Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

środa 12.08.2015: Tychy - fontanny

Jeśli kto chętny, to niech przyjeżdża. Tj. koło Paprocan. Wstęp wolny.
Będziemy z Glorią.
Planujemy jakoś od rana, max do 16.00. Ale można dłużej zostać :)

Nie mam pojęcia, czy da się komunikacją miejską, jadę autem, ale 4 osobowym z trójką dzieci, więc niestety nikogo nie wezmę ze sobą. Jakby ktoś się chciał z nami znaleźć, to mogę tel. na priv podesłać.
«1

Komentarz

  • wygląda to taK:
    http://www.tvs.pl/informacje/fontanna-uciech-w-tyskich-paprocanach-2011-08-19

    szukam jeszcze jak określić lokalizację dokładniej
  • adres: Tychy
    Ośrodek Wypoczynkowy „Paprocany”, ul. Parkowa 17

    jak sobie wygooglacie na gooogle maps, to poniżej hotelu piramida jest bezpłatny parking, gdyby brakowało miejsc to trzeba po drugiej stronie ulicy między bloki wjechać i czegoś poszukać
  • na miejscu jest też wypaśny plac zabaw, drzewa, cień i darmowy kibel z papirem toaletowym i mydłem :D

    koniec reklamy
  • Wyglada fajnie! Nie deklaruję sie jeszcze, ale wpiszę na listę atrakcji w miescie :) Dzieki!
  • Ja chętnie przyjadę. Mogę być od rana do ok.15.30, bo później męża muszę odebrać z pracy.
  • Będę z moją piątką:)
  • Kurcze daleko

    A może fajny całodzienny piknik nad Sołą?
    Zapraszam serdecznie
    Ognisko można zrobić
    Pomoczyc ciała

    @balum. @Cart@Pud imprezowału już
  • Dobrze wiedieć!
  • Będziesz? Bardzo chciałabym Cię poznać
  • Miło wspominam poprzedni piknik, też było upalnie! To już cztery lata minęły!!!
  • O właśnie @Agusia :)

    Tylko ze wtedy byliśmy trochę w innym miejscu, pole zajęte jest.
    Ale nad Sołą miejsca sporo
  • @Sylwunia napisz (może być na priv) gdzie konkretnie nad Sołą. Opis zdarzenia brzmi zachęcająco :)
  • Węgierska Górka oczywiście :)
  • Mój mąż jednak nie jedzie w środę do Tychów, więc ewentualnie ja mogę gdzieś indziej :-)
  • @Sylwunia, nie wiem czy to do mnie było to "będziesz?" (aż się wzruszyłam) ale odpowiem: Nie. Będziemy w Polsce dopiero w październiku. ale dobrze wiedzieć że jest takie miejsce. :)

    Pewnie w październiku nieczynne. Domyśliłam się?
  • Tak do ciebie :)
    Na tyskich fontannach się nie znam, ale góry w październiku piękne są :)
    I Soła otwarta cały rok ;)
  • Do nas na kilka dni znajomi przyjeżdżają, więc we środę na pewno się nie ruszę. A pikniki nad Sołą są super! :)




  • Nad Sołą to ja poproszę w przyszłym tygodniu. Będę niedaleko.
    @Sylwunia, właśnie miałam pisać do Ciebie w tej sprawie.
  • Nie upoeram się na środę :)
    Mogą byc teraz Tychy a w przyszłym tygodniu WG :)
  • "Soła Sołeczka maleńka rzeczka
    biegnie przez góry jak jaszczureczka..."

    Taki wierszyk pamiętam z przedszkola :D
  • Nad Sołe to i ja bym sie pisała. Jesteśmy teraz w Rajczy. Bedziemy do końca sierpnia.
  • Moaja córka ma jakieś zajęcia do 12 w przyszłym tygodniu, ale później możemy dojechać. Może i @E.milia byłaby chętna. Czy już masz dość podróży orwz słońca i do porodu zostajesz w domu?:-P
  • Dobrze by było w weekend, w środku tygodnia nie mam szans dojechać.
  • @palusia @Gloria @Kasia_
    Fontanny czynne od 10.00 . Zapowiada sie fajnie, choć wieczorową porą wody nie puszczają.... a miała byc kolorowo podswietlana :-<
    Postaramy się dotrzeć ok. 10.00. Będę Was szukać!
  • To fajowo.
    Ja planuję koło 10 wyjechać domu, więc powinnam do 11.00 być.
  • Ulga chyba zostawiliscie ze dwie pary butów...?
  • Jak było/jest?
  • Balum chyba nie dotarła. Jest ciepło i milo. Były lody i łazanki.

    Najstarszy mężczyzna lat 12 nie marudzi, nawet był się 'popluskać' aczkolwiek jest bardziej szczęsliwy mogąc korzystać z wypaśnego placu zabaw, jakichś lin, zjazdów czy coś. To taka wskazówka dla rodziców mających dużych chłopców na stanie :)


    Oo chyba burza idzie...
  • No proszę, ja nie wiedziałam ze Was az tyle w okolicy!
    Moi teściowie mieszkają 5min od Paprocan- non stop chodzimy latem na fontanny jak tam jestesmy. Niestety byliśmy u nich ostatnio następny wypad pewnie wrzesień/ październik.
    Wy mieszkacie w Tychach czy pod?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.