Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Uff jak gorąco

Na pocieszenie powiem że w redakcji gdzie teraz jestem od rana trwa sesja modowa , temat przewodni futra, zdjęcia w plenerze.
«13456

Komentarz

  • =))

    To zrobie maly coming out. Ustawilam sie w otwartym oknie i prasuje, z para. Dzieki temu podnosze temperature o kilka stopni i wilgotnosc kilkukrotnie. Moje optymalne warunki bytowe! Przypuszczalnie jestem aligatorem, a nie czlowiekiem.
  • @Aga
    Podobnie jak ja :))
    Przed wczoraj podawali w lokalnych wiadomościach, ze mamy tu odczuwalna 60 stopni
    A ponoć te upały, ktore maja w ten weekend dawać rekordy temp lokalnie maja tu tez przyjść
    No tak, bo tutaj przecież chłodno :))
  • Ja siedzę w domu przy zaslonietych roletach srednio co 20 minut wchodząc pod zimny prysznic. Chyba jestem pingwinem
  • W każdym z nas jak widac, budzi sie od czasu do czasu jakies zwierzę.
    U mnie jest to jednak leniwiec :))
  • Moj poltoraroczniak tez zdecydowanie aligatorem nie jest. Mala probowala wlasnie wejsc do... zamrazarki. Serio!
  • Masakra. Płakać mi się chce z besilności i zmęczenia. A prawie nic nie robię. Najgorsze że jeszcze ponad tydzień tego piekła.
  • Ha , w listopadzie będziecie wspominać i tęsknić ).
  • Na pewno nie, Monika.
    Nie lubię takiego lata, będąc w ciąży- nie lubię po tysiąckroć
  • No w ciąży to może rzeczywiście inaczej nieco ). Ja tam niedługo jadę w okolice Neapolu , mam nadzieję ,że nadal będzie cieplutko :bz
  • @Agnieszka to gdzie Ty mieszkasz?:)
  • Nad jeziorem jest znosnie ;).
  • Zazdroszczę męzowi i znajomym 8 godzin w klimie:) Dla mnie to najlepszy wynalazek I załuje że nie zdecydowaliśmy się na klimatyzację w mieszkaniu. Jak uda nam sie kiedyś zamienić mieszkania to żadnych zachodnich okien, tylko i wyłącznie pólnocne ew wschodnie.
  • edytowano sierpień 2015
    Ale pocieszam się, że może być gorzej- w ciąży, na pielgrzymce, na budowie.
    A jesień uwielbiam, listopad 10 razy wolę od takich tropików.
  • Kocham zimę .
    Śnieżną.
    Mroźną.
  • edytowano sierpień 2015
    Kocham moją klimę! :x Okna mam na południe!!! :O
  • Ja mam totalnego wnerwa na te pogodę. 40 tydzień ciąży, dziecko ok 4kg, nadciśnienie... Tylko leze pod wentylatorem całymi dniami. :((
  • Aktualny (tutejszy) czas - godz 7.44
    Temperatura +33

    Wiem, ze za jakiś czas, pewno nawet szybciej niz myśle bede marzyła o takim ciepełku :D
    Wiec nie narzekam a chłonę to ciepło "na potem" :))
  • ja nad Baltykiem. 23 stopnie w dzien a w nocy 15. Ma byc ovhlodzenie.
  • Przyjechaliśmy w Sudety, a tu duże drzewa już żółkną z braku wody :(
  • My założyliśmy klimę na poddaszu w czerwcu. I dzięki temu da się żyć, choć nie chodzi non stop. Na dole chłodzi wentylator. Co nie zmienia faktu, że moje morale słabną. Mam powoli dość. Dość gorąca, dość dzieci w domu (na dwór nie wychodzą), dość diety... :-w
  • Ogólnie susza jest straszna.

    Próbuję złapać plusy obecnej sytuacji.
    Umyłam głowę i włosy wyschły mi w 5 minut na balkonie @-)
    Dobrze się pracuje przy komputerku, wiatrak obok chodzi...
    Nic mnie nie boli ani się nie przeziębiam.
    Pogoda jest stabilna, powietrze suche, afrykańskie.
    Fronty wysychają jak powiedział Kret.
    Można chodzić w stroju bardzo skąpym.
    Oszczędza się na ubraniu.
    Mogę wyjść na dwór na ćwiczenia o 7 rano i nie jest za zimno.
    Można lekko jeść i człowiek nie jest głodny.
    Bardziej wchodzą warzywa, zwłaszcza te zawierające wodę.
    Pranie schnie na balkonie błyskawicznie.

    To moje plusy.

    Zdaję sobie sprawę z zagrożeń.
    I błogosławię to, że prawie nie muszę opuszczać mieszkania
    ani podróżować do centrum miasta komunikacją
    po rozgrzanym asfalcie

    Dla osób pracujących na zewnątrz piekło
  • Współczuję :( Serio, to niesłychane. Ja przy 25 stopniach jestem nie do życia...

    W Irlandii już po lecie. Już jesień. W skarpetkach trzeba chodzić i bluzach...
  • @iwaslim

    to lato w ogóle bylo? ;) ja mam wrażenie, że od wiosny przeszlismy na jesień :|
  • od 5 dni śpię z mężem na tarasie...już dawno w sierpniu nie było tak ciepłych nocy, by spać pod cienkim kocykiem i w podkoszulce...a gwiazdy piękne spadają...już 12 sierpnia deszcz meteorytów....oby niebo było bezchmurne...
  • Lato w gorach (miejsce akcji Lenggries/Fall):

    temperatura: 38°

    zaczyna piec slonce, tak naprawde przypiekac

    10 minut pozniej - grad, ale taki mega, auuu!

    nastepne 10 minut pozniej- po gradzie, slonce znowu wychodzi, temperatura 21°

    8-}
  • A ja uwielbiam to lato!
    Jak i rowniez sniezna zime.
    Piekne jesienie i pachnace wiosny.
    :-D


    o. Moje tabletki dzialaja:-D
  • U nas dopiero teraz okna pootwierane, miło wyjść, chłodek, mmmmmmmmmmmmm....
  • Narzuta uprana nam wyschła w godzinę chyba...
  • Jak sobie przypomnę,że 8 razy szłam w pielgrzymce,to nie wiem,jak to było możliwe 8-X
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.