Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

czym zakleić dziury w basenie?

Mamy na działce basen stelażowy Intex, a sąsiedzi mają koty....dużo kotów....i dzięki temu my mamy dużo dziurek w basenie. Czy ma ktoś sprawdzony sposób na klejenie? Czym żeby było skutecznie ale też nie jakoś strasznie drogo...bo dziurek naprawde sporo....

Komentarz

  • Kupic nowy basen i dac rachunek sasiadom ;)
  • taaaa :) czemu ja o tym nie pomyślałam... i tak już mamy z nimi kłopoty... :-S
  • Kleilam kilkakrotnie i efektywnie dmuchany basen specjalnym klejem do basenów i dmuchanych zabawek. To jest klej + przezroczysta lata, z której wycina się potrzebne kawałki. Basen stelażowy co prawda chyba nie potrzebuje takiej rozciągliwości, ale pewnie też się nada. Ale jeśli dziurek naprawdę dużo, to nie tylko kosztowne, ale przede wszystkim żmudne. Obawiam się, że @mamuma może mieć rację...
  • Do wulkanizacji oddać.
  • dzięki...
  • Ja też polecam wulkanizatora.
  • Ten mój, co mu zawsze nietypowo z oponami zajeżdżam chybaby padł ze śmiechu - i tak już jest wesoły, gdy nas widzi.
  • Spryskać wokoło repelentem na koty.
  • Kupiłam u nas w Bricomarc he takie specjalne łatki- 10 sztuk za 2,99zł i na dnie zakleiłam i trzymał cały sezon- nie wiem gdzie mam resztę łatek?????
  • Odkopałam ten wątek, bo mam pytanie o basen.

    Musimy kupić nowy. Na stelażu. 

    Jaki model Wam się sprawdza? Rozporowych już nie chcemy.
  • Ja też po czytam , 
  • My mamy intexa o średnicy 4,5 metra. 16600 litrów wody wchodzi do niego. To juz któryś z basenow naszych zakupionych z intexa. Sprawdza sie super.
    Podziękowali 1edytam
  • Ponawiam pytanie :) Pokleiliśmy łatkami bestway. Trzymały póki nie zrobiły się dziury na łączeniach. Tych nie wytrzymują. Macie jakieś sprawdzone sposoby?
  • My ze względu na nasze zwierzaki kupiliśmy basen na stelażu taki niedmuchany i jak narazie dwa sezony za nami i tyko na sztywno stelaż skręcony bo dziewczyny skakaly
  • Moze do wulkanizacji
  • Rozkładanie go nie takie łatwe do tego przenoszenie...(taki https://intex.pl/baseny-ogrodowe/269-nowosc-basen-prism-intex-305x76-cm-28700-.html tylko średnica 5m) myślałam że macie jakieś dobre sposoby na miejscu :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.