Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Brawaryzm level hard

edytowano lipiec 2014 w Ogólna

Komentarz

  • Brawaryzm level idiot.
  • E, kiepski filmik, bo nie widać rzeczonego tyłka i nie możemy sprawdzić, czy panowie mieli choć trochę racji :P
  • Jak nie widać tyłka, to nawet nie oglądam.
  • gooopi ten filmik
  • To lepsze.

  • A to jest jakas zarazliwa choroba stawów?
  • aaaa ale koszmaros
  • edytowano lipiec 2014
    .

  • CPCc0S6WwAA_Fd1.jpg large

    Wskaż:
    a) działaczkę chrześcijańską
    b) działaczkę feministyczną
  • Nowicka wygląda jak spasiony Michael Jackson ufarbowany na blond...
    MSPANC
  • edytowano wrzesień 2015
    Według mnie Wanda Nowicka jest elegancką kobietą, jej ,,image" też nie wpisuje się w mojej opinii w stereotypowy dla feministek. Tylko to smutne niespokojne spojrzenie... :(
  • A ja myśle ze tu Mackowi chodzi o to ze feministka jakotako cyc zakryła
    A działaczce chrześcijańskiej niezbyt zakrycie tego i owego wyszło ;)

    Cart&Pud
    Nowicka wyglada jak większość pan w ok 45-55 lat (ma więcej)
    A nawet i schludniej niż nie jedna pani w miejscowym autobusie
    Facjaty tez nie ma jakiejś wyjątkowo paskudnej

    Ale rozumiem ze antypatia do osoby ujmuje jej "uroku" :))
    Zaś sympatia i ze szpetoty zrobi pieknote :))
  • Na mnie feministki jak do tej pory zrobiły takie wrażenie że jeśli widzę kobietę i dowiaduję się że jest deklarowaną feministką to z miejsca jakoś mi jej szkoda i biorę ją za częściowo ułomną ;)
  • Nie-feministka posłanka Wróbel wygląda IMO znacznie gorzej, w zasadzie ma bardzo feministyczną urodę
  • Nowicka nie wyglada tragicznie - nie kazdy jest piekny. A ze feministka - coz, nie dal Pan Bog rozumu...
  • Nienienie!
    Chodziło mi nie o to, czy jest piękna czy nie, czy jest gruba czy chuda. Sama mam nadwagę i "nieoczywistą urodę" ;)
    Widzę po prostu, że pani Nowicka korzysta chyba z usług tego samego chirurga co Michael Jackson, bo z roku na rok staje się do niego bardziej podobna.

  • edytowano wrzesień 2015
    Śp pani Jaruga Nowacka też nie wyglądała źle i potrafiła się całkiem elegancko i jednocześnie skromnie ubrać. Bynajmniej nie jak dziewuchy z femenu.
    Zastanawia mnie tylko w feministkach gardłowanie za aborcją, wolnymi związkami, walki z chrześcijaństwem, zmuszaniem matek do pracy ( gdy stanowisk do pracy nie ma) czyli wszystkim tym co dla kobiet i dzieci nie jest korzystne. Przez to wszystko jak brawariopodobni zapaleńcy wprowadzą nam tu islam i szariat, wszystkie my kobiety zachodniej cywilizacji będziemy miały przewalone.
  • Przykro to powiedzieć, ale ta po lewej (nie Nowicka) wygklada jakby sie z pod czerwonej latarni urwała
  • dlatego ze ma ladne piersi do wykarmienia potomstwa ?
  • edytowano wrzesień 2015
    Nie, raczej jakby się wyrwała z brazylijskiej telenoweli. Raczej nieduże Asio, więc z mleczarnią bym nie przesadzała...Dlatego dekolt wisi i za dużo widać. Ja bym takiej kiecki nie założyła. Ale cóż jej sprawa, uważam, że nie można się ludziom za bardzo wtrącać w co się ubierają.
  • Tez uwazam ze przesadzila z tym dekoldem do tv ale coz..kobiety maja piersi panowie
    Pobozny mezczyzna ma okazje pocwiczyc sie w cnotach ;))
  • są dekolty i dekolty, ten jest po prostu bez krzty elegancji
  • Ciągle jestem wstrząśnięta faktem, że Verka Serduchka to facet! :-?? A nawet lubiłam "jej" jedną piosenkę :(
  • edytowano wrzesień 2015
    Strach się Wam pokazywać w telewizji.
    Tutaj jest qui pro quo
    Feministka zapięta pod szyję udaje grzeczną
    Nie-feministka z dekoltem próbuje rozbić stereotyp pobożnej matrony

    Ale może właśnie zupełnie inne względy nimi kierowały.
    Trudno odgadnąć czyjeś motywacje.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.