Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Uff jak gorąco

1356

Komentarz

  • Niby tak, ale ja dostaję już w mieszkaniach klaustrofobii, jednak duży taras plus przestrzeń wokół dają poczucie luzu.....
    Nieważne, tak sobie gadam :)
  • Ważne. Latem, to nawet chciałabym być w domku, tyle, że burz bym się bardziej bała, czy dach wytrzyma, czy strop wytrzyma... i takie tam...
    Przyroda podoba mi się tylko na wyjazdach. Gdy za nic nie odpowiadam i mogę się rozkoszować...


    W mieszkaniu w bloku lubię przebywać, choć zagracone na maksa, są rzeczy z domku, a mąż jeszcze lubi kupować filmy, czasopisma, książki, nie ma gdzie tego trzymać...
    ale ogólnie dość lubię to mieszkanie nawet w upały, tyle, że teraz ten upał już przekroczył jakąś miarę...i ta susza taka przygnębiająca...
  • Ja tam niedługo jadę w okolice Neapolu ,ciekawe czy odczuję różnicę #:-S
  • Mikuś nie płacz...wszystko mija...upały też...
    idź do naszego filmu o zimie...;) się ochłodzisz
  • właśnie odbylismy rozmowę o tym, że tyle energii z nieba za darmo sie marnuje, a tu 20 st zasilania i wyłączenia prądu, świat zwariował! #-o
  • My za dwa dni kończymy urlop nad morzem okolice Kamienia Pomorskiego i tu jest idealnie nie ma upałów temperatura około 25st. ciepła woda, mieszkamy w lesie ...
    Szkoda wracać ale z drugiej strony tęsknię już za domem.
    Najchętniej to bym wyskoczyła sama na 3 dni posiedziała w domu i wróciła do pozostawionej tu reszty jeszcze na jakieś 2 tyg.

    A swoją drogą to wielka łaska że tu nie ma upałów bo jak jest bardzo gorąco to Jerzyk nie potrafi spać czasami cały dzień i do pierwszej w nocy ( dzieci z westem, tzn jego chorobą, mają zaburzoną gospodarkę cieplną) a jak jest przemęczony i niewyspany to go łapią napady.

  • Ktoś ma kolektory słoneczne?

    Acha, teraz tzn ok 6.00 7.00 rano jest całkiem przyjemnie.
    Wyruszam dzisiaj do tzw centrum do pracy po materiały.
    Obaczym jak będzie!
  • edytowano sierpień 2015
    @Daga zazdraszczam.
    U nas brakuje osoby, która by to zorganizowała tzn. wypad na działkę itp.


    @Daga super to lubuskie i te koleżanki

  • Wróciłam z miasta. Oj, szczęśliwa jestem, żem w domu, choć i tu gorąc @-)
    Tramwaje jeżdżą rzadziej, oszczędność prądu. Ludzie omdlewają na przystankach.
    Komputer też nagrzany, choć ma chłodzenie wodne, ale i tak się nagrzewa.
  • I muszę komputer wyłączyć, bo się grzeje za bardzo.
    W drukarce wyczerpał się toner podczas drukowania i w związku z tym jest niewyłączalna. Wyciągnąć z gniazdka ukrytego nie mam siły. Poczekam na męża.

    Idę czytać z dala od komputera...i tak muszę poczytać fachowe rzeczy.

    Pa!
  • Nie byłam się dzis kąpać w jeziorze, próbowałam pisac magisterkę.
    Mam ochotę wszystkich pozabijać.
    Czy od goraca moze być taki wsciek? Sama nie mogę z sobą wytrzymać :(
  • A my doskonalimy sie w robieniu lodow na patyku z okazji upalow. Dzisiaj chyba najlepsze nam wyszly: zmiksowane mango z brzoskwinia. Mniam.
  • @Monika73 wiwat eurocamp ;)

    My za 8 dni Langwedocja , już nie mogę się doczekać !!!!
    Włochy chyba w przyszłym roku , odezwę się zatem o opinie do Ciebie :)
  • @malagala, nie poddawaj się!
  • Dzis wpadlismy do @Asiao.
    Jak mowi ze jej gorąco, to nie wierzcie ;)
    haha, ma normalnie chlodny natrysk na ogródku, moj Janek był wniebowzięty. :) ja tez ;)
  • A @kalinosia nosi taaaaaki kapelusz ze robi cien na pol metra
  • edytowano sierpień 2015
    .
    edit - za dużo wiadomości jak na ogólną ),
  • Mąż wyłączył drukarkę jednym ruchem zdecydowanym...
    Drukarka nie miała wyjścia, tylko się wyłączyć. :-\"
  • @Monika73 to napisz priv bo nie zdążyłam przeczytać ;)
  • @Asiao, babka mnie po drodze kolejna zaczepila i pytala gdzie go kupilam bo taki "zabojczy"
    Jak nic ludzie nienawykli do widoku kapelusznikow na miescie hehe

  • Normanie zimno
  • U nas dziś fajnie wieje wiaterek.
  • @kalinosia musisz czesciej wychodzoc ;)
  • Byliśmy parę dni na wsi, nie ma porównania do upałów tam, a w mieszkaniu w dużym mieście. Jak się wchodziło do domu na wsi to tak jakby do klimatyzowanego pomieszczenia.
  • Zamiast w sos czosnek w ziemniaki wrzuciłam,soliłam chyba 2 razy a w kalendarzu czytam,że imieniny @Hipolit ma.A toż to nick a nie imię.Ale ogólnie kocham lato,za chwilę będziem w piecu palic.
  • My w górach. Piękny burzowy spektakl na horyzoncie. Tu ni kropli.
  • nad jeziorem, w jeziorze, ale zaraz do zoo :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.