Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Dermatolog - Warszawa

Może już było gdzieś, ale nie mogę nic w temacie znaleźć.
Potrzebuję w miare pilnie kontakt do jakiegoś naprawdę dobrego dermatologa dla dzieci. Najlepiej na NFZ, ale nie wiem czy taki szybko się znajdzie :).

Leczę dziecko u alergologa, ale naprawdę nic nie pomaga, a dziecko się męczy. Postanowiłam uderzyć w inną stronę, czyli dermatolog. Mam już skierowanie nawet, ale nie wiem gdzie uderzać. Pomożecie?

Komentarz

  • stara, a może immunolog?
    wczoraj nas bardzo dokładnie kobieta wypytywała o wysypki u Feli, może to nie choroba dermatologiczna tylko immunologiczna?
  • Nie wiem, ja już nic nie wiem... czekamy do 5 kwietnia na wyniki następnych paneli chemicznych i takich specjalistycznych: nikiel, środki piorące, konserwanty itd.
    Ja cały czas myślę,czy nie ma ukrytych pasożytów. W październiku/listopadzie wynik miałam ujemny. W grudniu brała pyrantel bo mieliśmy owsiki, ale nic więcej.
    Ja się zastanawiam czy to nie jest jakaś grzybica skórna np. no ale atakuje brzuch, pupe i ostatnio jedną nogę.
  • upnę sobie, polecicie kogoś w Warszawie i okolicy? do 8-miesięcznego dziecka?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.