Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Karta Dużej Rodziny - zgłaszamy partnerów!!!

2456716

Komentarz

  • A ogrody zoologiczne? W Warszawie drogo strasznie. Jest dzień tańszy dla seniora, dla rodzin nie ma. No, chyba że Karta Warszawiaka :/
    Podziękowali 1Kalinosia
  • MOSiR Rybnik, aquarion Żory
    Podziękowali 1Sylwunia
  • Agnieszka
    "kał dla studentów" 
    hahahaha :D 


    Podziękowali 4mamuma Hope Gosia5 mama83
  • Z sieciówek: Rossmann, Pepco
  • Malgorzata, ale zrozum, ze koordynatrzy o ktorych mowimy maja zadanie negocjowac z malymi podmiotami. Nie z siecowkami, samorzadami i innymi. Nie oni. Jest inny zespol, ktory sie zajmuje wlasnie takimi rzeczami, wiec moze do nich te uwagi. 
    Podziękowali 2Sylwunia sylwia1974
  • Przepraszam bardzo, ale po co prosić o pomoc, skoro i tak wszystko wie się lepiej?
  • Basen - Miejskie Centrum Sportu w Ząbkach :)
  • Świętokrzyskie: Siedlisko Carownica siedliskocarownica.pl



    Podziękowali 1E.milia
  • Ja Wam tylko powiem ze załatwiłam zniżkę 10% w sklepach wydawnictw akcydensowych (maja 10 oddziałów Olsztyn, Białystok, Ełk, Ostrołęka, Gdańska, Gdynia, Koszalin) maja dobry astortyment. Bardzo dobre ceny. Dyrektor obiecała ze przy zamówieniach mozna dodatkowo negocjować. We wrześniu sprzedają porządne plecaki itd. Tablice korkowe. Artykuły szkolne i biurowe. Warto pójść. Karta pewnie zacznie działać za tydzien lub dwa. Zależy jak Ministerstwo ich szybko obrobi.... 
  • Aaaa i nie ma limitów! Tzn jak kupisz długopis za 5 zł to zniżka tez bedzie działać! 
  • W Szczecinie jest kilka sklepów ogrodniczych Rajski ogród. Mają jakieś rabaty dla stałych klientów, może by się udało też na kdr.
    Podziękowali 1Milamama
  • WLKP
    Leszno basen akwawit

    Centrum Konferencji i Rekreacji „Akwawit”
    64-100 Leszno, ul. Św. Józefa 5

    Tel. +48 65 526 08 11, +48 65 529 49 58

    -----------------
    Zaczarowany Świat WMB
    ul. Luksemburska 3
    64-100 Leszno
    tel. 798 99 77 11
    ------------------
    Bowling Club  

    Kręgielnia
     Niepodległości 70, 64-100 Leszno

    65 520 45 74
    ---------------
    Cool Pizza. Sztukowska M.  

    Pizzeria
     Słowiańska 28, 64-100 Leszno
    tel:65 520 67 89

    Decathlon, castorama

    Fajnie jakby były tam zniżki na KDR
















  • Proponuje sklep Sunvita- zarowno placowki stacjonarne, jak i sklep internetowy.
  • edytowano luty 2017
    @Lila, tak, chodziło mi o ZOO :) edit: ale sklepy zoologiczne to też dobry pomysł ;)
    I jeszcze jedno. Edytuję, bo dopiero teraz doczytałam. Zrozumiałam, że z sieciówkami nie będzie rozmów i dlatego poparłam wpis JiB. A co do potrzeb, to jak najbardziej komunikacja! Dostaniemy zniżki do muzeów, parków i basenów, ale wszędzie trzeba dojechać! Byłam ostatnio w Krakowie. Kupę kasy wydałam na bilety. W Gdańsku mniej, ale też sporo poszło. Najbardziej mnie bolą te lokalne zniżki i darmowe przejazdy. Mi się wydaje, że nie są zgodne z konstytucją, bo dotyczą tylko tych, co płacą gdzieś tam podatki. A ja nie mogę płacić, gdzie chcę, ale tylko tu, gdzie mieszkam. A tu, gdzie mieszkam nic nie ma. Ani komunikacji, ani basenu, a kino też w sąsiedniej gminie.
    Także na temat: Czy są szanse na KDR w lokalnej komunikacji oraz, jak już ktoś pisał, w PKP dla dzieci? Dlaczego zniżki nie sumują się? To też jest bardzo ważne! Czasem to karta stałego klienta czy doroczne rabaty dają więcej niż KDR. Warto w rozmowach zwrócić na to uwagę.
    @Malgorzata , sklep ogrodniczy jak najbardziej. Utrzymanie ogrodu nie jest tanie, a konieczne, jeśli chce się tam wpuścić dzieci. Sklepy zoologiczne też, bo wielu wielodzietnych ma zwierzaki, które trzeba wykarmić, zmienić ściółkę itd Chyba nie muszę udowadniać, jak dobrze na wychowanie działa obecność zwierzaków i bliskość przyrody.
  • śląskie
    KAtowice, Centrum Handlowe Auchan
    sklep: Dechatlon
    kierownik sklepu
    +rozmawiałam najpierw z kasjerkami innym razem z kierownikiem. Kierownik mnie poinformował, że oni mają zniżki takie ogólne punktowe dla wszystkich. On nie widzi potrzeby poszerzania zniżek dla rodzin wielodzietnych. (Swoją drogą, gdyby u niego wprowadzono KDR, to z okolicznych miast -a jest ich kilka- rodziny wielodzietne by przyjeżdżały do niego, więc zwiększyłby się obrót - pytanie o ile...). Kierownik twierdził, że jeśli to ma być w całym decathlonie, to trzeba z władzami wyżej Decathlona rozmawiać.

    Ja piszę o tym sklepie, nie o całej sieci, ale może by z czasem dało się wszędzie, jakby się przekonali, że warto.


  • śląskie
    Ruda Śląska,
    Aquadrom Ruda Śląska; ul. Kłodnicka 95A
    nie rozmawiałam.
  • torun: teatr baj pomorski-jakas znizka jest na kdr, salony zabaw dla dzieci- kinderek, kinderpark- fajnie jakby drugie dzidcko z rodzenstwa gratis a powyzej dwoch gratis.. bo inaczej masakra cenowa jest.. podobnie baseny by mogly miec- uniwersyteckie centrum sportowe na sw.jozefa, aquapark na hallera (tam cos jest na kdr ale chyba symbolicznie) , oleander w malej nieszawce, i basen hotelu copernicus i park linowy i koniki na barbarce k/torunia... z nikim nie rozmawialam to moja lista zyczen :-) moga byc takie? bardziej szczegolowo?
  • Pomorskie - Aquapark Sopot, 
    Ma znizki na KDR, ale nie łączą się z innymi i standardowe ogólnodostępne promocje lepiej wychodzą. Możnaby nad tym popracować, żeby zniżka na KDR chociaż dzialala z dopłatą za nadmiarowe minuty, bo tych zawsze spotro wpadnie jak rodzina ma do ogarnięcia przebranie i wysuszenie gromadki.
  • Znaleziska.com.pl ma się skontaktować z Sylwunią.
    Właścicielka zainteresowana. Sama zresztą wielodzietna :)
    Podziękowali 1Sylwunia
  • Nospr, są rodzinne bilety ale może dla wielodzietnych byłoby taniej. 
    Podziękowali 2Cart balum
  • @Gosia5 wskazała fajne kino, a przy tym kinie jest fajna cukiernia: Cukiernia Babeczki Sulejówek, ul. Armii Krajowej 
    pochylają się nad alergikami i mają w ofercie wypieki dla osób bez bez :) inne słodkości też bdb, tylko ceny mało zachęcające.
    Podziękowali 1Gosia5
  • Termy Bania w Białce Tatrzańskiej.
    Termy w Szaflarach i Bukowinie.
    Basen w Nowym Targu.
    Kino "Sokół" w Nowym Targu.
    Pizzerie w Nowym Targu np.: "Da Grasso","Primavera","Martino".
    "Małpi Gaj"-sala zabaw dla dzieci.
    Ksiegarnia ul.Rynek.
    Sklep "Bobas" Rynek też, wszystko Nowy Targ.
    Wyciągi narciarskie i wypożyczalnie sprzętu Dluga Polana i Zadział Nowy Targ.
    Wyciągi narciarskie,wypożyczalnie sprzętu w Kluszkowcach i Nowej Białej.
    Bilety na autobusy komunikacji miejskiej szczególnie dla dzieci.
  • Pływalnia Anin ma zniżki na KDR, ale w fatalnych godzinach. Według mnie to nie jest fair :( Takie to na odwal się. Tylko że to OSiR jest, więc chyba też sieciówka. Tak?
    pon.-pt. 6.05-15.00 sobota-niedziela6.05-9.00 oraz 15.00-17.00

  • W Krakowie mamy fajną małą sieć sklepów spożywczych Kabanosik (chyba z pięć sklepów mają). Znam tylko panie sprzedające, nie znam właściciela, może by byli zainteresowani, bo ja na pewno :-)
    http://www.kabanosik.pl/sklepy.php

  • @Monira w NOSPR są bilety specjalne:

    50% ulga w stosunku do ceny biletu normalnego dla osób niepełnosprawnych wraz z opiekunem*, dla osób bezrobotnych* oraz dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny*

    * obowiązuje wyłącznie na koncerty abonamentowe w sali koncertowej


    ale zadzwonię tam jeszcze


  • Szubryt zakłady mięsne.
    Podziękowali 1maliwiju
  • mazowieckie
    Warszawa
    OSiR Wlochy (glownie chodzi o basen)
    Ul. Gładka 18, tel. 22 609 01 40
    nie rozmawialam

  • Kolejka Maltanka w Poznaniu (jeśli dobrze rozumiem należy do MPK Poznań) - jest bilet rodzinny 2+3, ale za każde dodatkowe dziecko płaci się wg cennika. Może dałoby się to zmienić?



  • Cukiernia Śnieżka, Gliwice, ul. Bednarska 5
    Rozmawiałam dziś wstępnie, właściciel chciał sobie sprawdzić w internecie jak ot działa :)
    Może nie od razu, ale za tydzień np. można by do niego zadzwonić.
    Podziękowali 1Sylwunia
  • Teatr Malego Widza
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.