Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

IKEA Łódź

Będzie ktoś w najbliższym czasie?
Chciałabym prosić o zakup 3 białych papierowych kloszy. W Warszawie są od dłuższego czasu tylko kolorowe.

Komentarz

  • a to można z ikei meble pzrez internet zamawiać? Od roku zbieram na taką szafkę nad pralką i chyba nadszedł ten moment - ale jak ją przytaszczyć ze sklepu? Te pudełka są za długie.
  • Sama IKEA nie prowadzi sprzedaży internetowej niestety, ale jest mnóstwo firm, które robią zakupy wg twojej listy i przywożą pod dom za ok 5-10% wartości zamówienia, zamówienie nie może być niższe niż 50 zł. W każdym bądź razie w Szczecinie działa kilka takich usług, pewnie w innych miastach też, dla mnie to bardzo dogodna opcja, bo najbliższą ikee mam w Poznaniu albo Berlinie:)
  • Kiedyś IKEA w Katowicach prowadziła sprzedaż internetową, ale było to przynajmniej 2 lata temu, nie wiem czy dalej działa.
  • @MagdaCh
    będę namawiała swojego męża do wizyty w IKEA Janki gdzieś za 2 tyg. - jeśli chcesz, to mogę kupić i Ci przywieźć
  • @Marsjanka:
    BYłoby ŚWIETNIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Na spokojnie poszukam w internecie o który mebelek chodzi.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.