Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Szukam pomysłu

Jak wyżej. W lutym rodzinny balik w przedszkolu. Z ostatnich rozmów wynika że pójdę tylko ja i czterolatka. Ale trzeba się przebrać :-S Jakieś pomysły na sensowne przebranie dla grubej kobiety i panienki?
Będę wdzięczna :x

Komentarz

  • Coś mi się z pszczołą kojarzy.
  • @Bea może wtedy córka mogłaby być Śnieżką. Albo Małgosią.
    Biedronkę dla Młodej nawet mam. I dla siebie może bym zrobiła-tylko taka wielka biedrona? Chyba mutant ;)
  • Nie @ Agnieszka. Na szczęście nie ma tematu odgórnego. Szukam tylko czegoś co w miarę łatwo i szybko zrobię ja albo starsza córka jak się da namówić.
    Za lekarza przebieram się częściej ;) i w przedszkolu o tym wiedzą. Żadna atrakcja
  • edytowano styczeń 2016
    Do dla odmiany możesz się przebrać za stomatologa ;-)
    Tak mi się skojarzyło, że mój pierworodny w wieku przedszkolnym był kiedyś na balu karnawałowym, gdzie obowiązywały przebrania pod hasłem: "liczby". Przebrałam go za sto-matologa właśnie. Innym razem moi starszacy mieli bal pod hasłem: "żywioły" i młodszy był ogniem, a starszy strażakiem, co z nim walczył.
  • Mama- pani zima, można wykorzystać stare firanki jako narzuta, a córeczka śnieżynka
  • Albo mama za małą dziewczynkę.
    Kucyk,i piegi , spódniczka placaczek a córka za mamę torebka makijaż i jakieś tam akcesoria.
  • Kot i mysz
  • Masza. I niedźwiedź :)
  • za stomatologa to chyba na helołin. jako postrach... ;)
  • Dziękuję. Jakiś pomysł się klaruje. Moje córki starsze optują za czymś dla beki-jak to mówią licealiści. Ja niekoniecznie, bo balik w grupie czterolatkow a ja sama w sobie to już beka, więc wolałabym trochę uwagę odwrócić ;)
    Pochwalę się jak będzie po. Jak mi się uda uwagę odwrócić ;)
  • Szukam pomysłów na ekspresowe przebranie i natknęłam się na ten wątek. @agnodike5, bardzo mnie zaintrygowałaś, ale niestety nie pochwaliłaś się w końcu.
    Podziękowali 2Nika76 Joanna36
  • Nie, @Agnicha, ale mnie temat zafrapował. :)

    A szukałam czegoś z pomysłem, bo takich zwykłych przebrań nie lubię. Tzn dla maluchów, ok. Ale maluchów nie posiadam.

  • Ja bym sie przebrala za królowe matkę. Szczególnie ze nieskromnie napisze, ale mi wyjątkowo dobrze w tiarach i koronach. Az czasem mi zal ze nie mam żadnych krolewskich korzeni.
  • Ja szukam dla siebie pomysłu na przebranie na sobotę. Żeby było podobne do zwykłego ubrania najchętniej,  tylko jakiś element żeby wystarczył .
  • Mi się podobają takie z pomysłem bardziej niż pracochłonne i dopracowane. Np. kiedyś zobaczyłam jedną mamę tylko z aureolką, jakieś tam skrzydełka i kartka na koszulce: ANIELSKA. Dopiero jak stanął przy niej mąż z kartką: CIERPLIWOŚĆ załapałam o co cho ;)
    Podziękowali 2Felicyta Katia
  • edytowano styczeń 2018


  • Przebierzcie się za... same siebie :smile:


    Podziękowali 2Bambidu Felicyta
  • O ta czapka chmurka by mi odpowiadała .  Do tego niebieska czy szara sukienka ..
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.