Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Białoruś

Konto skasowane na prośbę użytkownika.
Podziękowali 2Hope mamutek

Komentarz

  • :-) Chętnie. W końcu sąsiedzi i Polaków sporo.
  • Tiaaa.. ale co nas przetrzepia na granicy to nasze... Mam psiapsiole ze studiów, Polkę mieszkająca na Białorusi. Oj dość się nasłuchałam, podziękuję...
  • Nie kazali Ci czytac notatek ze studiów na głos? Albo nie otwierali Twojej pracy licencjackiej na kompie i nie wyszukiwali w niej słów kluczy? Brrr...
  • Moi szefostwo jeżdżą raz do roku na Białoruś prowadzić tam szkołę rodzenia. Mieszkają pod Warszawą. Zawsze jakieś przejścia z celnikami mają :(
    Podziękowali 1Dorotak
  • Ja bym chciał pojechać na Białoruś. Nawet paszport w tym celu wyrobiłem.
  • Juz od dawna mam zaplanowane, zeby pojechac do Grodna, jak tylko zniosa wizy. 
  • Tam są podobno cudne bagna pełne ptaków... Jak moja córka się dowie, to nie odpuści
  • My odpuściliśmy temat wyjazdu na Białoruś ze względu na ostatnie informacje, tzn. sprzed 3 tyg.. Mieliśmy jechać do znajomego księdza, u którego spokój ale granica i możliwe kłopoty nas wstrzymały. Miał być wyjazd 3 mężczyzn z "darami dla Polonii"...
    O ruchu bezwizowym czytaliśmy ale jest ryzyko przekroczenia granicy obwodu bezwizowego.
    Na razie pozostało nam wysyłanie paczek.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.