Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Poznaj tej Poznań ;)

1235711

Komentarz

  • @sylwia1974 teraz od wczoraj myślę i tych ubraniach z lnu -len na lato super sprawa niech no tylko przyjdzie pensja na konto :D już mi się marzy dluga spódnica od uja i może coś z lnu dla dzieci
    @Wela my też myślimy o tym festiwalu -kuzynka męża ma niedaleko lotniska działkę ;)
    @mamaa :)

  • Wela

    maj 19

    W przyszły weekend na ławicy aerofestiwal -bilet wstępu dla osób z KDR 5zł (zwykły 32, rodzinny 22zł) wszystkie ceny od osoby

    @Wela, na stronie są tylko ceny 22zł i 300zł
    jak można kupić bilety na kdr?
  • Na miejscu w kasach
    http://m.aerofestival.pl/pl/informacje_dla_zwiedzajacych/
    Rozwiń "ceny biletów"

    Jak wszystko będzie ok, to my się wybieramy w niedzielę
  • edytowano maj 2016
    Dzieki @Wela
  • po Mszy św o 13...czyli w okolicach 14.00, może nieco później
  • sylwia1974 oooo będzie na pewno super :)
    @manna dziękuje - my cały czas na etapie poszukiwań więc na pewno link się przyda :)
  • edytowano maj 2016
    @manna pałac matematyków ;) Zapomniałam zupełnie o nim - bardzo ładnie tam, ale kwestii restauracyjnej nie sprawdzałam
  • Sylwia a znajomi mają stronę w necie? Chętnie bym zobaczyła tą kolekcje :)
  • @monia3
    proszę bardzo
    https://plantacja77.wordpress.com/

    @anulaczarnula przepraszam....nie pomyślałam...a moje dziewczyny chyba dopiero w środę dostały propozycję...bo modelek zabrakło ;)
    to był ich pierwszy raz...ale było pięknie!!!!
  • @monia...chyba niewiele na tej stronie na razie mają...na pokazach sprzedają na pniu całe kolekcje.
    Teraz dodały do tego takie użytkowe drobiazgi jak koszyki na chleb, lniane worki na chleb, różańce materiałowe dla dzieci, fartuchy kuchenne z napisem "chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj", poduszki, stoliki, świeczniki
  • jeśli znowu będą w Poznaniu to dam znać szybciej...
    jedną z projektantek jest moja najbliższa sąsiadka z Mosiny
  • http://www.gazeta-mosina.pl/2016/plantacja/
    tu jeszcze kilka fotek...między innymi różańce :)
  • Ładne :)
  • My mamy różaniec z materiału. Właściwie to czterolatka ma. Ale mi się na nim ostatnio najlepiej modli
  • moja Julka ma prototyp :), dostała od Ani na roczek :)
  • ech za późno przeczytałem
  • @Bea a to nie było na miniona niedzielę?
  • o której byś była @Bea?
    Myślę, że dałabym radę, tyle, że ja z mężem jesteśmy w niedzielę w Pile i raczej późno wrócimy...ale dzieci , mogłyby Was podjąć...Ja mam wykład w Pile od 19.00 ( ok 1,5 godziny + dojazd ....)
    Gdybyś nie znalazła niczego sensownego to zapraszam do nas :)
  • dodam, że w poniedziałek do południa w domu jestem :D
  • w Pile mam wykład w Duszpasterstwie Akademickim ( ale chyba ma charakter otwarty)
    A co chcesz wpaść?
    ;;)


    Nie wiem czy niedaleko...prawie 100 km...czyli jak zakończymy wykład ok 20.30, to w domu nie będę przed 22...
  • Czy wiecie może o jakiś fajnych wydarzeniach w dniach 25-26 czerwca ? :) jakoś pomysłu brak a może tutaj ktoś coś wie ? Może jakiś festyn, rekonstrukcje ? ;) chętnie skorzystam z podpowiedzi :)
  • Akademik dyżurny?
  • Chciałam polecić muzeum pożarnictwa w Rakoniewicach - można na wiele pojazdów wejść, poprzymierzać kaski strażackie, zjechać na rurze jak strażacy itd. Fajna opcja do spędzenia czasu rodzinnie :)
  • Hej mam pytanie Dot. Gminy Mosina gdzie tu się wyrabia kartkę dużej rodziny? Warto ją wyrobić? Jest tylko ogólnopolska czy też regionalna?
  • zapytam męża, bo on nam kiedyś tam załatwiał
    dam znać @monia3 ;

  • mogę napisać tyle...że Mosina nie ma za wiele do zaoferowania niestety...
  • a kartę wyrabiasz tam gdzie dowód osobisty, w urzędzie  obok rynku
  • edytowano grudzień 2016
    karta regionalna i ogólnopolska
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.