Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Jak dlugo trzyma wirusowka?

Od srody nad ranem zaczelam zwracac wczoraj po poludniu siostra zawiozla mnie do rodzinnego dostalam zastrzyk od wymiotow i juz nie wymiotuje tylko nie moge nic przelknac pije potroche malymi lykami. Moja mama radzi wezwac karetke bo calkiem opadne z sil i jeszcze jedno bardzo sie poce .Nie wiem co robic?

Komentarz

  • Leon trzy tygodnie ale to rota był
    Nie wiem czy to jest to samo bo tylko raz mieli wszyscy.
    Konewka około dwóch dni.
    Niemowlaska jakiś tydzień tak pamiętam.
  • Dzieki dziewczyny te poty sa meczace i nie wiem czy zmuszac sie do jedzenia?czy wystarczy pic ? Jedzenie mi rosnie w buzi
  • Mam bardzo poważne wątpliwości na temat wstrzymywania wymiotów i biegunki przy infekcjach wirusowych.
    A sama infekcja może trwać dość długo. Czasem miewa charakter nawracający - niby już przeszło, a następnego dnia znów sensacje.
    Do jedzenia nie warto się zmuszać, za to koniecznie trzeba pić. Najlepiej małymi łykami coś w temperaturze ok. 35-40 st i z elektrolitami (nie samą wodę) - ja najbardziej polecam domowy kompot z jabłek nie słodzony.
  • Lekarze w szpitalu mówili żeby biegunki nie powstrzymywać.
  • Ale ja nie mam biegunki. Dzisiaj zwrocilam taka gesta flegma tylko strasznie sie poce -czy to norrmalne juz ubieram sie w corek pidzamy bo moje ciuchy jeszcze schna
  • A jaką masz temperaturę?
  • Nie wysoka 36,9
  • I stale taką? Nie waha się?
  • Nie nie waha sie ...
  • Więc poty bez związku z temperaturą.
  • Ale co to moze oznaczac? Bo te poty klopotliwe dosc...
  • A jak się czujesz, poza potami?
  • Wlasnie jak sie "wypoce"czuje sie lepiej moze tak byc ze ten wirus wychodzi wraz z potami-tak sobie pomyslalam...
  • Ja tez się pociłam i dziewczyny Moje reż, Leon nie ale on się długo męczył
    Nie wzięli go wtedy do szpitala bi nie był odwodniony ale był blady słaby i leciał przez ręce.
    A to jest dwunastolatek .
  • Jestem bardzo oslabiona jem po 3-4 lyzeczki wzielam no-spe bobardzo mnie bolal zoladek. Nie chce dzwonic na pogotowie -maz w delegacji i nie mam z kim zostawic dzieci. Nie zwracam tylko ten bol zoladka i glowy nie do wytrzymania nie wiem co robic?
  • Jesteś w stanie pić? Czy ta głowa to nie z odwodnienia Cię boli?
  • Tak pije i znow zwrocilam flegma boje sie tylko czy jak wezwirmy karetke to nie uznaja tego xa bezpodstawne i nas nie obciaza?
  • Corka wlasnie dzwonila na pogotowie nie przyjada do szpitala mamy 40 km i brak samochodu w domu... To jest sluzba zdrowia? Dla kogo?
  • @lidia2 z tego co wiem, nie ma czegoś takiego jak obciążanie za bezpodstawne wezwanie, tylko ludzi straszą. Poza tym dyspozytor też pyta o objawy i decyduje.

    Doczytałam... przykro mi bardzo że cię olali...
    Gdyby Ci się pogorszyło, dzwoń znowu
  • @lidia2 jak się czujesz?
  • Wlasnie wrocilam ze szpitala...lezalam tam 10 dni. Organizm zakazony byl bakteria.
  • wstrętne bakterie, a jak się masz i jak Dom przeżył?
  • Jestem oslabiona a Dom dal rade!
  • uff, no to gratulacje i zbieraj siły :)
  • Dziekuje!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.