Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

MANIFESTACJA PRZECIW GENDER Warszawa 30.08.2015 12.00 !!!!

«13

Komentarz

  • Trzeba być!
  • my chcielibyśmy być. chyba, że Mężu w pracy będzie musiał się pojawić :(
  • Nasza wspólnota tez bedzie.
    Ja niestety sie nie kwalifikuję...
  • choc to moje 30ste urodziny..
  • My tez mamy urodzionowa fieste w tym czasie, podwojna na dodatek. Zobaczymy!
  • a jak was rozpoznam , gdzie wpinamy nicki ? ;)
    tez się wybieramy z czwórką
  • Mozna by sie umowic w konkretnym miejscu po manifestacji.

    kwestia miejsca i godziny pozostaje do ustalenia

    :)
  • Myśle ze cieżko bedzie sie rozpoznać w takim tłumie ;)

    My bedziemy.
  • Cieżko będzie sie tez umówić po manifestacji, bo każdy przyjedzie autokarem i będzie musiał sie trzymać grupy... Tym razem Warszawiacy bedą mieli lepiej. Ale przecież oni i tak sie znają ;)
    My będziemy całą rodziną.
  • edytowano sierpień 2015
    nie, no Cart - już Cię kiedyś widziałam na balkonie, może teraz się uda wprost :)

    edytuję: Cart&Pud - wołam Ci do zobowiązania się :)
  • I czy już wysłaliście protest, listownie?
    Jeśli nie, to koniecznie trzeba.
    tu http://stopdeprawacji.pl/dlaczego-manifestujemy/petycja-do-premier-ewy-kopacz
    są wzory pism!

    k.

    Szanowni Państwo,

    W związku z planami Ministerstwa Edukacji Narodowej dot. zmiany dotychczasowych podstaw programowych zajęć „wychowanie do życia w rodzinie” i zastąpienia ich edukacją seksualną, prosimy o wysyłanie protestów (najlepiej do Premier Ewy Kopacz), aby wstrzymać ten proceder. Doświadczenia Szwecji, Wielkiej Brytanii czy Niemiec pokazują, jak można zniszczyć psychikę, moralność i zdrowie fizyczne młodych ludzi. A rodzice najczęściej są bezradni, ponieważ wdrożony system hedonistycznej edukacji seksualnej do nauczania szkolnego jest bardzo trudny do wyeliminowania.

    Zmiany zmierzające w tym kierunku zapowiedziała P. Minister Edukacji Joanna Kluzik-Rostkowska na konferencji prasowej w MEN 9 lipca br. Plany Ministerstwa dotyczą wprowadzenia nowych treści do wychowania seksualnego i skreślenia dotychczasowych programów i podręczników o charakterze prorodzinnym.

    Aby do tego nie dopuścić potrzebna jest mobilizacja wielu osób, które wyślą pocztą (nie mailem) swoje protesty. Tylko listowny protest będzie odnotowany w dzienniku podawczym danej instytucji, a ich duża liczba może zmobilizować do reakcji Premiera Rządu RP. Obecny czas dla nas ludzi wrażliwych na dobro młodego pokolenia jest sprzyjający, ponieważ zbliżają się wybory parlamentarne.

    Wysłanie protestu wiąże się z pewnym wysiłkiem: wydrukowanie protestu, podpisanie go, zaadresowanie koperty, itd. Jednak taka forma może okazać się bardzo skuteczna.
    Warto również wydrukować i wysłać kopie tych protestów do podmiotów (instytucji), które są wymienione w dolnej części pisma, tj. „Do wiadomości:” W tych kopiach za każdym razem należy podkreślić właściwego adresata.
    Szerokie rozpropagowanie akcji i aktywna postawa obywatelska może uchronić nasze dzieci przed demoralizacją! Liczymy na Państwa wrażliwość i zaangażowanie.

    Alians organizacji pro-rodzinnych Stop Deprawacji w Edukacji
    www.stopdeprawacji.pl
  • Kiedys sie poznalam z @Aniela i z @Rogalikowa i z @balum i na @argentowpadlismy przypadkiem, wszyscy spoza Warszawy i sie dalo spotkac w wielkim tlumie.

    I zawsze spotykamy sie z @Prayboy em w tym wielki tlumie ;) i sie znajdujemy.

    wystarczy skrzyknac sie w charakterystycznym miejscu

    mozna przed manifestacja na chwile mozna po manifestacji

    mozna i w trakcie :)
  • My też się wybieramy.
  • @matka6, będziemy sie zdzwaniac na komórki jakby co. Może na samym placu sie uda? :)
  • My tez raczej będziemy. Prawdopodobnie całą rodziną.
  • I my będziemy, @Kalinosia trzeba wyznaczyć punkt spotkania, żebyśmy się w tłumie odnalazły ;)
  • o tak.
    chociaz nas pewnie latwo bedzie po pokrzykiwaniu na dzieci zlokalizowac ;)
  • moze jakies male oznaczenie ze wilodzietni? ;) zielona wstazeczka>? ;) albo zielony identyfikator z loginem :)
  • Od nas wspólnota też jedzie.
    A ja nie mogę...! Buuu!!! :(
  • @MonikaN

    przewiń do góry coś napisała kobieto:
    Argento wpadliśmy

    nonono
    niespodziewałąm się

    sorry za off topik
  • OJ @babka4 nieladnie tak wycinac. Tam jest napisane, ze na argento wpadlismy.

    [-X
  • Up.

    Przypominam tez o listownej formie protestu, co podała wyżej kowalka.

    To bardzo ważne w razie nadchodzącej zmiany władzy - na dzienniku podawczym powinno byc duzo petycji od obywateli w tej sprawie, aby mozna było zacząć proces odwracania zmian, jeśli Kluzik-Rostkowska utrzyma teraz swoje stanowisko i sie nie ugnie...
  • Na podstawie pism z linkowanej przeze mnie strony stworzyłam jeszcze jedno (pożyczając też tekst z artykułu w "Niedzieli")

    Jak macie uwagi, to bardzo proszę.
    I - jak się komuś nada - to mogę przysłać w pliku (wklejam bez nagłówka. Pismo na podstawie propozycji nr 1 na stronie)
    ..................................................................

    w sprawie: próby zmiany zajęć edukacyjnych „Wychowanie do życia w rodzinie” na permisywną edukację seksualną (zapowiedź Pani Minister Joanny Kluzik-Rostkowskiej z dnia 9 lipca 2015 roku).

    Szanowna Pani Premier,

    Pragnę wyrazić swój zdecydowany sprzeciw wobec próby wprowadzenia edukacji seksualnej w miejsce zajęć „Wychowanie do życia w rodzinie” w nauczaniu szkolnym.
    Realizowany od 17 lat przedmiot nie budził zastrzeżeń rodziców i nauczycieli, ponieważ przynosił bardzo dobre efekty wychowawcze. Nie ma więc uzasadnienia wprowadzenia zmian, które będą promowały złe i obiektywnie niebezpieczne wzorce, sprzeciwiające się także wartościom, w których chcemy, jako odpowiedzialni za rodzice, wychowywać nasze dzieci.
    Zdrowotne skutki wprowadzenia edukacji seksualnej (typu B i C, którą P. Minister chce przeforsować) w USA to – między innym - wzrost zachorowań wśród nastolatków na choroby weneryczne (syfilis, kiła, rzeżączka, chlamydia), zarażeń wirusem HIV, a także wzrost liczby niechcianych, pozamałżeńskich ciąż. Ronald Reagan, będąc prezydentem USA, mówił: „Rodzice i nauczyciele powinni uczyć dzieci nieangażowania się w przedmałżeńskie współżycie czy też używanie narkotyków i powinni przedstawić ludzką płciowość w kontekście małżeństwa, wierności, wzajemnego oddania i dojrzałości”.
    Mam nadzieję, że Pani Premier wesprze nas, rodziców, w walce dobre i zdrowe wychowanie przyszłych pokoleń.
    Rozwiązanie tej sprawy zdecyduje o moim głosie w najbliższych wyborach parlamentarnych.
    Z poważaniem

  • I pytanie, może wiecie - czy jak w jednej kopercie przyjdzie np. 30 pism, każde od innej osoby, to czy na Dziennik Podawczy te 30 pism jest przyjmowane?
    Nie znam się zupełnie.
  • Będziemy i my.
  • @kowalka a będąc sekretarką chciałabyś wprowadzać do księgi 1000 listów dziennie?
    wprowadzając wszystkie dane nadawcy i inne?

    no chyba że mają 10 sekretarek :D
  • ja ze swoim tez podejrzanie
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.