Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Do mieszkanek woj. mazowieckiego

Dziewczyny, sprawę mam następującą:
Moja bardzo dobra wielodzietna znajoma, położna i konsultantka laktacyjna (IBCLC) uruchomiła indywidualną praktykę pod patronatem Domu Narodzin w Łomiankach i szuka kobiet chętnych do zapisania się pod jej opiekę (położnej środowiskowej). Fizycznie jest dostępna w Łomiankach i w okolicach Piaseczna i raczej nie podejmie się w ramach NFZ dojeżdżać do osób z radykalnie innej lokalizacji, ale telefonicznie może służyć wsparciem. Szukam więc dla niej osób chętnych do zapisania się na NFZ pod jej opiekę. Dla niej to oznacza jakieś stałe pieniądze co miesiąc. Jeśli któraś z Was nie korzysta wcale z pomocy swojej położnej środowiskowej i korzystać nie chce, to też bardzo zachęcam do zapisania się do mojej Sylwii - jeśli kasę ma zjadać jakaś anonimowa przychodnia, to może lepiej, żeby trafiła do wielodzietnej fajnej położnej.
Inny aspekt tej sprawy jest taki, że gdyby znalazło się dużo chętnych, to koleżanka, za czas jakiś, może się nimi podzielić ze mną, więc dla mnie to by oznaczało rozwój zawodowy i możliwość zarobkowania w ramach mojego wymarzonego zawodu.
Gdyby któraś z Was była zainteresowana, to mogę przesłać deklarację.

Komentarz

  • Prześlij mi dane proszę :)
  • @Katarzyna
    Do nas już dotarło ;-) i się zapisaliśmy, ale: UWAGA położna środowiskowa ma pod opieką kobiety w każdym wieku, możecie zapisać nawet swoje nowonarodzone córki ;-)
  • Ja nie korzystam i raczej nie będę zapisać sie mogę, córkę tez jeśli faktycznie można
  • Czyli już nie rodzące też?
  • u nas w przychodni jest zintegrowany formularz.
    Chyba się nie da zapisać pod opiekę innej położnej niż ta u nich?
    W każdym razie tak mi się wydaje (przychodnia prywatna)
  • Nawet emerytki można zapisać. Wszystkie kobiety od 0 lat.
    @Haku - możesz sobie dowolnie wybrać lekarza i położną POZ i nie muszą być z tej samej przychodni.
  • Jak ktoś zainteresowany, to poproszę na priv adres naziemny i liczbę deklaracji, to wyślę już wypełnione danymi świadczeniodawcy. Wystarczy wypełnić i odesłać pod adres Domu Narodzin.
  • hmm - czyli u nich taki "myk", że się nie dało, a teraz mogę zmienić deklarację?
  • Moim zdaniem - możesz. Nawet kilka razy w roku można zmieniać deklaracje. Zwykle, jak się wypełnia formularz zgłoszenia do lekarza POZ, to na tym samym blankiecie jest razem zgłoszenie do pielęgniarki środowiskowej i położnej. Ludzie nawet nie wiedzą, że się zgłaszają i do kogo, a przychodnia kasę z POZ bierze.
  • chyba 2x w roku można bezpłatnie lekarza zmienić, częściej to chyba 50 zł kosztuje
  • Można zmienić nie częściej niż 3 razy w roku kalendarzowym. Potem zmiana kosztuje 80 zł.

    Deklaracje mogę wysłać też na maila, do wydrukowania i wypełnienia danymi świadczeniobiorcy.
  • A Ursynów też się łapie? Myślałam że do położnej środowiskowej to tylko z noworodkiem. Wysyłam adres na priv.
  • Ja tylko polece nieprzekonanym te położną.
    Towarzyszyła nam w tej ciąży super kobieta.
  • @Katarzyna
    jeśli można zapisać córki w każdym wieku, to ja chętnie zapiszę siebie i swoje cztery panny :) bo i do Łomianek blisko mamy :)

    maila na priv wyślę
  • @Inka - przypomnisz mi maila?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.