Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Z Lechem Wałęsą coraz gorzej się dzieje

edytowano wrzesień 2016 w Polityka
Już mu chyba totalnie pod deklem wali.

Na swoim profilu (FB) dnia 25 sierpnia napisał:

https://www.facebook.com/lechwalesa/posts/1145689065477237

"Żądam by odpowiedzialni w Państwie Polskim wymusili na urzędnikach Państwa by wykonywali prawomocne wyroki sądowe, dotyczy to wichrzycieli Wyszkowskiego i Cenckiewicza.

Odpowiedzialni w państwie mają coś wymuszać na urzędnikach? A może jeszcze na Sądzie Okręgowym w Gdańsku Wydział XVI Cywilny Odwoławczy, który prawomocnym wyrokiem oddalił zażalenie przeciw Krzysztofowi Wyszkowskiemu - proces jaki wytoczył Lech Wałęsa ww za nazwanie go współpracownikiem SB o pseudonimie „Bolek”.

Sąd Okręgowy w Gdańsku Wydział XVI Cywilny Odwoławczy  w składzie: Przewodniczący: SSO Hanna Czerniak - Wołochowska Sędziowie: SSO Sylwia Kamińska (spr.)  p. o. SSO Magdalena Chrzanowska  po rozpoznaniu w dniu 29 sierpnia 2014 roku w Gdańsku  na posiedzeniu niejawnym  sprawy z powództwa Lecha Wałęsy  przeciwko - Krzysztofowi Wyszkowskiemu  o zapłatę  i skutek zażalenia - powoda na postanowienie Sądu Rejonowego w Sopocie z dnia 20 grudnia 2013 ku, sygn. akt I C 214/13 w zakresie pkt 3 i 4  postanawia: oddalić zażalenie. Kosztami procesu sąd obciążył Lecha Wałęsę.

***

Wczoraj kolejny wpis:

" Panie prezydencie Duda.
Pan przysięgał, że będzie Pan stał na straży prawa dopowiadając Tak Mi Dopomóż BÓG. Rzekomo Pan jest prawnikiem.

Wzywam, więc Pana albo Pan mnie przeprosi publicznie za publiczne obrażania ze złamaniem Prawa albo oddam Pana pod Sąd międzynarodowy.
(...)  Powołuje się Pan na książkę Cenckiewicza. "

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=337705749953367&id=100011418345144

Coś mi umknęło - kiedy to PAD, powołując się na opracowanie Sławomira Cenckiewicza i Piotra Gontarczyka, nazwał Lecha Wałęsę agentem?

Komentarz

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.