Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Rusza "Kino pod Aniołem"

http://kinopodaniolem.pl/

„Kino Pod Aniołem” - to pierwsze chrześcijańskie kino internetowe, które umożliwia legalny dostęp do dobrych filmów w dowolnym miejscu i dowolnym czasie.


Komentarz

  • Wszystko fajnie, ale wolałabym zobaczyć cennik zanim się zarejestruje, bo nie mam ochoty rozdawać moich danych. I jest różnica, czy za film chcą 2zl czy raczej 20. 
    Podziękowali 4Ania D. ProMama Nika76 Lome
  • pod filmami są ceny....4,9...7,9 i 9,9 za film
  • Dzięki! Jakoś zaślepłam. 
  • A widzisz gdzieś ceny pakietów? Bo w regulaminie jest o nich mowa, a nie umiem znaleźć. 
  • W mailu zapowiadającym wydarzenie było, że dostęp będzie darmowy. Stąd jakoś czuję niesmak.
  • Wszystko jak dla mnie zależy od tego, jakie firmy ostatecznie będą mieli w swojej ofercie. Na razie wybór jest bardzo niewielki. Gdyby poszli w kierunku ambitnych niszowych filmów z wartościami - jestem na tak.

  • Zalogował się ktoś? bo ja nie mogę rejestracji dokończyć...
  • Tak. Obejrzelismy juz Boga w Krakowie.
  • Trzeba kliknac link aktywacyjny, ktory przychodzi na maila.
  • Tak. Bardziej niz sadzilam. Z opisu brzmialo mi sztywnawo;-). Pieknie pokazany Krakow, ale ja za nim tesknie permanentnie;-). Ludzkie losy zgrabnie pokazane i ten watek boski tez nienachalny, w sensie niesplaszczony, niepozbawiony tajemnicy. Ta Boza obecnosc pieknie przebija przez ludzkie historie.
  • A niechybnie przyjade:-). Tylko sie rozkluje, wstepnie podhoduje i zanabedziemy autobus;-).
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.