Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Książki dla przyszłej mamy

Moja przyjaciółka zaszła w upragnioną i wyczekaną ciążę. Chciałabym jej zrobić prezent i kupić książki, które pomogą jej na etapie ciąży, porodu i karmienia. Z własnego doświadczenia wiem, że "Urodzić razem i naturalnie" to must have. Myślę co warto jeśli chodzi o karmienie piersią. Tak żeby było kompetentnie i rzeczowo. Jest na rynku jakiś kompetentny mini podręcznik dla przyszłych mam? A może jest jakaś inna książka o macierzyństwie, którą byście mogły polecić? która pomogła wam na tym etapie życia lub którą same chciałybyście dostać w tej sytuacji?

Komentarz

  • "Mama jest piękna i chuda" Dagi i jej koleżanki. To nie poradnik, ale pozwala spojrzeć z innej perspektywy na macierzyństwo.
  • "Warto karmić piersią" - MUST HAVE przy pierwszej ciąży
    i ja bym jeszcze polecała to:

    image

    Fajna książka z informacjami na pierwszy rok życia dziecka - są propozycje zabaw nawet z miesięcznym dzieckiem, odpowiedzi na popularne problemy itp a nie ma straszenia "natychmiast biegnij do lekarza", książka zagranicznego pediatry dostosowana do polskich standardów (tzn tłumacz podaje jak jest u nas)
  • "Balsam dla duszy przyszłej matki"
  • "Mama- najlepszy zawod na swiecie" Jill Savage
  • Zdesperowana Sarah Mae Sally Clarkson
  • W.Fijałowski Dar Rodzenia
  • Dziękuję wszystkim :x zapoznam się, ale Fijałkowskiego jej na pewno nie kupię. Sama nie dałam rady go przeczytać. Hitem było coś w stylu, że skurcze macicy to w sumie nie bolą tylko coś tam... wrrr....
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.