Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Warto podpisać

Komentarz

  • hm, nie wiem

    też znam sprawę od wewnątrz i sama z całą pewnością nie podpiszę. Nie chcę pisać szczegółów, ale naprawdę nie wiem, czy w jakimś innym miejscu usłyszałam więcej kłamstw niż w u nich i "katolickość" jest u nich głównie w nazwie (zresztą, dopiero teraz, gdy grunt im się pali pod nogami, zaczęli się starać o uznanie szkoły za katolicką u arcybiskupa, wcześniej formalnie nie byli szkołą katolicką).

    Szkoła 46 to bardzo dobra szkoła, która walczy o ten budynek miasta. Jest przepełniona, ma zmiany w klasach 1-3 i problem, gdzie zmieścić kolejny rocznik...

  • z tego, co widziałam na forum, nie my jedni zrezygnowaliśmy z ich placówek ze względu na różne nieprawidłowości, które miały tam miejsce (gdzieś był stary wątek z 2013 roku czy jakoś tak)
  • @mysikrolica ;nie wiem kiedy miałaś kontakt ze szkołą - czy teraz, czy za czasów dyrektorki p.Szablak
    my mieliśmy kontakt i wtedy i teraz - napisze krótko i nie rozwijając - jest INACZEJ
  • edytowano marzec 2017
    Odeszliśmy 2 lata temu. Skuteczne działanie obecnej dyrekcji niestety. Bylismy od 2010. Jesli dobrze licze 4 dyrektorki w tym czasie i jedna dwukrotnie pelniaca p.o.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.