Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Mama i trojaczki :-)

«1

Komentarz

  • ma kobieta nerwy ;)

    chociaż ja już przy pierwszym zrezygnowałam z łóżka (na rzecz materaca) i z pajaców na rzecz piżam, szybciej, bezpieczniej i spokojniej.
  • Rewelacja :D
  • Nigdy Noe miałam takiej sceny z życia przy czworaczkach.
  • Nie no, tak na łóżku? Toż te dzieci parę razy prawie spadły. X_X
    Zdecydowanie wolałbym działać na podłodze i chyba przeprosiłabym się z kojcem.
    Ale i tak niezła jest ta mamusia :)
  • Zasłabłam.
  • edytowano luty 2016
    Jedno "duże" gorsze niż 3 małe =))
    Zobaczyłabym chętnie, jak je ogarnia, gdy trojaczki są w dzikim wieku Toddlera ;))
  • @Tola , a ja sie ciesze , że mam....teraz spokoj i luz blues. Dzieci same sie bawią, same jedno drugiego pilnują, w jednej klasie są i nie musze wydzwaniac po lekcje jak jedno czy dwoje chore w domu. No ....same plusy. Tylko nie dziedziczą ciuchow po sobie.
  • @Quintana masz czworaczki! Wow super! Gratuluje! to niesamowite :) Myslalam ze takie rzeczy tylko w telewizji :)
  • Ta scena to chyba do filmiku. To starsze rzeczywiście bardziej ruchliwe niż młodsza trójka razem wzięta :D
    @Quintana, teraz to masz ogarnięte, ale jak małe były, to chyba niezły sajgon miałaś. Podziwiam! Ja bym bliźniąt nie ogarnęła...
  • Świetne. Usmialam się
    Ale byłoby to prostsze o wiele jak pisze Uja. Na podłodze i jeszcze z kojcem.
  • Ja polecam tę stronę z Instagrama linkowaną przez @Ursa. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach.
  • Piżamy na zamek. Proste.
  • a zamek na plecach, inaczej otworzy i ucieknie!
    Podziękowali 1Cart
  • spać na zamku? ała.
  • edytowano luty 2016
    No proste-starsze maja 3,2,1 i niemowlaki-trojaczki. Pani zachodzila w ciaze tuz po pologu najpewniej.
  • Dlatego łóżko w sypialni jednym bokiem zawsze miałam dosunięte do ściany - na tym etapie. ;)
  • Czekajcie, czekajcie,
    Kto mi mówił że nie miałabym gigantycznej gromadki do 40stki gdybym nie zabiegała o jej brak? ;)
    A tu proszę, 6 dzieci w 4 lata :)
  • Tak, @Silesia, ten model rodziny jest niezwykle popularny.
    Co druga tak ma. Na pewno na Ciebie by trafiło.
  • eh normalnie musze robic dzieciom wiecej zdjec :P
    Super sa te dzieciaki :P
    ale przeciez moje tez, a tylu pieknych zdjec nie mam. ;/
  • Ale to ciężkie
  • Zawsze chciałam mieć co najmniej bliźniaki :) ale po tym filmiku to mi się gorąco zrobiło. Pewnie bym je ubierała na podłodze, na kocu/materacu.
  • piękne zdjęcia trojaczków też tutaj: http://trojaczkiplusjeden.blogspot.com/

    @Quintiana - to o mamie która przeprowadziła się z dziećmi ze Stanów Zjednoczonych ;) mieszka w sumie nie daleko


    kiedyś jeszcze obserwowałam blog mamy która miała bliźniaki i trojaczki ale nie mogę teraz znaleźć, za to znalazłam takir atykuł: http://www.to.com.pl/wiadomosci/wyszkow/art/6518920,pani-ula-wkrotce-urodzi-trojaczki-ma-juz-bliznieta-i-7letniego-syna,id,t.html
  • @uJa, no ja nie mogę...jaka podobna sytuacja do mojej...wow!!!!!

    znasz ich???? bo az nie chce mi sie wierzyc. My wrocilismy do Polski z USA w 2009 r. I ja tez bylam tam nauczycielką.... i mam starszą pocieche a potem zamiast trojaczkow ...czworaczki.
    No nie moge uwierzyc ile tu zbierznych faktow. dzieki za ten link
  • nie znam ;) z bloga tylko wiem że mieszkają pod Krakowem

    czytałam go z 6 lat temu (jak pracowałam w nudnym biurze ;) i szukałam pomysłów na zabawy z dziećmi :D

    jak przyszłaś na forum to przez pewnien czas byłam pewna że ty to ona :D
    tylko mi się stan dzieci nie zgadzał ;)
  • Ja pierdziu....
    jakbym w takim stylu, to starsze dziecko miała ubierać, to bym chyba zaczęła dym z nosa puszczać ze złości hehe.

    Dobrze, że kota, który kręci się za łóżkiem jeszcze w taki gustowny różowy pajacyk nie przyodziała.....


    widać, że to specjalnie nagrane..........

    chyba, że robi tak codziennie, to już później żadnego fitnessu nie potrzebuje ;)
  • Trzy za jednym zamachem?
    Może i dobrą myśl ;)
    Tylko nie wiem gdzie by spały :D
    Nie widziałam jeszcze piętrowych łóżeczek dziecięcych ;)

    W sumie jak się dowiedziałam że ciąża pojedyńcza to czułam taki lekki zawód :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.