Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Prośba o modlitwę w intencji Oli i Agaty- dziękuję

edytowano listopad 2015 w Proszę o modlitwę
Bardzo Was proszę o modlitwę w tych dwóch intencjach - za Olę i Agatę
szczególnie dziś!

Agata, moja koleżanka, od 3 lat walczy z rakiem - jest po 3 cyklach chemii, a dziś (25 XI) ma kolejną operację.
---
Ola, córka mojej najbliższej przyjaciółki, ma 11 lat i jest chora od urodzenia - dopiero niedawno została postawiona diagnoza - dystrofia mięśniowa (więcej o Oli i jej rodzinie i zmaganiach z chorobą można przeczytać na www.pomagajoli.pl - aktualna jest wersja angielska.)

Ze względu na słabe mięśnie oraz siedzący tryb życia Ola obecnie ma bardzo skrzywiony kręgosłup (już gorset nie daje rady wyprostować pleców). Skrzywienie to powoduje ucisk na klatkę piersiową a tym samym dużą niewydolność oddechową.

Po konsultacjach w Polsce i w Niemczech zdecydowano, że niezbędna jest operacja kręgosłupa...

Moja przyjaciółka znalazła lekarza w Londynie, który operował dzieci z dystrofią, ma dobre wyniki, nie boi się, operacja nowatorska, trwa tylko 1,5 h w "lekkiej narkozie". Ola została zakwalifikowana do tej operacji - im szybciej tym lepiej, żeby nie dostała zapalenia płuc! Operacja kosztuje… bardzo DUŻO!

Mama OLI złożyła wniosek do naszego NFZ o sfinansowanie tej operacji. Dziś wniosek będzie rozpatrywany!!
Proszę wspomóżcie modlitwą!
Operacja w Londynie może się odbyć tylko wtedy, jak całość sumy będzie wpłacona szpitalowi.

Ola ma też stronę na FB https://www.facebook.com/pomagajOli/ i subkonto w fundacji Anny Dymnej.
«13

Komentarz

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.