Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Ręczniki

edytowano wrzesień 2007 w Ogólna
Posłuchajcie, czy macie jakiś sprytny sposób na przypisanie ręczników do każdego dziecka? Jakieś przywieszki, numerki, wyhaftowane imiona? U nas w puli są raptem trzy sztuki, ale wciąż z tym są jakieś afery.

Komentarz

  • u mojego męża w domu na wieszaku były inicjały
  • Inicjały wyhaftowane na ręcznikach, choć nie na wszystkich. Reszta przypisana kolorystycznie.
  • KOLORY!!!

    U nas każdy ma inny :)
  • Pomysłowość ludzka nie zna granic!:jumping:
  • U nas też kolory.
    a jak delikwent nie odnosi ręczniczka do łazienki to potem bezwzględna matka każe mokrasowi pokąpielowemu po ręcznik gnać do pokoju.
    a 'propos papieru.
    tata chciał naszemu trzylatkowi wytrzeć zakatarzony nosek.trzylatek postanowił zrobić to sam, przy urzyciu papieru toaletowego.po dłuższej nieobecności zakatarzeńca leci tata dołazienki ,a tam synek kończy rozwijać drugą rolkę i podając tacie dwie rurki po papierze rozkazujaco mówi:lornetkę zrób!:tooth:
  • U nas też papier ma różne zastosowanie.
    Kiedyś synek wołał z ubikacji -"mamo! już!!!" Idę go powycierać i patrzę a w muszli pełno papieru a na tym ...,więc pytam po co to ,a on -" żeby jak robię kupę woda mi w pupę nie pryskała" Oj! pomysłowość!
  • U nas początkowo były kolory, ale przy trzecim dzieciątku się pogubiłam. Teraz są wieszaczki nie za bardzo to wychodzi bo ręczniki są strasznie mokre i po wysuszeniu wieszam jak popadnie.
    Popier niknie w tajemniczy sposób - puste rolki poniewierają się:cry:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.