Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Rodzicielskie przeprosiny - pomoc przy realizacji badań

Drodzy Wielodzietni,
jestem tutaj nowa, ale pozwoliłam sobie założyć ten wątek ;)
Chodzi o wypełnienie kwestionariusza - to fragment pracy badawczej, której częścią koordynuje mój znajomy (lider mojej wspólnoty ;) ). Badanie dotyczy skłonności do przepraszania, samokontroli i samowspółczucia u rodziców, którzy mają dzieci w wieku od 5 do 18 lat. Wypełnienie kwestionariusza powinno zająć ok. 10-15 min.
Z góry serdecznie dziękuję za okazaną pomoc :)

http://www.ebadania.pl/693e6ade402a7440
«1

Komentarz

  • uuuu
    się zaczyna
    idę po czipsy
    :D
  • e, dawno tak ciekawej ankiety nie było, wypełniłam!
    ale kilka pytań poprawiłabym językowo.
  • Błędy są w tym kwestionariuszu - np. pyt. 28, 39, 47, 69, 70, oraz w kilku miejscach jest I zamiast i. Cokolwiek nieprofesjonalne. Może przekaż znajomemu, żeby to jeszcze raz dokładnie przeczytał i poprawił błędy. Jedno pytanie (chyba 28) było niezrozumiałe, chyba przez błąd właśnie. Obawiam się, że jeśli tak zostanie, to może to w istotny sposób rzutować na wynik badania.
  • 70 pytań, to wcale nie dużo, zważywszy, że masz tam dość rozbudowaną metryczkę i dwa kwestionariusze, z których jeden powtarza się dwukrotnie.
  • Nie znam Kamila Janowicza i nie mam przekonania, że koniecznie chcę poznać - nic mu nie ujmując. Błędy w badaniu, którego polską częścią kierują nie są moim problemem, tylko jego.
  • Ależ, to nie kwestia wolności, a raczej stopnia zaangażowania. Ja się w to badanie zaangażowana nie czuję, ani naukowo, ani osobiście i nie koniecznie mam ochotę do całkiem obcego człowieka maile pisać w związku z jakąś przypadkową ankietą.
    Za to po autorce wątka, jako po osobie znającej polskiego koordynatora projektu i występującej tu w jego imieniu, spodziewałabym się jednak jakiegoś nieco większego zaangażowania oraz większej swobody w kontakcie ze znajomym.
  • Ostatnio czytałem, że 70% wyników badań psychologicznych nie daje się powtórzyć.
  • A pozostałe 30% udaje się czasem powtórzyć? ;)
  • pytanie 3: jak to zrozumieć: liczba naszyvh dzieci?
  • Wypełniłam. :)
  • edytowano wrzesień 2015
    No ale cos sie stalo? Przeciez dobrze Ci Katarzyna odpowiedziala. Juz wypelnienie kwestionariusza jest pewna przysluga, ktorej przeciez Ci nie odmowiono, wrecz przeciwnie- dodatkowo jeszcze przedstawiono uwagi, ktore sa bonusem i znakiem, ze nie zostalas olana. Wiec sama tez nie olewaj i przeczytaj ankiete, skoro to tylko 15 minut.
    Lol.
    ;)
    ;)
    ;)
  • edytowano wrzesień 2015
    no kurcze, wymiękłem,
    jak zaczęło się wałkowanie miłości do samego siebie,
    jakaś paranoja
    :)
  • 15 minut mieli z taką ładną, amerykancką ankietą i zero wdzięczności - wstyt!
  • Ja wypełniłam, choć nie bardzo rozumiem w jakim celu jest ta ankieta. Sprawdzenia czy większość ludzi jest socjopatyczna ?
  • A temu forum potrzeba "rozruszania"? Nie zauwazylam takiej potrzeby.
  • A tu http://www.ebadania.pl/09dbc0af5c8d26b9
    jest coś dla mnie ankieta dot. mopa automatycznego :)
  • Czy tradycyjny mop jest w stanie dostrzeć do wszystkich miejsc i zapewnić czystość, której Państwo oczekują?
  • Czy sprzątanie podłóg tradycyjnym mopem jest uciążliwe i zawiera wiele czasu?
    Tak!!!!
  • Czy koszty utrzymania tradycyjnego mopa (zmiana wiader, środki czyszczące, zmiana końcówek myjących) są duże?
    tak, ponieważ mop tradycyjny wykonany jest z plastiku i często ulega usterkom
  • Czy cena 1400 zł za mopa elektrycznego w pełni bezawaryjnego i wykorzystującego ekonomicznie płyny myjące, wodę oraz prąd jest duża?
    @-)
  • Ale ten bezawaryjny, to jeszcze wnukom w spadku zapiszesz... ;-)
  • Mój mop jeszcze nie uległ usterce ale to dlatego, że go oszczędzam :)
  • No ja wypełniłam dwie ankiety :)
  • Piszesz jakby sie czlowiek nie zachowal, to i tak zle, standard.

    ssssssssssssssssssssssssssssss

    to znaczy, ze bylas juz na forum? jestes starym bytem internetowym?
  • Poznalam kiedys goscia "pomagajacego" w pisaniu prac studentom. Tak z ciekawosci sie zapytalam, a te statystyki, ankiety? No wypelniamy ;) odpowiedzial. Bo przeciez to normalne- wiekszosc studentow przynajmniej czesc wynikow sobie wymysla..
  • A mnie mopa żal, jeździł by sobie, szumiał, może miałby radyjko...
  • stopy masował :D
  • Mam prąd kota niestety nie, ale mam muchy, jakaś egipska plaga much :bz
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.