Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

jakie auto

Staliśmy się oficjalnie rodziną wielodzietną 5 miesięcy temu i ciężko mi wcisnąć tyłek między dwa foteliki na tylnym siedzeniu. Zatem poszukujemy auta siedmioosobowego ( na przyszłość lepiej już pomyśleć). Dziewczyny, czym jeżdżą wasze rodzinki? My mamy do dyspozycji ok 20 000 i chcielibyśmy zainwestować potem w instalację gazową. Wiem, że to nieco męski temat, ale już mamy dość szukania, czytania opinii. Nie jest to mały wydatek, decyzja trudna. Jak macie sprawdzone auta, dajcie znać.

Komentarz

  • wpisz Sobie w google, czy tam z czego korzystasz "auto wielodzietni.org" i wyskoczy Ci cała masa tematów, gdzie już były rozmowy na ten temat - lektura na wieczór :)
  • Opel Zafira- u nas się sprawdza. Powinniście się zmieścić w 20 000 wraz z instalacją LPG ( nas LPG + benzyna 95) My jeździmy z przodu. Cała trójka z tyłu. Bagażnik bardzo pojemny. Są rozkładane dwa fotele dodatkowe (wtedy miejsc jest 7 ale bagażnik maleje). Dla 5osobowej rodziny samochód wystarczający. Co dla mnie jest dość ważne- nie jest bardzo szeroki.
  • @Skatarzyna nie wiem dlaczego, ale jak sobie wpisywałam auto, samochód etc w wyszukiwanie, to mi wyskakiwały tylko "autor:... :) Ale dzięki, czeka mnie ciężki wieczór...
  • a, bo forumowa wyszukiwarka działa jak działa, ale jak klikniesz w google co Ci wpisałam, wyskoczy naprawdę dużo :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.