Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

sól egzorcyzmowana - co i jak?

wytłumaczcie mi proszę skąd się bierze taka sól (tzn, jak sól staje staje się własnie taką solą), jakie ma działanie i jak jej używać.

Komentarz

  • Trzema poprosić księdza o przygotowanie (podobnie jak się święci wodę, tak się egzorcyzmuje sól). Można potem porozstawiać po kątach, posypać koło progu, dodać do solniczki i patrzeć jak złe duchy wylatują.
  • patrzeć jak złe duchy wylatują.


    a opiszecie mi jakie u Was były efekty działania tej soli? Co się konkretnie działo?
  • Ja nie stosowałam w sensie praktycznym. tzn. mam ją - ale nie było potrzeby. Znajomy jak rozsypał w rogu, to ktoś z rodziny (podejrzewany o okultystyczne praktyki i gusła) kto tam zawsze siadał, zaczął omijać szerokim łukiem fotel.
  • Mój przyjaciel brat zakonny powiedział mi,czyś ty się kobieto szaleju objadła?Masz Boga na ołtarzu czego jeszcze Ci potrzeba.I coś w tym jest,nic nie zastąpi mszy św.i adoracji Najświętszego Sakramentu,a sól mam w domu...
  • a opiszecie mi jakie u Was były efekty działania tej soli? Co się konkretnie działo?
    ---
    Telewizor sam zaczął się wyłączać gdy Tomasz Lis pojawiał się na ekranie :D

    A co ma się dziać komuś kto nie jest zniewolony? Nikt zniewolony takiej soli sobie nie organizuje, bo to nie jest w interesie zniewalającego, hmm?

    No i swoją drogą - taka sól sama w sobie niekoniecznie działa. Działa Pan Bóg, gdy człowiek wierzy.
  • Sól egzorcyzmowana, jak i woda święcona to nie są sprawy, które można porównywać z objedzeniem się szalejem - z całym szacunkiem dla brata zakonnego. Czy on się nie żegna wodą święconą? Nie skrapia nią czasem poduszki na noc?
    Ta sól, to jak noszenie medalika poświęconego. Wszystko pomaga w walce - gdy pamiętamy, czyja to siła, bo pewnie, że nie nasza...
  • Dokładnie - nie widzę związku czemu sól została postawiona w opozycji do Mszy czy Adoracji.

    Choć faktycznie, jeśli ktoś nie wierzy w To co się dzieje na Mszy ani w Najświętszy Sakrament, to sól co najwyżej mu pomoże w odśnieżeniu podjazdu...
  • No ja nie wiem,widziałam osobiście jak osoba której bliscy podejrzewali zniewolenie zaczęła wymiotować po spożyciu wody z dodatkiem sakramentalii a nie wiedział ten człowiek nic a nic .A wymioty chlustające strasznie były.Tylko łyka wziął.
  • Czy ktoś mógłby mi przesłać trochę tej soli?
  • Brydzia i co potem? Bo przeciez na sile nie zaprowadzi sie do egzorcysty... a sam zniewolony moze nie widzieć związku, albo bedzie wypierać.
  • Nie bulwersujcie się kochani, on dał mi do zrozumienia, że mi ta sól nie potrzebna była.
  • @kitek
    ja zamówię u świątobliwego księdza u którego poprzednio zamawiałam, jak sobie życzysz. Troszkę potrwa. Bo ta moja jest rozprowadzona po wszystkich solniczkach. Chciałąbyś, abym poprosiła, aby od razu posłał na Twój adres? Będzie szybciej. Do mnie i tak pocztą wysyłał (ha, ha - test dla listonoszy), bo mieszka w Pieniężnie, u Werbistów.
  • http://www.radecznica.bernardyni.pl/
    Się wybieram w sobotę, jeżeli pojadę, to mogę później wysłać.
  • Ja mam sól kitek.Tylko teraz jestem w szpitalu z córeczką.Ale jak najszybciej Ci wyślę.@Savia człowiek ten był dość poważnie chory wtedy.Wylądował w szpitalu i wtedy zaczęłam nagabywać o spowiedzi i udało się.Do egzorcysty nie trafił przynajmniej mi o tym nie wiadomo.Widziałam przemianę na lepsze w nim.Dużo modlitw za Niego było.Umarł młodo.Wierzę,że jest ok.
  • I szokiem było dla tych,którzy wiedzieli co mu podano a potem te wymioty.
  • @Bridget a to nie będzie problem? nie chciałabym Cię fatgować bo masz teraz cięzki okres.
  • Ale mam ludzi w domu:-)
  • @kitek mam trochę w domu, mogę Ci wysłać dzisiaj. Tylko to nie będzie kilogram;)
  • dziękuję, @Bridget mi wyśle:)
  • @Bridget - czyli ktoś wierzący też tam był zaangażowany :)
  • czy sól/woda egzorcyzmowana oprócz własciwości "wykrywających" ma tez inne działanie? chroniące, uwalniające?
  • Oczywiście, że tak.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.