Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wrocławiu, jesteś gotowy na mój przyjazd?!

edytowano maj 2016 w Pomagajmy sobie
Tytuł celowo prowokacyjny:) proszę, poleccie miłe miejsce na 2 noclegi dla rodziny, będziemy z trójką dzieci, przejazdem z czeskich gór do Warszawy.Aby nie umordować siebie jękiami najmłodszego w podróży chcemy zrobić postój dwudniowy we Wroclawiu właśnie i zwiedzić ten piękny gród. Ja byłam w nim ostatnio daaawno temu, więc podpowiedzcie jeszcze co warto zwiedzić i vo trzeba zobaczyć koniecznie. Myślimy o zoo o afrykanarium. Noclegi chętnie w czystym hostelu, najlepiej w centrum,ze śniadaniem. Znacie coś wartego uwagi? Wdzięczna będę:)
«13456

Komentarz

  • @Elunia dzięki, ten Dom Notre Dame wygląda super,i muzeum z ogrodem na miejscu:) pokaże mężowi, niech przeanalizuje pod kątem lokalizacji. A te poszukiwania krasnoludków to co to?
  • Kochane jesteście! Dzięki. Bogaty program a tu zaledwie dwa dni,hmm... To poproszę was o opinię, co KONIECZNIE trzeba zobaczyć, pamiętajcie- dwa dni:( będziemy 15-16 lipiec
  • No zoo to koniecznie! I afrykarium- to mąż nalega:) jakieś ciagoty ma facet:)
  • U mnie sąsiadka sobie obok wejścia krasnale wrocławskie postawiła ;))
  • dzięki, zaraz będę dzwonić. Szykuje się moc atrakcji:) dzieci już się cieszą:)
  • kurcze zachęciłyście mnie tym Wrocławiem ;) i chyba w Góry Stołowe przez Wrocław pojedziemy, idę lukać na te noclegi, tylko teraz nie wiem co lepsze zoo i afrykarium we Wrocławiu czy zoosafari w Czechach ;)
  • A ja jutro bede :-)
  • My też się do Wrocławia tej wiosny/lata wybieramy :) Uwielbiam Wrocław!
  • @manna
    Nie pisalam, bo co jestem we Wro
    To czas mam napiety co do godziny

    Jutro tez
    Potem jade do pracy na dwa dni pod Polkowice
  • @Lila wystawiacie w tym roku jakieś zawodniczki/zawodników na GMiL?
  • ostatnio się dowiedziałam,ze super koncert u Was( wrocławianki) w Narodowym Forum Muzyki - więc mam powód do przyjechania kiedyś :)
  • był jeden człowiek w piątek na koncercie i był zachwycony
    więc szukam czegoś w repertuarze i zdecyduję się może...
  • U sióstr Notre Dame miejsc brak: (
  • No właśnie liczyłam na spotknie 3-klasistów :)
  • A z alfika na obóz jedzie może?
  • na pierwszej stronie tego wątka masz linki :P
  • Szkoda...
  • edytowano maj 2016
    @Elunia- salą i tym był zachwycony http://www.nfm.wroclaw.pl/component/nfmcalendar/event/2769

    i daj znać , kiedy te wejściówki ...
  • Tak, tak, zamierzam @Lila, bo tym razem też mam nadzieję dotrzeć.
  • Plan jest na 15 albo 22 czerwca ale chyba u nas właśnie c zaczyna się ospa:( nie wiem czy zdążymy się wychorowac;(
  • My będziemy 15-17 lipiec, chętnie Was poznam, tym bardziej ,że ja malo mobilna jestem i chyba kolejna okazja jak dla mnie niepredko się nadarzy:) no chyba,ze ktos w koncu ten Szczecin na koncu swiata odwiedzi:) a znam tylko jedną forumke,ale za to bardzo miłą:)
    @Elunia szok z tymi miejscami noclegowymi we Wrocku,wszystko zajęte: ( ostatecznie trzeba było zarezerwowac droższe pokoje,choć bardzo przyjemne i w centrum.
  • My mamy tak wycyrklowane,żeby wrócić dzień przed przyjazdem pielgrzymów z zagramanicy do parafii, bo zapraszamy do nas czterech pielgrzymów na noclegi:) a z kolei wcześniej mąż urlopu nie dostanie,początek kwartału;)
  • Corner hostel
  • Wroclawianki, słyszałyscie o festiwalu Slot w Lubiążu? Koleżanka mnie namawia.
  • Na Swiebodzinskiej
  • Sorry, Świdnicka oczywiście:)
  • @Lila, nie chcesz się na ten slot przejechać? Koleżanka mnie ciągnie, bo ona tam jako obstawa medyczna jedzie, zaś jej 6 mlodzieży pod namioty. Ja to pewnie na jeden dzień. @matka6, chętna? Już będę miała 7-osobowe auto.
  • Tam jest ponoć super. Chyba drugi tydzień lipca. Moja koleżanka zeszłym roku była z dziećmi od 9 do 19 lat. Świetne dzieciaki, bardzo się dobrze bawiły.
    Ja to na max 2dni, bo wiadomo, drobnice mam.
  • My będziemy 21-22 maja. A teraz dziecię moje podstarzałe gdzieś tam po Wrocku drepce z klasą.
  • Też próbowałam robić rezerwację w Notre Dame ale cena mnie zabiła ;/
    szukam czegoś tańszego planujemy przyjazd 15-16 czerwca
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.