Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

zez cyklu: Terlikowska powiedziała...

wrzucam wątek z rebelki, bo z jednej strony nie chce się babrać,
a z drugiej, to jakiś znak czasu :(

http://rebelya.pl/forum/watek/81458/

Komentarz

  • Przyjemnie sie czyta bo doceniam poziom ironii i konstrukcje myslowo-slowotworcze. Natomiast ad rem, to nie. Mialam nadzieje ze to pudlowy faktoid. Czy to nowa twarz polskiego katolicyzmu, wespol z ks.Ch?
  • ale w sumie powiedziała tak jak jest zgodnie z nauką KK, wiele osób nie ma o tym zielonego pojęcia...
    ja tam akurat Terlikowskiego lubię, ona mi trochę podpadła ale awersji nie mam.
  • Mysle, ze to jest przegiecie - nie wiem, po jakiego grzyba publice informacje o tym, w jakich pozycjach wspolzyja Terlikowscy. Nie wiem, po co sie z tego wyzewnetrzniac. Rzyg.
  • Komentarze na rebeli koszmarne.fuj
  • Co też człowiek nie zrobi by w mediach zaistnieć!!! 3:-O
  • edytowano październik 2015
    Terlikowska powinna kupić sobie ( albo jak to się mówi dzieciom ) psa albo kota czy innego chomisia i o nim pisać felietony co tydzień. :) A nie tracić czas na wywnętrzanie o życiu intymnym tudzież jęczeniem, że niektórzy mają psy zamiast dzieci.
  • Sa tez tacy, co maja i dzieci, i psy i koty i jeszcze inne zwierzaki, i coz z tego:) Najwyrazniej chciala wierszowke zarobic i chlapnela , jak glupia. Ciekawe, co na to jej maz... podejrzewam, ze go to nie zachwycilo.
  • Mnie jej mąż też ie zachwyca, więc może oni się sobą zachwycają. A to w sumie w życiu bardzo ważne.
  • Tak to ważne w życiu, ale czasem też z nudów.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.