Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Orgowe pogadanki o wszystkim.

12357136

Komentarz

  • edytowano luty 2016
    Jak dobrze, że nic nie piekłam, @Dorotak, musi być równowaga w przyrodzie, wyrabiasz podwójną normę: za mnie i za siebie.

    Kupiłam, aż 2 pączki na tłusty czwartek, na naszą rodzinę i 20 małych babeczek budyniowych hehe.

    W zamrażarce mam 1 pączka i 10 babeczek. Tacyśmy żarci na słodkie ;).
    Edit: A liczebnie Dorota, u nas ten sam skład ;), no u Was jeszcze jedno, ale w środku.
  • U nas na kwaterce pani gospodyni upiekła. Pycha. Z dżemem różanym..
  • O, ja też miałam z dżemem różanym. Pycha!
  • ja też kupiłam pączki z dżemem różanym, pychota, mniam
  • A ją głupia smazylam... A w sobotę zawijalam rogaliki... Ale to wszystko ze sknerstwa... Za 10zl narobie z 40 sztuk... W piekarni mialabym 10...i zawsze mam co upchnac w te moje zarloki...


    A teraz mi się zamarzyl serniczek... Ale musze poczekać, dopiero na urodziny F.coś upieke. Jedyny wyjątek w Wielkim Poscie ;)
  • istnieją na świecie ludzie, którzy muszą zamrażac pączki i babeczki, bo nie zdołali zjeść ????? ;) nie może być! u mnie nic słodkiego nie ma szans na przeczekanie w zamrażarce :))
  • Ludzie czy to już wiosna???
    Czy zima wróci?
    Serio pytam.
  • Ponoć przebiśniegi już są. :)
    Wygląda, że koniec.
    Oponki czas zrzucać, pączków nie rozmrażać, biegać i wiosny szukać!
  • Koleżanka z pracy mówi że u niej żonkile wyrosły na 15cm.
  • nie wiem czy to wiosna ,czy zima wroci u mnie plesn kroluje i pytania 1 czym to zniszczyc na karton gipsie 2 jak zapobiegac temu 3 co moze byc przyczyna 4 czy plesn moze byc powodem wymiotow u alergika
  • pufas jest dobry na pleśnie
  • Nowa, może być powodem. U nas też wylazla w spizarnii, niestety, musze zakupić te magiczne psikacze i na tydzień, dwa będzie spokój...


    Ale! Mogę wyłączyć grzanie w dzien i jest az18* i to jest piękne, zimo nie wracaj, to może splacimy gazownię;)
  • Obawiam się, że kartongips do wymiany. Przyczyna wilgoć i zła wentylacja. Nie wiem, czy wymiotów też, pewnie taż... ale jest szkodliwa nie tylko dla alergików!
  • no to super latem plyty kladzione wentylacja to mam dziury w drzwiach pod podloga tez dziury w oknie tez
  • Wystarczy, że płyty jeszcze dobrze nie wyschły, a meble były dosunięte i to już jest brak wentylacji.
  • spróbuj tym Pufasem, my żeśmy mieli na ścianach w nowym mieszkaniu , póki nie obeschły. Teraz grzyba nie ma, trzeba sprawdzić skąd wilgoć, bo wróci grzyb.
  • @nowa a spróbujcie kratkę na szybko wykuć.My jak mamy 2szt.więcej to pleśni też nie ma.
  • dom drewniany niedokladnie oszalowany plesn wylazi na zewnetrznych scianac tylko w naszej polowie,u slubnego sciany suche caly czas,tu jak wilgotno na dworze czy pada to masakra bo wylazi nie tylko za meblami ale i wysoko,meble z 10 cm od sciany odsunien
  • @Rogalikowa, no są. Na jutro tego paczka rozmroze. Beda ostatki ;).
    Dla mnie i synów akurat taki jeden pączek :).
  • JEDEN pączek na trzy osoby?!?!?!?!?!

    kotlet* jeden na trzech to jeszcze jakoś pojmę, ale pączek? PĄCZEK? taki pyszny, słodki puszysty z miliardem kalorii?

    *jeśli chodzi o kotlety to najbardziej lubię panierkę.
  • Można tak :). @Rogalikowa serio.
    Miałam te 2 pączki i 20 babeczek.
    Nas czworo, mąż chory, wcale nie jadł.
    My zjedliśmy: ja pączka i kilka babeczek i chłopcy po kilka babeczek.

    Po zjedzeniu pączka w Tłusty Czwartek zasyciłam się pączkami. Teraz z racji jutrzejszych ostatków zjem kawałek i może z 2 babeczki ;).

    Co innego kotlet, oj moi synowie, to są nieźli kotleciarze!
    A ciasto, słodycze, to po kawałku, ewentualnie 5 latek zje 2 kawałki, ale jednak wolą obiad: kotleciarski, o tak!

    U babci, jedli kiedyś po 4 kotlety, takie cienki, po pół fileta z kurczaka jakby zjedli, a potem były ciasta, to już bez entuzjazmu.
    Ale na kolację szukali czy zostały kotleciki z obiadu ;).
  • Zresztą, ja ze słodyczy, to ostatnio ryby bym jadła, jajka i ewentualnie surówki plus na deser jabłka i tyle :).
  • @joanna_91
    Pocieszę Cie
    Ja juz widziałam pod blokom siostry ..... malutkie, jasnozielone pędy.
    Malutkie, no tak ok 1-2 cm listki!!!!!
    Koty juz od jakiegoś czasu biegają jak dzikie za kotkami, serenady od rana do nocy
  • WIOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOSNAAAAAAAAAAAAAA :)
  • Czy mozna zamrozić ser żółty w plastrach?
    Chyba przegięłam z zakupami w obliczu feryjnego wyjazu.
  • Koleżanka z pracy mówi że u niej żonkile wyrosły na 15cm.

    u nas tez tak wyrosły, dziś sprawdzałyśmy i niektóre wylgądają jakby miały sie za chwilę rozwninąć.
  • @Małgorzata32, można, tylko potem używam raczej jako dodatek do jaglanki, naleśników czy szpinaku.
  • Taaa... a potem będzie śnieg pół marca.
  • albo i kwietnia...
  • Na Wielkanoc ulepimy sobie ze sniegu zajaczka:)))
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.