razy, a prawdziwego szoku doznałam jak zobaczyłam na płytkach namalowane napisy 50 minut oczekiwania, 40 minut oczekiwania itd, jak sobie pomyślę że miałabym godzinę stać żeby się przejechać 40 sekund i potem znowu i jeszcze raz to aż mi słabo. Jak dla mnie w wakacje i w weekendy szkoda czasu i kasy.

    Podziękowali 2beatak Kasik
  • edytowano sierpień 2018
    Odradzam energylandię w  weekend  I upalne dni podczas wakacji. My byliśmy w ten miniony poniedziałek . Ludzi jak mrówek. Czekaliśmy po 40 - 50 minut w kolejce na każdą atrakcje . No ale fajnie było. Dzieci miały urodziny i bilety z tej okazji po 1 zł . Cały dzień nie starczył na wszystkie atrakcje .  
    Podziękowali 1Kasik
  • we wrzesniu maja otworzyc Majaland
  • Quintana powiedział(a):
    Odradzam energylandię w  weekend . My byliśmy w ten miniony poniedziałek . Ludzi jak mrówek. Czekaliśmy po 40 minut w kolejce na każdą atrakcje . No ale fajnie było. Dzieci miały urodziny i bilety z tej okazji po 1 zł . Cały dzień nie starczył na wszystkie atrakcje .  
    a no właśnie :) a nam starczyło pół dnia na wszystko po kilka razy, strefe extremalną, rodzinną i dziecięcą też :D bo chcieliśmy wszystko wypróbować na co nas waga i wzrost puszczało, nawet te domeczki dla dzieci odwiedziliśmy ;) tylko nie było jeszcze tego nowego rollercostera :D ale czaję się na niego w kwietniu
    Podziękowali 1Quintana
  • Oj to chyba przelożymy. Zwlaszcza, że nikt u nas nie ma urodzin i koszt duży.
  • Ooo, a my na długi weekend sierpniowy się szykujemy na energylandie baseny. Myślicie, że to będzie samobój?
  • edytowano sierpień 2018
    @uJa , mój mąż z córką byli na tym rolecosterze - mąż  myślał że wyzionie ducha . A zdjęcie jakie ma to po prostu najczystsza groza na twarzy - horrory to pikuś 

    @Aga85 ;
    Chyba bym odradzała w sierpniu . Będą tłumy . My nawet do parku wodnego nie mogliśmy się dopchać . Ludzie w wodzie jak sardynki napakowane , zero miejsca na leżakach . 
    Tylko na tym rollercosterze  była 20 minutowa kolejka ; na inne atrakcje minimum 45 minut .
  • Dwa dni temu byliśmy .
    Super miejsce .
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.