Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Gotowość Szkolna 5-6 latków, Cafe Niespodzianka 07.09 (poniedziałek) godz. 10.00!

Czym jest gotowość szkolna? Jak rozpoznać, czy Twoje dziecko jest gotowe do podjęcia kolejnego etapu edukacyjnego? Jak możesz przygotować swoje dziecko na spotkanie z systemem szkolnym?

Zapraszamy na spotkanie, które poprowadzą Kinga Skorzycka-Rzewuska (tyflopedagog, specjalista terapii pedagogicznej) oraz Magdalena Pietrak (nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, specjalista terapii pedagogicznej).
Wstęp za kawę i ciastko :)
mamy kącik dla dzieci, przewijak i pyszne przekąski.

Zapisy:
przez fb, albo na maila niespodziankacafe@gmail.com
miejsce:
Cafe Niespodzianka, Marszałkowska 7 (wejście od E. Zoli, blisko metra Politechnika) Warszawa,
link do wydarzenia https://www.facebook.com/events/130790990599036/

Komentarz

  • @Anka czy opieka jakas da starszakow będzie?
    Wybralabym się, komunikacja, ze wszystkimi jak się nic nie po komplikuje.
  • Opieka sie organizuje ;). Ale zasadniczo to zajęcia bardziej świetlicowe niz wykładowe.
    Zobaczymy jaka formuła sie sprawdzi.
    Super by było jakbyś wpadła :)
  • Tez się na AMR cieszę :-)
    Ja niestety z moimi ogonami musze przyjezdzac (o ile of kors mi się uda to ekhem - krzepy nabralam przez wakacje i sie czaje na ten "pierwszy raz" komunikacja ze wszystkimi) a te moje ogony dość malo ciche są. No, to się namyślam intensywnie :-)
  • Ale to nie AMR. To zajęcia w Cafe Niespodziance, reklamowane po dobrej znajomości :)
  • edytowano wrzesień 2015
    Tak jak pisze Marcelina, tworzy sie nowe miejsce.
    W Niespodzianxe po południu juz sporo sie dzieje, głownie debaty plusa minusa Rzepy, przed południem za to ma byc i wykładowo (AMR) i spotkaniowo - swietlicowo - warsztatowo,

    @Natasza,
    @annabe
    I inne dziewczyny mające małe dzieci, moze sie wybierzecie?
  • Ja się planuje wybrac
    @agga będziesz? Cos bym ci przywiozla ;)
  • Anka przydałby mi się plakat o działalności niespodzianki to bym powiesiła w przedszkolu i szkole
  • @asiao zależy ile i czy działa ;)
    Ale bez względu na to, niestety nie tym razem. Trzymaj na zaś!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.