Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Słuchawki bezprzewodowe

Konto skasowane na prośbę użytkownika.

Komentarz

  • Podłączam się od pytanie. 
    Chętnie poczytam. :)
  • Konfigurujesz z konkretnym urządzeniem przez bluetooth. Potem możesz dowolnie zmieniać to ustawienie.
    Nie doradzę konkretnego modelu, bo nie używam. Wiem tylko jak działa, bo tak samo przez bluetootha działa bezprzewodowy głośnik, którego z upodobaniem używam w kuchni :)
  • podbijam, bo nam stare wysiadły :(
  • Słuchawki to mój ulubiony prezent mojego męża :) mamy philipsa, ale mają już 3 lata, więc nie wiem czy jeszcze takie sprzedają :(  każdym razie ciągle działają (co jak dla mnie w dzisiejszej technice się rzadko zdarza). Tak jak pisze Cart można je kofigurować z dowolnym urządzeniem, ale... nam nie znajdują kompa :( nie wiem z czego to wynika. Z telefonami nie ma problemu.
  • Mam dwa ;)
    Jeden jakiś no name i to słychać, a drugi JBL i ten mogę polecić. Brzmienie ma zaskakująco dobre i regulacja głośności jest w takich przyciskach zalanych gumą, że nic się nie brudzi i nie naleje/nasypie. Nie wiem, czy producent przewidział ten głośnik dla kur domowych, ale w kuchni się sprawdza idealnie :)

    O, taki jest (tylko mój jest w innym kolorze):
    http://www.euro.com.pl/glosniki-przenosne/jbl-go-czarny.bhtml?gclid=CNTcrMKY4M4CFePOcgodjSgPCQ&gclsrc=aw.ds&dclid=CJLQ38KY4M4CFSlacgodebgIuQ
  • Potwierdzam opinię Cart, głośnik jest OK, też taki mamy.
  • Jam Audio Heavy Metal Stereo
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.