Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

styl sportowy po kobiecemu - da się?

Lubię chodzic w szpilkach i spódnicach ale jednak bliżej jest mi do stylu sportowego (takiego typu Decahtlon, górski). Da się taki styl "ukobiecić"? jakieś dodatki?
«1

Komentarz

  • Mnie się zawsze podoba jak kobieta do "męskiego" czy sportowego stroju ma jakąś ładną fryzurę, typu warkocz albo koczek. Do tego np. kolorowe chusty albo kominy:)
  • I czerwone , ładnie umalowane usta jak lubi ;)
  • Zima fajna czapka, rekawiczki i jakis swietny szal. W drobiazgach sila:)
  • IdaIda
    edytowano listopad 2015
    W Norwegii większość pań chodzi na co dzień na sportowo. Co je "ukobieca" ?
    Kolory.
    Np. błękitna bluza dresowa, albo biała, albo w stonowanym różu.
    Noszą też czysty granat i czerń z błękitnymi lub różowymi napisami (takimi dyskretnymi bardzo).
    Noszą na ogół błękitne dżinsy i białe, czyściutkie adidasy lub trampki.
    Biegają w czarnych legginsach plus kolorowe buty do biegania.

    Na co dzień nie widuję tutaj kobiet w burych kolorach, typu szary, brąz, "brudny beż".

    Oprócz tego zdobią je po kobiecemu włosy: noszą je długie, na ogół spięte w koński ogon, czasem rozpuszczone, często warkocz. Czasem plotą tzw. "gretkę".

    No i poza tym te kobiety są piękne, długonogie, zgrabne, blond włos... ahhh. Mężczyźni gubią oczy ;)

    A urodę mają w takim stylu jak ona:

    http://blogimg.goo.ne.jp/user_image/25/92/57ae11df803dcea77bfe69d2ad6b05d2.jpg

    i ona:

    http://www.vg.no/sport/snowboard/tror-silje-norendal-er-millionaer-etter-to-gull-i-x-games/a/23382129/


    http://olympicgirls.net/silje-norendal/



    Ale naprawdę mimo tego, że noszą przeważnie styl sportowy, wyglądają kobieco i powabnie. Bardzo. Właśnie dzięki kolorom strojów, odróżniającym je od facetów oraz dzięki długim włosom.


  • no właśnie kolczyki bardzo lubię ale jakoś gryzą mi się ze sportowym stylem, tzn te dłuższe. Gdybym znalazła takie które pasują byłabym baaardzo zadowolona :)
  • Jako inspiracja może Stellę Mccartney dla Adidasa wyguglować

  • Tutaj krótki filmik z Silje Norendal, można zobaczyć jak pięknie i kobieco da się wyglądać w sportowym stylu. I to w zimie :)





    Odpowiednio dobrane kolory, szminka, kolorowe paznokcie, długie włosy - i jest super!

  • Kcem te włosy. Były w szmateksie doczepki blond z prawdziwych włosów ale to łobzidliwe.
  • Ostatnio też polubiłam sportowy styl. Do tego stopnia, że trudno mi się rozstać z białą sportową ( ale dopasowaną do sylwetki) kurtką ( z decathlonu zresztą). Mam wersję jesienną i cieplejszą z ociepleniem. Do tego coś kolorowego na szyję. Bardzo kolorowego, takie "świeże" kolory - do białego wszystkie szale i kominy mi pasują. Ten biały + kolor odejmuje parę lat. ( kilka osób na to zwróciło uwagę . Żadnych czerni (chyba że buty martensy do tego), brązów zgniłych kolorów, które często powodują że wygląda się "smutno i zmęczono" - chyba że ktoś młody- to we wszystkim wygląda dobrze:) Ale co kto lubi.
  • aaaa i wersja kobieca sportowego stroju to jeansowa spódnica i rajstopy w jakimś fioletowym, niebieskim albo grafitowym kolorze.
  • Dla mnie sportowy krój po kobiecemu, to sukienki, bluzki i "kapoty" z miękkiej dresówki wysokiej jakości - krój podkreślający sylwetkę, ale miękki, podatny, wygodny materiał. Do tego pasujące dodatki, torba, a nie torebka i tyle.
  • Zgadzam się z przedmówczynią. A te długie kolczyki i broszki jako dodatki do stroju SPORTOWEGO mnie nie przekonują. Jak przysłowiowy kwiatek do kożucha!
  • o, to ten styl, kobieca sportowa ładna - sklepu nie znam.
  • Nic, czekam na wyprzedaże, bo i tak brzucha teraz nie zapnę.
  • edytowano listopad 2015
    @MartynaN A to nie jest bluza z dramond.plbo bardzo podobny kroj, styl - wszystko. :)
  • broszka do dresu, ratunku, nieeee
  • bardzo prosta, geometryczna biżuteria, zadbane włosy
  • A ten dramond to funkcjonuje? Niemożliwie trudno tam coś znaleźć.
  • Dla mnie sportowy
    To niekoniecznie dresy, polar i trapery

    Ale delikatny makijaż, fajna fryzura
    Koszula, dżinsy albo jakieś fajne swobodne spodnie
    Płaskie buty
    Chętnie trampki

    Koniecznie coś ciekawego na szyję

    Tak przeważnie się noszę
    Może to nie do końca sportowy styl
    Ale w typowo.sportowym
    To sportowcy;)

  • Albo bluza z kapturem
    Jakiś fajny ocieplacz

    Dzisiaj założyłam getry od @uJa
    myjej.M
    Do.glanow


  • Ja osobiscie uwielbiam do sportowych ciuchow dodac kolie. Bardzo podobaja mi sie takie polaczenia. Jeansy albo alladyny, tshirt, obcasy albo fajne adidasy i kolia. Czasem nawet marynarke dokladam.
  • Da się. @Anka w wersji sportowej jest bardzo kobieca. Zapytajcie ją, jak to robi.
  • Tak, nawet niekiedy głęboko ukrytym ;)
  • @minka
    Łódź to nie tylko dresy

    Ale ostatnio miasto meneli;)


    Spoko
    Mam dystans
    Ja Warmianka:)
  • Że ja niby? @Katarzyna?
  • No, a ja?
    Toż nie raz Cię widziałam "na sporotowo" i wyglądasz bardzo kobieco. I latem i zimą. Żebym się nie wiem jak starała, to bym Cię za faceta nie wzięła :-D
  • ponieważ nie ma podziękowań to dziękuję wam wszystkim hurtem:)
  • Chyba styl sportowy stylowi sportowemu nie równy.
    Ktos juz pisał wczesniej, warto styl przełamywać, a to dodatkiem niby od czapy, a to kolorem itp.
    zasadniczo sprowadza sie do tego, ze jakiś tam styl musi byc (czyli kompatybilność z figurą, typem urody itp), a nie "takiego mnie Panie Boże stworzyłeś, takiego mnie masz";).
  • Przede wszystkim kolory!
    Anka no popatrz ma swoje kurtki czy spodnie zimowe (tylko w takich Cię widziałam) żaden facet by tego nie ubrał, za to każdy się usmiechnie.

    Ja w moich czarnych spodniach i szarej kurtce mogę się schować; )
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.