Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Akademie Skautowa: Twarze islamu. Co przyniosą nam uchodźcy? 10.10 o 14:30

edytowano październik 2015 w Polecamy
image
«1

Komentarz

  • Będzie też dobre ciasto :)
  • W zasadzie, aby pozostać w tematyce wykładu, może należy podać kotlety schabowe?
  • śmiejcie się, śmiejcie
    a ja ( jak pisałam w innym wątku) będę miała ośrodek ze 100-ma uchodźcami pod nosem :|
  • edytowano październik 2015
    In Spe ,,obsikaj" swoim psem okoliczne skwery i krzaczki, to szybko się wyniosą. ;))
  • najpierw wstawię sobie kraty o oknach :|
  • Przyniosą swoją "bogatą" kulturę: konflikty, demolki, gwałty, nienawiść, pogardę, choroby...

    i spuchnięte z nieużywania jajka
  • @prowincjuszka- ja nie mam psa :)
    i póki co dziękuję Bogu, że nie kupiłam domu w tamtej miejscowości ( a rozważaliśmy dwa) bo to naprawdę przepiękna okolica
  • Raczej zatknij na płocie świńskie ryje
  • edytowano październik 2015
    A propos chorób to należało by postawić ultimatum- jeśli chcą przyjechać do Polski to niech się poddadzą przymusowym szczepieniom, dla większości to niezły straszak, bo muzułmanie są wrogami szczepionek, panicznie się ich boją  i bynajmniej nie chodzi im o szczytny cel aby koncerny nie robiły ich z zabitych embrionów.
  • @prowincjuszka-no, no [-X
    bo zacznę Ci życzyć tego samego co mnie spotkało ;)
  • i póki co dziękuję Bogu, że nie kupiłam domu w tamtej miejscowości ( a rozważaliśmy dwa) bo to naprawdę przepiękna okolica

    A to nie masz się czego bać, chyba, że mieszkasz w okolicy trójkąta bermudzkiego, bo tam mają też ich zakwaterować.
    Kiedyś także rozważaliśmy kupno domu w Sulistrowiczkach, ale na taki luksus nie było nas stać ;) Także bieda ma swoje dobre strony ;)
  • no ja mieszkam 4km od Sulistrowiczek
    jak oni przemierzają pieszo tysiące kilometrów do Europy to potem tak się będą rozłazić, że i do Ciebie zajrzą ;))
  • W okolicy mamy jednego Araba ale on jest normalny i nie przeszkadzają mu hodowcy świń ani psów ani chrześcijanie. Ciężko pracujący człowiek nie żaden wyłudzacz. Ale takich jest chyba niewielu...
  • nie wiadomo co w nim drzemie
    oby się nie poczuł pewnie kiedy będzie ich w okolicy więcej
  • edytowano październik 2015
    jak oni przemierzają pieszo tysiące kilometrów do Europy to potem tak się będą rozłazić, że i do Ciebie zajrzą

    Wątpię, albowiem ziemia u nas po wieczne czasy nieczystą jest :)) Wszyscy w okolicy mają świnie i nawożą pola świńskim obornikiem. Kiedyś bardzo narzekałam na smród ale chyba się przeproszę z świniami.
  • ja się wybieram.
    To co? Brać schabowy i wódeczkę?
  • edytowano październik 2015
    No i trzeba niestety wpuszczać tylko chrześcijan, co prawda oni też mogą mieć problemy z zaaklimatyzowaniem się tu, bo u nas nie ma takich kościołów jakby odpowiadały ich archaicznym wyznaniom. Ale zawsze to swoi i wiadomo, że uciekają przed mordowaniem ich dzieci, gwałceniem czy innymi makabrycznymi metodami eksterminacji.
    Muzułmanów niech sobie biorą Arabia Saudyjska oraz inne państwa islamskie. Trzeba im wytłumaczyć, że tutaj nie byli by szczęśliwi i spełnieni, bo Polacy nigdy nie zgodzą się na budowanie meczetów, oddawanie im ziemi, ubój rytualny i zgody na pożycie z nieletnimi.
  • edytowano październik 2015
    Proponowałabym też natychmiastowe zmiany w prawie karnym- podniesienie zakazu współżycia do 18 lat, oraz zaostrzyć kary za znęcanie się nad kobietami, gwałty, znęcanie nad zwierzętami w tym zoofilię ( kozy i owce)
    I oświadczyć uchodźcom, że starając się o status uchodźcy automatycznie muszą respektować nasze prawo, bo jak nie to czeka ich pobyt bynajmniej nie w warunkach sanatoryjnych :P
  • edytowano październik 2015
    jak to Polacy nie zgodzą się na budowanie meczetów?
    jeden już stoi
    częściowo na terenie legendarnej Reduty Ordona :|
  • Tak ale tolerancja ma swoje granice.
  • Mi schabowe a raczej grilowe przyniósł sąsiad muzulmanin z Kosowa. Miło z jego strony .
  • edytowano październik 2015
    http://www.gazetaprawna.pl/artykuly/898211,brutalne-przesladowania-chrzescijan-w-syrii-islamisci-odcieli-12-latkowi-opuszki-palcow-i-ukrzyzowali-go.html

    Dlatego powinno się pomagać uchodźcom chrześcijańskim, ale młodym, butnym muzułmanom bez żon i dzieci podziękujmy lepiej.
  • Nie wiem, ale jakos zniesmaczył mnie ten wątek. Ale moze to dlatego ze nie lubie schabu
  • Oczywiście, bo tylko jaglanka jest poprawna politycznie
  • Postaram się to zorganizować.
  • Czy syn-skaut jest niezbędny w charakterze przepustki? ;)
  • Nie jest. Ale forumowiczom będziemy sprawdzać, czy mają odgniotki na palcach od intensywnego pisania na klawiaturze :)
  • @Maciek, mam nadzieję, że zgłoszą się jeszcze rodzice chrześnicy od @Katia Byli wczoraj u nas i wyrazili duże zainteresowanie wykładem.
  • Ja bym tez przyszła, ale to sobota?
    Hm, moze jakos sie złoży.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.