Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Haku - urodziłam i ściskam Trzeciuszkę

edytowano sierpień 2015 w Ogólna
Nie żartuje - nie rodzę, ale komu podniosłam ciśnienie, ten klika "podziękuj"

;))

I za @Wiol zdrowaśkę o dobre rozwiązanie - bo ona istotnie rodzi.
«13456715

Komentarz

  • :)) Zdrowaśka zmówiona
  • I od razu widać kto na orgu siedzi =))
  • I ja, i ja też! :D
    Zdrowaś leci do nieba. :)
  • To powiedzcie co dziś zrobiliście - ja głównie ogórki konserwowe i cukinię konserwową, bo mi została tona zalewy.
    Teraz będę robić podpiwek :)
  • Ja dzisiaj pierogi ruskie lepiłam.
  • Oooo. Pierogi.
    Zjadłabym ruskich.
  • Ruskie mniam....lubię szczególnie podpiekane na oleju z chrupiąca skórką....
    Ja żur na zakwasie uwarzyłam ;)
  • Jutro dzieci wracaja z kolonii obiecałam im że zrobie.
  • Matkooooo
    Juz chciałam napisać : "ja se Haku zaplanuje, to nie ma mocnych" :))
    A tu klops :D
  • A myślałam , że przyspieszyłaś... :-O
    Za @Wiol +++
  • >:D< za wątek :)
  • Jutro lepię pierogi ruskie z miętą,
    +++
  • Nic nie zrobiłam! Był spacer, odmrozilam bigos i obralam ziemniakami... Teraz czekam na 16 bo ide na pedi do kosmetyczki! Ha! :P
  • odwykłam przez kilka dni od gotowania ;)
    cukinie dojrzały - mąż i ja zjemy leczo, maluchy placki z cukinią.
  • @Wiol za dobry porod +
    Haku, Ty Łobuziaro ;)
  • Ah widze ze zarty sie Ciebie trzymaja. :)
    U nas leca kotlety mielone ale przesolone chyba :) moze w ciazy jestem (zart) :)
  • Wiol tez podpucha...cofneli ja..dobrze ze oniad jakis sie znalazl.. bo juz glodna byla..
    a ona sie martwi bo dzieci tesknia...no ale ma nie wymyslac ;) polozne maja proste rozwiazania na wszysrko u nas..


    ja roztluklam 13 promocyjnych schabow z polo i ugotowalam rosol..uczciwie 3 godziny..ale chudy :)
    i skleilam doszczetnie podarta ksiazeczke kraina lodu...zaklinalam sie ze po raz ostatni ale czas pokaze...
  • edytowano lipiec 2015
    Jak robicie cukinię na zimę? Mam jej dużo i boję się, że zbrzydnie mi jak ją wciąż będę jadła
  • o to samo chciałam pytać :)
  • @Haku, moja pierwsza mysl, jak to rodzi i @Predikata mi smsa nie wyslala ;).

    udalo Ci sie :)
  • @mamababcia @Skatarzyna Ja mrożę cukinie w kostkach, a w tamtym roku to robiłam do słoików analogicznie jak ogórki kiszone. Jest tylko jeden warunek- cukinie nie mogą być stare czyli zdrewniałe i daje się je w skórkach do słoików- oczywiście bez miąższu. Są przepyszne takie kiszone na chleb.
  • I co i co i co?
  • Teraz już na serio rodzi! Do modlitwy! :)
  • weto! jutro!
    +
  • Poczeka do nastepnego lata:)))
  • 5 lat temu, o tej porze napełniwszy wcześniej ugotowanymi własnoręcznie szarymi kluskami brzuszysko do wypęku padłam na drzemkę, gdy się obudziłam, poczułam, że wypęk nadchodzi, a jednak wytrzymałam do północy, by urodzić Mikołaja tak, żeby urodziny obchodził razem z Tatusiem :)
    ale jak juz nie możesz sie powstrzymac, to przyj, Haku, przyj!
    hakunamatata!
  • Pokaralo ją za ten wątek.... ;)

    +
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.