Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Spódnice i sukienki roz. 46 oddam

Czy są jakieś chętne na spódnice i sukienki (takie bardziej eleganckie, nie codzienne) w rozmiarze 46? Mam parę sztuk na wydaniu i jeśli będzie zainteresowanie, to mogę im jutro zrobić sesję zdjęciową. Nie chce mi się bez sensu fotek strzelać.
Szczególnie proszę o wypowiedzenie się w tym wątku osób, do których szykuję paczki: @joachm, @Elunia, @Lila, @asia, @nowa ale też inne osoby, które mogą potrzebować kiecek w takim rozmiarze.
Jak się nikt nie zainteresuje do poniedziałku, to wszystko hurtem wydaję biednym.
«1

Komentarz

  • sukienkom mówimy nie ,u mnie w domu nie dozwolone sukienki zwłaszcza dla mnie ,chodzę tylko w spodniach najlepiej dresy żadne obcisłe czy coś dł nie mam czym zmierzyć cm zgubiłam
  • Ja ewentualnie chętnie bym zobaczyła
  • Ja tez bym byla chetna tylko takie za kolano
  • Też bym zobaczyła. Dla mnie będzie dobrze?
  • Wszystko ma na metkach 46 :-(
  • Ja też chetnie bym obejrzała.
  • My tu też biedni...
  • Postaram się jutro obfotografować i szczegółowo opisać. Może jeszcze dziś wsadzę tu spódnice, to je mogę sfotografować na stole przy lampie. Sukienki chyba będą wymagały pleneru i wieszaka, więc dziś po nocy już sobie odpuszczę.
    @groszek - jest coś czarnego.
  • Jakby była spódnica prosta do kolan i bez ozdób, to ja chętna jestem. Kolor obojętny. No, może różowa niekoniecznie ;)
    A sukienki bardzo babciowe, czy coś dla młodych duchem sie znajdzie? Bo deficyt mam sukienkowy...
  • Ja też chętnie zdjęcia obejrzę! :)
  • Gdyby znalazło się coś dłuuugiego, to chętnie ;;)
  • Podtytuł: jak sprytnie poznać rozmiary Forumek ;))
  • edytowano październik 2015
    No, to rusza oferta dla nocnych marków - kto pierwszy, ten lepszy ;-)
    4 spódnice firmy NEXT roz. 46:
    1. Bananowa na zimę - szer. w pasie 98 cm, dł 69-79 cm (bo dół ma nierówny) z cieplejszego materiału w szaro-brązową kratę, na podszewce, dołem wystaje czarna falbana. dla OlaN.
    2.Młodzieżowa - szer. w pasie 96 cm, dł. 70 cm, kolor szary wpadający w błękit, bawełna dość cienka, na podszewce, pasek wykończony srebrnym szwem: dla balum
    image
    3. Beżowa - szer. w pasie 94 cm, dł. 63 cm, bawełna: dla OlaN
    4. Biała - szer. w pasie 90 cm (ale się rozciąga trochę), dł. 72 cm, z białej cienkiej bawełny z falban, z naszytymi ozdobnymi marszczonymi paskami na styku falban, pasek z szydełkowych kwiatków: dla OlaN.
    One nie wyszły szczególnie pięknie na tych zdjęciach, ale nie chciało mi się prasować do sesji ani zadbać o właściwą ekspozycję. W naturze są na tyle ładne, że rozważałam utycie do odpowiedniego rozmiaru, ale skalkulowałam, że mi się jednak nie opłaci ;-)
  • 2. poproszę zarezerwować dla mnie. Nareszcie normalne rozmiary.... ;)
  • @balum - świetny wybór! Dla tej najbardziej chciałam utyć... Ale pomyślałam sobie, że może jakąś podobną mniejszą na ciuchu znajdę, to taniej wyjdzie niż na jedzenie do utycia... ;-)
  • Może lepiej zajdź w ciążę? ;)
  • To nie są spódnice ciążowe. Ani trochę.
  • Mnie interesują sukienki bo noszę je na okrągło. Moje wymiary: biust 105, talia 87, biodra 107, wzrost 64. Ostatnio schudłam i nie wiem dokładnie w jaki rozmiar wchodzę.
  • Jak miło przeczytać, że istnieje coś co jest na człowieka za DUŻE. Najczęściej w sklepach przymierzam najwiekszy rozmiar i w najlepszym przypadku pasuje... Nie wiem gdzie się większe panie ubierają :/
  • Bonprix, allegro, lumpex
  • @asia - ale ta pierwsza, to jest zdecydowanie na zimną porę roku i wymaga noszenia rajstop, więc blizna na łydce nie powinna jej dyskwalifikować. Dodatkowo, ona jest dość długa - mi (mam 175 cm) sięga do pół łydki, szczególnie z lewego boku, bo jest asymetryczna nieco.
  • @AleksandraB - sukienki postaram się dziś obfotografować i wkleić z opisami.
  • Moge te biala 4?
  • I jeszcze jakby asia nie chciała 1 to moge?
  • @asia - chcesz? Czy mam dać Oli?
  • Katarzyna nr 1 proszę
  • O, widzę, że już po ptokach :(
  • edytowano październik 2015
    Dobra, mam sukienki na zdjęciach. Nie chce mi się ich dokładnie obmierzać, bo może nikt nie będzie chciał, więc zmierzę na osobiste życzenie kogoś zainteresowanego.
    Przedstawiam niniejszym:
    1. Bordowa elegancja Next- górą coś na kształt długiego sweterka, a dołem doszyta plisowana spódniczka z cienkiej żorżety; wymiary: biust 104 (i się rozciaga), dł. części swetrowej 68 cm, dł. całkowita 107 cm dla joachm
    2. Wspomnienie lata w zieleniach i błękitach Next- bardzo niebrawarystyczna, bawełniana, cienka z głębokimi dekoltami przodem i tyłem; wymiary: pod biustem 100 (w biuście sporo luzu, bo dekolty go zapewniają), dł. 102 cm.
    image
    3. Raczej tunika w głębokiej butelkowej zieleni Next - spodem elastyczna dzianina, z wierzchu naszyte falbany z czegoś satynowatego, długość każe mi to zakwalifikować raczej jako tunikę, ale nie każdy ma takie same standardy, jak ja; wymiary: biust 120 cm i się rozciąga, dł. przodu 82 cm, dł po bokach 100 cm. dla Cart&Pud
    4. Falbanki w butelkowej zieleni Next - materiał coś jedwabiowatego w fakturę w kropki; wymiary: biust 112 i się nie rozciąga, dł. 96 cm. dla Cart&Pud
    5. Dzianina na co dzień H&M; wymiary: biust 114 cm i się rozciąga, dł. 107 cm dla Elunia
    6. Umiarkowana klasyczna elegancja Oltre- niestety, materiał mało naturalny się wydaje; wymiary: biust - 112 cm i się rozciąga, dł. 108 cm. dla Ula
    image
    7. Bez ramiączek brązowo-ciemno-szara (kolor jak ta codzienna z H&M) Next; prosta tuba z gumą na górze, na biuście elegancka zakładka; wymiary: nad biustem 86-120 cm (rozciągliwa szeroka guma), dł. 126 cm. czarna poszła dla Cart&Pud a druga dla Elunia
    8. Wieczorowa czerń niebrawarystyczna River Island - ciekawa czarna sukienka, może być na wesele, bez pleców jest, materiał elastyczny, pod biustem jest wiązana do tyłu; wymiary: pod biustem 86 cm i się rozciąga (na biust dużo miejsca, bo dekolty). dł. 120 cm dla MamaMika
    image
    9. Elegancja trzyczęściowa: całość z cieniutkiej żorżety NITYA - sukienka prosta bez rękawów + narzutka bardzo cienka z jednej warstwy żorżety + szal czarno-biały; wymiary: biust 110 cm (i się nie rozciąga), dł. 133 cm dla mamababcia


    Jak się co komu widzi, to proszę o szybkie informacje, bo mam wielką chęć wyzbyć się wreszcie z tomu tych wszystkich zwałów, bo się czuję jak w sklepie z odzieżą używaną.
  • @Katarzyna
    Poproszę o wymiary sukienek nr 2,5,6,9. Tylko biust i długość.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.