Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Prodiż na jeden czy dwa grzania?

Mamie obiecałam prodiż i mam pytanie do tych co używają, czy warto brać ten z grzaniem na dół? Czy wystarczy od góry?

Komentarz

  • edytowano grudzień 2015
    @Joanna36, a nie chcesz używanego w dobrym stanie? ;) Z grzaniem góra-dół?
  • To na prezent, widziałam tylko jeden model po 190 zł .
  • Lata całe mieliśmy z grzaniem od góry. Był to nasz jedyny po przeprowadzce piecyk i mimo drobnej dziurki w dnie (robiłam kulke z chleba i ja zalepiałam przed pieczeniem) obsługiwał własciwie wszystko, co trzeba było upiec - miesa, ciasta, zapiekanki. Potem wymyslilismy,ze tamten ma ta dziurke, wiec chcielibysmy nowy. No i zostal kupiony, ale: grzanie na dwie grzałki to duzy pobór mocy, do tego chyba mial po prostu dwie wtyczki, czyli dwa przewody sie wiją no i na sam koniec - kupilismy piecyk, tez prosty jak budowa cepa i prodiż poszedł w odstawkę. Bardzo chciałam miec ten dwugrzalkowy, że bedzie równiej piekł itp. a w efekcie od kilku lat stoi gdzies w szafie. Ale z drugiej strony - zawsze mozna uzywac jednej grzałki, a w jednogrzałkowym sie nie da dwóch ;)
  • Mama lubi w prodiżu piec, wezmę jej chyba ten z dwoma.
  • Od lat używam tego z dwoma i jestem zadowolona. pobór mocy pewnie jest, ale my nawet używając nie płacimy jakoś strasznie dużo za prąd (nie przekraczamy nawet 80 zł). Więc nie ma co tego tak strasznie brać pod uwagę.
  • Bardziej chodzi mi o to, ze u mnie jak za duzo rzeczy działa (typu na raz piecyk, pralka i grzałka do wody, to strzelaja korki.
  • Trzeba zmienić coś w przewodach.
  • Na razie musze ograniczyc sie do uwazania z jednoczesnym włączaniem pralki, zmywarki i piecyka ;)
  • Zimą ciężko uważać
  • Mi trudniej w lecie, - wtedy mam podgrzewanie wody na prad - w zimie piec podgrzewa. Tak naprawde u nas elektryka to temat nieco drażliwy - tesc robil i tak zrobił, mąz jakos nie moze zabrac sie do przeróbki.
  • Kiedyś się zabierze, oby się to pożarem nie skończyło.
  • Ula u mnie to samo tez musze uwazac co i kiedy wlaczam tyle ze przez caly rok
  • Przypomniało mi się - można kupić jeden sznur z podwójnym wejściem - na górę i na dół. Bardzo wygodny i poręczny.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.