Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

LICEUM-PODRĘCZNIKI

1246789

Komentarz

  • @mańka wydajesz te książki czy poszukujesz? :)
  • To częścią będę zainteresowana napiszę priv
  • @manka a moge wstepnie do 3kl zarezerwowac? I nowa mature? Mam w tym roku dwojke trzecioklasistew. Jutro rano odpowiem czy cos im sie przyda.
  • @manka, ja ostatecznie nowa mature poprosze.
  • Odbiore kiedys.
  • @mańka jeśli nikt nie chce to poproszę Krok w przedsiębiorczość i Spotkanie z kulturą.
  • Ciekawi świata jez,polski podr cz.3 operon-dop514/3/2013
    connexions 1 cw i podrecznik
    ponad słowami kl1 cz 2 pods i rozszerzony podr do polskiego dop 452/2/2012
  • Jak mam numer dopuszczenia MEN np.426/2012/2015 (podręcznik EDB) to znaczy, że mogę kupić tylko i wyłącznie nowy?
  • Poszukuję
    "Zrozumieć tekst-zrozumieć człowieka" 1.1 i 1.2
    Poznac przeszłość. Wiek XX
  • Ma ktoś cokolwiek z jęz. rosyjskiego dla poczatkujących? Zaczynamy na wszystkich 3 szczeblach równoczesnie....
    Albo cos polećcie, najlepiej żeby było z płytą i ćw.
  • Poszukuję do kl 3
    zbiór zadań -fizyka Nowa Era
    podręcznik fizyka Nowa ERa nr dop. 632/3/2014
    Przeszłość to dziś 2.2 i 3 Kopciński (fioletowa i niebieska) 2.2 nr dop 489/4/2013
  • Oddam
    1. WOS W centrum uwagi. zakres podstawowy
    2. Przedsiębiorczość na czasie
    3. Wiedza o kulturze W. Panek
    . Czas na geografię PWN
    5. Po prostu informatyka.
    6. Matematyka 1 i zbiór zadań 1 M Kurczab, E. Kurczab, E. Świda
    Podziękowali 1babka4
  • Oddam z rosyjskiego książkę:

    Inessa Wierieszczagina Teksty z życia codziennego z dialogami.

    Mąż na studiach jej używał, może ktoś chętny?
  • edytowano sierpień 2016
    @mańka
    Ten polski do 3 jeszcze aktualny?
    Bym chętna była. 
  • edytowano sierpień 2016
    Poszukuję do kl. 3:

    Język polski
    "Ponad słowami" 2.2
    "Ponad słowami" 3
    Nowa Era

    HiS
    "Wojna i wojskowość"
    "Rządzący i rządzeni"
    WSiP

    Religia
    "Moje miejsce w rodzinie"
    Wyd. Św. Wojciech

    Ktoś, coś? 
    :)
  • Szukam ksiązki do klasy 1 liceum:

    1.Podstawy przedsiębiorczości- "Odkrywamy na nowo. Podstawy przedsiębiorzczości". Podręcznik dla szkół ponadgimnazjalnych. Korba Jarosław, Smułek Zbigniew. OPERON  483/2012

    2.Język niemiecki-Motive Deutsch Neu 1. Podręcznik z ćwiczeniami do liceum I technikum. Jastrząbek Alina Dorota, Koper Danuta. WSiP. 683/1/2014/2015

    3.Edb- Edukacja dla bezpieczeństwa Po prostu Podręcznik. Zakres podstawowy. Breitkopf Bogusława, Cieśla Mariusz. WSiP 500/2012/2015

    4.Język polski- Nowe. Zrozumieć tekst, zrozumieć człowieka. Podręcznik do języka polskiego dla liceum I technikum. Klasa 1, cz.1.1 I 1.2 Chemperek Dariusz, Kalbarzczyk Adam, WSiP, cz.1-703/1/2014, cz.2-483/2/2012/2014

    5.Matematyka- "Matematyka"- Podręcznik do liceów I techników. Zakres podstawowy I rozszerzony. Klasa 1, Kurczab Marcin, Kurczab Elżbieta,

    Matematyka1. zbiór zadań zakres podstawowy I

    6.Chemia- "Chemia. Po prostu". Podręcznik dla szkół ponadgimnazjalnych, zakres podstawowy, Gulińska Hanna, Kuśnierczyk Krzysztof, WSiP, 523/2012/2015

    7.Geografia-Oblicza geografii. Podręcznikdla szkół ponad gimnazjalnych. Zakres podstawowy, Uliszak Radosław, Wiedermann Krzysztof, Nowa Era, 433/2012/2015

    8.WOS-Wiedza o społeczeństwie, Ciekawi świata. Podręcznik Poziom podst. Batorski Maciej, OPERON, 469/2012/2015

    9.Fizyka- Świat fizyki. Podręcznik dla szkół ponadgimnazjalnych. Zakres podstawowy, pod.red. Marii Fiałkowskiej, ZamKor, 394/2011/2015

    10.Biologia- Biologia na czasie. Podręcznik/ Karty pracy ucznia . Zakres podstawowy, Bonar Emilia, Krzeszowiec Jeleń Weronika, Czachorowski Stanisław, Nowa Era, 450/2012/2015

    11. HIstoria-Poznac przeszłość. Wiek XX. Podręcznik do historii dla szkół ponadgimnazjalnych, Zakres podstawowy, Roszak Stanisław, Kłaczkow Jarosław, Nowa Era, 525/2012


  • edytowano sierpień 2016
    mam kilka z tych ale dla 1 syna jeszcze nie mam listy bo wciąż są  ze starego roku na necie

  • @asia-ch ;

    Mam:

    .Matematyka- "Matematyka"- Podręcznik do liceów I techników. Zakres podstawowy I rozszerzony. Klasa 1, Kurczab Marcin, Kurczab Elżbieta


    zbiór zadań też

    i


    HIstoria-Poznac przeszłość. Wiek XX. Podręcznik do historii dla szkół ponadgimnazjalnych, Zakres podstawowy, Roszak Stanisław, Kłaczkow Jarosław, Nowa Era, 525/2012



  • 16 zł za każdą + koszty przesyłki
  • beata2 powiedział(a):
    Oddam 1. WOS W centrum uwagi. zakres podstawowy 2. Przedsiębiorczość na czasie 3. Wiedza o kulturze W. Panek . Czas na geografię PWN 5. Po prostu informatyka. 6. Matematyka 1 i zbiór zadań 1 M Kurczab, E. Kurczab, E. Świda
    poszukuję  do 1 klasy:
    WOS W centrum uwagi, Janicki, nowa era
    Wiedza o kulturze, autor Panek
    Po prostu chemia WSiP
    j. polski -Lustra świata, WSiP
    j. angielski Matura Focus 2/3/4 Pearson
    Biologia ćwiczenia-Karty pracy zakres podstawowy autor Holeczek - Nowa Era
    Matematyka cwiczenia-Teraz matura, zbiór zadań i zestawów, autor Babiński-nowa era

  • poszukuję  do 1 klasy:

    WOS W centrum uwagi, Janicki, nowa era
    j. angielski Matura Focus 2/3/4 Pearson
    Biologia ćwiczenia-Karty pracy zakres podstawowy autor Holeczek - Nowa Era

  • edytowano sierpień 2016
    Przez pomyłkę kupiłam dwa razy tę samą książkę - matematyka 3 zakres rozszerzony. Autorzy: Babiński, Chańko, Czarnowska, Wesołowska.
    Wydawnictwo Nowa Era.
    Taka:http://static.bonito.pl/files/cache/4/490811177e63fdc16b31243ee42be6ec.jpg


    Jedną chętnie odsprzedam za 25 zł.
    Koszty wysyłki pokrywam ja, bom gapa ;)

  • poszukuję do technikum kl 1
    matematyka- prosto do  zakres podstawowy rozszerzony-M.Antek,K.Belka,P.Grabowski NOWA ERA
    polski-ponad słowami cz 1i2 zakres podstawowy ,rozszerzony M.Chmiel,A.Równy NOWA ERA 
    wos-w centrum uwagi -zakres podstawowy-A.Janicki NOWA ERA 
    wos -w centrum uwagi -zakres rozszerzony-a.Janicki,Justyna Kięczkowska,Mariusz Menz NOWA ERA 
    historia-poznać przeszłość wiek xx podstawowy-ST.Roszak,J.Kłaczkow NOWA ERA
                  poznać przeszłość wiek xx karty pracy-W.Chybowski,I.Janicka NOWA ERA
    fizyka-odkryć fizykę-zakres podstawowy-M.Braun,W.Śliwa NOWA ERA
    informatyka-informatyka dla szkoły ponadgimnazjalnej-zakres podstawowy-G.Koba MIGRA 


  • Jakby ktoś chciał,  to mamy za koszt przesyłki na zbyciu: Biologia na czasie (podstawa), świat fizyki (podstawa),  świat fizyki (zbiór zadań). 
  • @nowa, mam obie książki do WOSU.
  • @Laf2011 biologie moge? @apowojek te wersje rozszerzona moge na chwile zarezerwowac
  • Możesz,  spoko 
  • @nowa podaj mi na priv adres 
  • mam:
    Informatyka to podstawa. Zakres podstawowy. WSiP (544/2012) Wyd. 1
    Po prostu EDB. Edukacja dla bezpieczeństwa. Zakres podstawowy. WSiP (500/2012) Wyd. 3 (2014)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.