Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Poznaj tej Poznań ;)

1356711

Komentarz

  • @Hania Gmina Komorniki?
  • @Hania to może znasz Olkowa i Jacol
  • Nie, nie - ze Staroleki :)
  • To jak ktoś jest w stanie w okolicy jakaś knajpkę polecić? :)
  • W Rogalinku jest restauracja Na Skarpie- bylam tam na weselu, calkiem przyjemnie.
    Na Swierczewie jest A Nóż Widelec - mała, ładna, bardzo dobra kuchnia- ale to juz restauracja z wyższej półki się zrobiła teraz.
  • @Hania dziękuję sprawdzę :)
  • Sporo tutaj osób z Poznania i okolic fajnie :)
  • W najbliższym weekendzie w Poznaniu będą się odbywać Dni Ułana jakby ktoś był zainteresowany
  • Jesli nasz najmłodszy się wykuruje to pójdziemy na tą imprezę bo dla maluchów to spora frajda ;)
  • A może ktoś doradzi jakieś fajne wydarzenia dla rodzin albo jakieś ciekawe a mało znane miejsca do zwiedzenia?
  • zdefinuj fajne
  • Hmmmw sumie racja każdy może rozumieć co innego pod pojęciem fajne :) no to może ogólnie co byście polecili? My wlaśnie polecić możemy dzień Ułana byliśmy też na imprezie zwanej latające psy - na cytadeli
  • nie widzę powitania dlatego tutaj pisząc pierwszą wiadomość bez listka chciałam bardzo podziękować za odlistkowanie :) i chciałam dodać, że fajne wydarzenia organizuje także muzeum w Szreniawie :) np. Wielkanoc na wsi itd. :)
  • a do Owińsk można pojechać wybiegać się na wielkim placu zabaw
  • a Szreniawa potwierdzam...szczególnie przedświatecznie...
  • O niczym takim nie słyszałam.
    Bać się?!?!?????
  • @MamaMika to chyba urban legend ;)
  • Dziś na wp pojawił się artykuł o tej interpelacji
  • Nie interpelacja poselska, tylko interpelacja radnego.
  • Czy znacie może jakieś przedszkola warte polecenia w okolicach Mosiny ? Bardzo fajnie wygląda Sternik, ale to widzę Szczepankowo... czy są jakieś podobne przedszkola w naszej okolicy ?
  • w samej Mosinie przedszkole Caritasu jest ok :)
  • Dziekuje za informacje
    My przed chwilą wróciliśmy z Dnia Ulana na Cytadeli - bardzo fajnie choć pogoda nie dopisała
  • Gdyby ktoś był zainteresowany to 14-15 na Cytadeli będzie impreza o nazwie latające psy ( frisbee i te sprawy) - taka nietypowa impreza
  • A my też som z Poznania :)
  • edytowano kwiecień 2016
    @mamaa fajnie że sie odezwałaś widzę, że jest tutaj nas spora grupa z Poznania i okolic :)
  • AN_3 - dzięki :), niestety nie umiem latać, a do tego szczekam mało przekonująco...
  • Swoją drogą ciekawi mnie, ilu ludzi znamy podwójnie - z Forum i z życia realnego - nie kojarząc tych danych...
  • już parę razy się przekonałam, że tacy są...bo się przez jakiś czas nie przyznawali ;) na forum, ze znamy się w realu
    ale wielu z frakcji orgowsko - poznańskiej znam :D
  • nooo na skalę Wielkopolski :D
  • edytowano kwiecień 2016
    a Ty @aghi należysz do tych co to po fakcie się przyznaly :D
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.