Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

SKAUCI EUROPY (kupię, sprzedam, oddam, wymienię)

Zakładam wątek, bo sama jestem w potrzebie
a myślę, ze przyda się innym rodzicom skautów

Umundurowanie i inne gadżety są drogie
a przecież dzieci wyrastają z mundurów, rezygnują ze zbiórek itd.

Ja poszukuję klamry do pasa skautowskiego
Może komuś zalega?

PILNE!
«1

Komentarz

  • mam pas skórzany jasny harcerski
    podobny do tego
    http://www.wgl.pl/pas-harcerski-zhr-skora.html
  • @babka4

    Dzięki, ale chodzi o inny
    Nie potrafię wkleić z komórki :(
  • A może mundur skautowski na 1.50-55
    Ktoś.ma.na zbyciu?
  • Fajny wątek :)
    Ale niestety nie pomogę :( Obie klamry w użyciu.
  • Chyba, że ktoś zrezygnował;)


    Mój J. klamrę na obozie stracił

    Pewnie niestety znowu musimy zamówić
  • Nie są długotrwałe. Mojemu mężowi pękła po prostu. A jest szczupły. Jak tam Wasi chłopcy po obozie? Zostają w skautingu?
  • Świetny wątek. My rozważamy migrację dziewczyn z ZHR do skautek, bo zhr niestety trochę nijaki się zrobił (przynajmniej tubylczy). :( Tyle, że... nie ma u nas jeszcze skautek. ;)
  • Na Śląsku chcemy reanimować ZHR - to znaczy my już jesteśmy w skauting zaangażowani, ale nasz przyjaciel postawi ZHR na nogi. Tego jestem pewna.
  • Ale jest drzewo pokoju. Super organizacja dzialajaca w gdyni. Jak bede przy kompie podam ci link do strony zebys mogla zobaczyc co to jest, jak dzialaja. Moje mastolatki od trzech lat naleza i sa zadowolone. Syna zastep spotyka sie na dabrowie. Ale tam sa chlopcy. Dziewczyny najblizej ciebie to chyba na karwinach.
  • ZHR u nas prężnie działa :)
    takze skauci Europy są, mniej liczni ale od 3 lat działają
  • @Monira

    Zadowoleni
    Drugi poszedł

    Maja się teraz.rozbić na dwa zastępy

    I w końcu.drużynowy będzie
    Bo na razie nasz zastęp.słabo zorganizowany


    Ale jak obserwowałam u nas na wsi.
    To fajne chłopaki są


    Podziękowali 1Monira
  • Tego wątku szukałam  :D
    Czy ktoś planuje może wymianę mundurów na większe i zechce odsprzedać 3 komplety?
    Dziewczęcy 8 lat, chłopięcy 8 lat i dziewczęcy 11 lat... 
    Albo chociaż jakieś elementy Wam zbywają?
    Moi właśnie wstąpili do Wilczków ale szkoda mi zainwestować w nowe mundury, nie mając pewności jak długo dzieci zechcą chodzić... lupmeksy zwiedziłam, na razie nic nie ma...
  • Czy bluzy od munduru niebieskie dziewczęce  różnią się czymś od chłopięcych? Patrząc po cyferkach na stronie sklepu różnicy nie ma..
  • Nie różnią się.  
    Podziękowali 1efcik
  • @efcik ;

    Poproś akelę / szczepowego o pomoc. Szefowie często proszą się nawzajem o pomoc w znalezieniu używanych części mundurów.
  • U nas niestety nie kontaktują się ze sobą. Ale jak się nie różnią to dobra wiadomość. Dziękuję!
  • @efcik chyba mam na 8 lat chłopięcą. Jaki konkretnie miałby to być rozmiar?
  • Czy bluza ma być niebieska? Jeśli tak to nie mam.
  • @Megan  niebieska u nas i dla dziewczynek i dla chłopców 
    Moi mają ok 135 cm wzrostu ale jakbym kupowała nowe to chyba 146-152 bo drogie a rękawy i tak się zawija...
    Podziękowali 1Isako
  • poszukuję swetra Skautów w rozmiarze na 152 lub większy
    Podziękowali 1saga
  • @Megan a w jakim rozmiarze masz beżową? Najstarsi też zaczynają zbiórki... tylko oni chudzi a wysocy...
  • ja też niedługo będę szukać dla córki, najmniejszy możliwy sweterek dal 8 latki, koszula i spódniczka, któś coś?
  • Nasza Akela dała do przymiarki po swojej córce bluzę i była za mała dla mojej 8 letniej Ani... ona ma ok 135 cm wzrostu... czyli my szukamy nienajmniejszej ;)
  • moja ma max 125 myślę. ale 8 lat dopiero we wrzesniu będzie miałą
  • Czy ktoś z Was jest z Józefowa z 2 drużyny St.Kostki? Mam problem i szukam pomocy...

  • poszukuję spodniczki i ew koszuli dla córki, wzrost ok 128, w pasie ok 53 ale jakby co to zwęże.
    Podziękowali 1Odrobinka
  • Szukam swetra chłopięcego na 152-158 cm i dziewczęcego 152-158, getr, klamry, pasa i krótkich spodni...
  • Niebieskie koszule wilczkowe oddam:

    1.    136 albo 140 (nie da sie odczytac ze wszywki)

    2.    146

    3.  158

    Odbior osobisty, Warszawa.

    Koszule po chłopcach.


  • Ja chętnie140 , a swetra nie masz? 

    Skąd odbiór?
  • Spódnica dla dziewczynki jak najmniejsza i 2 swetry poszukiwane na 130-140
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.